Ramy Season 3: Už čoskoro na vašich obrazovkách

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Tretia sezóna ocenenej série rámy sa čoskoro objaví na vašich obrazovkách. Séria, ktorú napísal a produkoval Ramy Youssef, rozpráva príbeh mladého muža, ktorý sa snaží nájsť svoju moslimskú identitu v modernom svete. Nová sezóna bude obsahovať veľa nových postáv, vzrušujúcu zápletku a niekoľko prekvapení. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o dátumoch vydania a nových postavách pre 3. sezónu rámy zažiť. nedefinovanéSnímky 3. sezóny

Dátumy vydania 3. sezóny Ramy

Tretia sezóna rámy vyjde na Hulu 21. mája 2021. Nová séria bude mať 10 epizód, každá bude mať jednu hodinu. Prvá epizóda sa bude vysielať 21. mája a posledná epizóda bude odvysielaná 23. júla. Nová sezóna bude dostupná aj na iných streamovacích platformách, ako sú Amazon Prime Video a Apple TV+.

Snímky 3. sezóny

Nové postavy v Ramy Season 3

Nová sezóna predstaví niekoľko nových postáv vrátane niektorých známych tvárí. Herec Mahershala Ali bude mať opakovanú úlohu ako Sheikh Ali. Herec Laith Nakli bude mať opakujúcu sa úlohu imáma Aliho. Herec May Calamawy bude mať opakujúcu sa úlohu Dena. Herec Mohammed Amer bude mať opakujúcu sa úlohu Ahmeda. Herec Amr Waked bude mať opakovanú rolu Tareka.

Snímky 3. sezóny

Príbeh Ramyho sezóny 3

Dej tretej sezóny rámy sa zameria na cestu Ramyho Youssefa, ktorý sa snaží nájsť svoju moslimskú identitu v modernom svete. Nová sezóna sa zameria na jeho cestu, keď sa bude snažiť dosiahnuť svoje duchovné a osobné ciele. Nová sezóna bude obsahovať aj niekoľko prekvapení, ktoré divákov ohromia.Snímky 3. sezóny

Záver

Tretia sezóna rámy sa čoskoro objaví na vašich obrazovkách. Nová sezóna bude obsahovať veľa nových postáv, vzrušujúcu zápletku a niekoľko prekvapení. Dátumy vydania novej sezóny sú stanovené na 21. mája 2021 na Hulu. Ak sa chcete dozvedieť viac o nových postavách a zápletke novej sezóny, navštívte oficiálnu webovú stránku hry rámy .

FAQ

  • Kedy vyjde 3. séria Ramy? Tretia sezóna rámy vyjde na Hulu 21. mája 2021.
  • Kto sú nové postavy v Ramy Season 3? Nová sezóna predstaví niekoľko nových postáv vrátane Mahershala Aliho ako šejka Aliho, Laitha Nakliho ako Imáma Aliho, May Calamawyho ako Denu, Mohammeda Amera ako Ahmeda a Amra Wakeda ako Tareka.
  • Koľko epizód bude mať Ramy sezóna 3? Nová séria bude mať 10 epizód, každá bude mať jednu hodinu.

Tabuľka

názov úlohu
Mahershala Ali Sheikh Ali
Laith Nakli Mám Aliho
mája Calamawy Všetko
Mohamed Amer Ahmed
Amr Waked Tarek

Tretia sezóna rámy sa čoskoro objaví na vašich obrazovkách. Nová sezóna bude obsahovať veľa nových postáv, vzrušujúcu zápletku a niekoľko prekvapení. Ak sa chcete dozvedieť viac o dátumoch vydania a nových postavách tretej sezóny rámy Ak sa chcete dozvedieť viac, navštívte oficiálnu webovú stránku spoločnosti rámy .