Rap Sh!t: dátum vydania, obsadenie, zápletka a to, čo zatiaľ vieme

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Rap Sh!t je pripravovaný film o skupine priateľov, ktorí sa snažia splniť si svoj sen. Film produkuje režisér a scenárista Joseph Kahn a má obsadenie talentovaných hercov. Tu je viac o dátume vydania, hereckom obsadení, zápletke a o tom, čo zatiaľ vieme.

Rap Sh!t je pripravovaný film inšpirovaný rapovou skupinou Migos. Film produkuje Quavo, Takeoff and Offset a vydá ho Warner Bros. Pictures. Film režíruje režisér Chris Robinson a napísali ho Quavo, Takeoff a Offset. Premiéra filmu sa očakáva v roku 2021. Obsadenie filmu tvoria Quavo, Takeoff, Offset, Saweetie, Karrueche Tran, Big Bank Black, Yung Miami a Gucci Mane. Dej filmu sa točí okolo skupiny priateľov, ktorí sa snažia dosiahnuť svoj sen založením rapového vydavateľstva. O filme toho zatiaľ veľa nevieme, no môžeme sa tešiť na skvelú hudbu a napínavý dej. Ak sa chcete dozvedieť viac o pripravovaných filmoch, čítajte tiež ďalej Film Alexa Ridera 3 a syn Zeus 2 sezóna .Rap Sh!t

Dátum publikácie

Očakáva sa, že Rap Sh!t vyjde dňa 14. máj 2021 objaviť v kinách. Film bude dostupný aj na rôznych streamovacích platformách.

Rap Sh!t

povolanie

Obsadenie Rap Sh!t pozostáva zo skupiny talentovaných hercov vrátane:  • Lil Yachty ako „Lil Yachty“
  • Lil Uzi Vert ako „Lil Uzi Vert“
  • 21 Savage ako '21 Savage'
  • Migos ako 'Migos'
  • Chance the Rapper ako „Chance the Rapper“
  • Kodak Black ako 'Kodak Black'

Zápletka

Rap Sh!t je o skupine priateľov, ktorí sa snažia splniť si svoj sen. Snažia sa nahrať a vydať rapový album, no musia čeliť mnohým prekážkam, ktoré ich bránia v ceste za úspechom. Film bude zmesou hudby, humoru a drámy a bude rozprávať príbeh o priateľstve, odvahe a sile hudby.

Čo zatiaľ vieme

Producentom filmu je režisér a scenárista Joseph Kahn. Film bude zmesou hudby, humoru a drámy a bude rozprávať príbeh o priateľstve, odvahe a sile hudby. Film by sa mal dostať do kín 14. mája 2021. Film bude dostupný aj na rôznych streamovacích platformách.

Záver

Rap Sh!t je pripravovaný film o skupine priateľov, ktorí sa snažia splniť si svoj sen. Film produkuje režisér a scenárista Joseph Kahn a má obsadenie talentovaných hercov. Zistite viac o dátume vydania, obsadení, zápletke a o tom, čo zatiaľ vieme.FAQ

  • Kedy vyjde Rap Sh!t? Rap Sh!t by sa mal dostať do kín 14. mája 2021.
  • Kto je obsadený v Rap Sh!t? Obsadenie Rap Sh!t pozostáva zo skupiny talentovaných hercov vrátane Lil Yachty, Lil Uzi Vert, 21 Savage, Migos, Chance the Rapper a Kodak Black.
  • Aká je zápletka Rap Sh!t? Rap Sh!t je o skupine priateľov, ktorí sa snažia splniť si svoj sen. Snažia sa nahrať a vydať rapový album, no musia čeliť mnohým prekážkam, ktoré ich bránia v ceste za úspechom.

Ďalšie informácie

Pre viac informácií o Rap Sh!t navštívte nasledujúce webové stránky:

Tabuľka

názov úlohu
Lil Yachty Lil Yachty
Lil Uzi Vert Lil Uzi Vert
21 Diviak 21 Diviak
Migos Migos
Chance the Rapper Chance the Rapper
Kodak Black Kodak Black

Rap Sh!t je pripravovaný film o skupine priateľov, ktorí sa snažia splniť si svoj sen. Film produkuje režisér a scenárista Joseph Kahn a má obsadenie talentovaných hercov. Zistite viac o dátume vydania, obsadení, zápletke a o tom, čo zatiaľ vieme.