Ratched: hlavné postavy

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Ratched je séria Netflix založená na románe Cesta k sanitácii založený Kenom Keseym. Séria rozpráva príbeh sestry Ratched, sestry, ktorá pracuje v ústave pre duševne chorých. Séria sa zaoberá pozadím, vzťahmi a motívmi hlavných postáv. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o hlavných postavách Ratcheda.Ratched

Sestra Ratched

Hlavnou postavou seriálu je sestra Ratched, ktorú hrá Sarah Paulson. Je zdravotnou sestrou, ktorá pracuje v ústave pre duševne chorých. Je to veľmi kontrolovaná a disciplinovaná osoba, ktorá sa snaží udržiavať poriadok v azylovom dome. Je tiež veľmi manipulatívna a snaží sa kontrolovať a ovplyvňovať pacientov. Má temnú minulosť, ktorá sa odhaľuje v priebehu série.

Ratched je americký televízny seriál založený na románe Prelet nad kukučím hniezdom od Kena Keseyho. Sériu produkujú Ryan Murphy, Ian Brennan a Aleen Keshishian a hrá Sarah Paulson ako Nurse Ratched. Séria rozpráva príbeh sestry Ratched, ktorá sa vyvíja v kalifornskej psychiatrickej liečebni. Séria vychádza na Netflixe a je jednou z najsledovanejších sérií roku 2020. Ak sa chcete dozvedieť viac o sérii, môžete Hilda dátum vydania 2 sezóny a Obsadenie výzvy 36 vyhliadka.

Ratched

Mildred Ratched

Mildred Ratched, ktorú hrá Cynthia Nixon, je matkou sestry Ratched. Je to veľmi kontrolovaná a disciplinovaná osoba, ktorá sa snaží udržiavať poriadok v azylovom dome. Je tiež veľmi manipulatívna a snaží sa kontrolovať a ovplyvňovať pacientov. Má temnú minulosť, ktorá sa odhaľuje v priebehu série.Dr. Hanover

DR Hanover, ktorého hrá Jon Jon Briones, je vedúcim ústavu pre duševne chorých. Je to veľmi kompetentný lekár, ktorý sa snaží pacientov liečiť. Je tiež veľmi manipulatívny a snaží sa kontrolovať a ovplyvňovať pacientov. Má temnú minulosť, ktorá sa odhaľuje v priebehu série.

Charlotte Wellsová

Charlotte Wells, ktorú hrá Sharon Stone, je pacientkou v ústave pre duševne chorých. Je to veľmi kontrolovaná a disciplinovaná osoba, ktorá sa snaží udržiavať poriadok v azylovom dome. Je tiež veľmi manipulatívna a snaží sa kontrolovať a ovplyvňovať pacientov. Má temnú minulosť, ktorá sa odhaľuje v priebehu série.

Edmund Tolleson

Edmund Tolleson, ktorého hrá Finn Wittrock, je pacientom v ústave pre duševne chorých. Je to veľmi charizmatický a manipulatívny človek, ktorý sa snaží ovládať a ovplyvňovať pacientov. Má temnú minulosť, ktorá sa odhaľuje v priebehu série.Betsy Bucket

Betsy Bucket, ktorú hrá Judy Davis, je pacientkou v ústave pre duševne chorých. Je to veľmi kontrolovaná a disciplinovaná osoba, ktorá sa snaží udržiavať poriadok v azylovom dome. Je tiež veľmi manipulatívna a snaží sa kontrolovať a ovplyvňovať pacientov. Má temnú minulosť, ktorá sa odhaľuje v priebehu série.

Záver

Ratched je séria Netflix, ktorá skúma pozadie, vzťahy a motiváciu hlavných postáv. Séria rozpráva príbeh sestry Ratched, Mildred Ratched, Dr. Hanover, Charlotte Wells, Edmund Tolleson a Betsy Bucket. Každá postava má svoj vlastný príbeh a motív, ktorý bude odhalený v celej sérii. Ak sa chcete dozvedieť viac o hlavných postavách Ratcheda, čítajte ďalej tu .

FAQ

  • Kto je sestra Ratched? Nurse Ratched je hlavnou postavou série Netflix Ratched. Je zdravotnou sestrou, ktorá pracuje v ústave pre duševne chorých. Je veľmi kontrolovaná a disciplinovaná a snaží sa udržiavať poriadok v azylovom dome.
  • kto je dr Hannover? DR Hannover je vedúcim ústavu pre duševne chorých. Je to veľmi kompetentný lekár, ktorý sa snaží pacientov liečiť. Je tiež veľmi manipulatívny a snaží sa kontrolovať a ovplyvňovať pacientov.
  • Kto je Charlotte Wells? Charlotte Wellsová je pacientkou v ústave pre duševne chorých. Je to veľmi kontrolovaná a disciplinovaná osoba, ktorá sa snaží udržiavať poriadok v azylovom dome. Je tiež veľmi manipulatívna a snaží sa kontrolovať a ovplyvňovať pacientov.

Tabuľka

názov úlohu
Sestra Ratched Zdravotná sestra
Mildred Ratched Matka sestry Ratchedovej
Dr. Hanover prednosta psychiatrického ústavu
Charlotte Wellsová pacient
Edmund Tolleson Pacient
Betsy Bucket pacient

Ak sa chcete dozvedieť viac o hlavných postavách Ratcheda, čítajte ďalej tu a tu .