Ratched Season 2: čo očakávať v pokračovaní

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Očakáva sa, že Ratched Season 2 príde na Netflix na jeseň 2021. Pokračovanie série je založené na románe „Prelet nad kukučím hniezdom“ od Kena Keseyho a rozpráva príbeh sestry Ratched, ktorú hrá Sarah Paulson. O zápletke, obsadení a nových postavách sa dozviete v pokračovaní.

Ratched Season 2 bude pokračovaním úspešnej série Netflix podľa románu Kena Keseyho. Príbeh sa točí okolo bezohľadnej sestry Mildred Ratched, ktorá pracuje v ústave pre duševne chorých. Druhá sezóna nám poskytne hlbší pohľad do sveta Mildred Ratched a predstaví nám niekoľko nových postáv. Môžeme sa tešiť na napínavé a nečakané pokračovanie. Ak sa chcete dozvedieť viac o obsadení seriálu, môžete tu kliknite. Zavolajte mi Kat pre viac informácií o Ratched Season 2.Ratched Staffel 2

Príbeh 2. sezóny Ratched

Ratched Season 2 pokračuje v príbehu Nurse Ratched. V prvej sezóne sa etablovala ako jedna z najmocnejších a najmanipulatívnejších zdravotných sestier v štáte Kalifornia. V pokračovaní využije svoju pozíciu zdravotnej sestry na presadzovanie vlastných cieľov. Uvidíme, ako sa pokúsi ukryť svoju temnú minulosť a zabezpečiť si budúcnosť.

Ratched Staffel 2

Herci a postavy v Ratched Season 2

Sarah Paulson sa vráti ako Nurse Ratched v Ratched Season 2. Medzi nové postavy patria Cynthia Nixon ako Gwendolyn Briggs, Sharon Stone ako Lenore Osgood, Jon Jon Briones ako Dr. Richard Hanover, Corey Stoll ako Charles Wainwright a Vincent D'Onofrio ako guvernér George Wilburn. K dispozícii budú aj nové vedľajšie postavy, ktoré pomôžu posunúť dej.Ratched Staffel 2

Nové udalosti v 2. sezóne Ratched

V Ratched Season 2 uvidíme, ako sa sestra Ratched snaží skryť svoju temnú minulosť a zabezpečiť si budúcnosť. Uvidíme tiež, ako sa pokúsi využiť svoju pozíciu zdravotnej sestry na presadenie svojich vlastných cieľov. Pribudnú aj nejaké nové udalosti, ktoré posunú dej dopredu. Uvidíme, ako sa vyvinú vzťahy medzi postavami a ako sa vyvinie dej.

Nové motívy v 2. sezóne Ratched

Ratched Season 2 sa zameria na niektoré nové témy vrátane duševného zdravia, nebezpečenstiev psychiatrie a vplyvu psychiatrie na spoločnosť. Objaví sa aj niekoľko nových tém zameraných na vzťahy medzi postavami a zápletkou. Uvidíme, ako sa postavy vyvinú a ako sa vyvinie dej.

Záver

Očakáva sa, že Ratched Season 2 príde na Netflix na jeseň 2021. Pokračovanie série je založené na románe „Prelet nad kukučím hniezdom“ od Kena Keseyho a rozpráva príbeh sestry Ratched, ktorú hrá Sarah Paulson. Uvidíme, ako sa pokúsi ukryť svoju temnú minulosť a zabezpečiť si budúcnosť. Pribudnú aj nové udalosti a témy, ktoré posunú dej. Tešíme sa na to, čo sa chystá pre Ratched Season 2.FAQ

  • Kedy vychádza 2. sezóna Ratched? Očakáva sa, že Ratched Season 2 príde na Netflix na jeseň 2021.
  • Kto hrá Nurse Ratched v Ratched Season 2? Sarah Paulson hrá Nurse Ratched v Ratched Season 2.
  • Aké nové postavy sa objavia v Ratched Season 2? Ratched Season 2 obsadí Cynthiu Nixon ako Gwendolyn Briggs, Sharon Stone ako Lenore Osgood, Jon Jon Briones ako Dr. Richard Hanover, Corey Stoll ako Charles Wainwright a Vincent D'Onofrio ako guvernér George Wilburn.
  • Aké témy budú zahrnuté v 2. sezóne Ratched? Ratched Season 2 sa zameria na otázky ako duševné zdravie, nebezpečenstvá psychiatrie a vplyv psychiatrie na spoločnosť.

Tabuľka

názov úlohu
Sarah Paulsonová Sestra Ratched
Cynthia Nixon Gwendolyn Briggsová
Sharon Stone Lenore Osgoodová
Jon Jon Briones Dr Richard Hanover
Corey Stoll Charles Wainwright
Vincent D'Onofrio Guvernér George Wilburn

Očakáva sa, že Ratched Season 2 príde na Netflix na jeseň 2021. S napätím sledujeme, čo nás čaká v pokračovaní a ako sa zápletka vyvinie. Uvidíme, ako sa vyvinú vzťahy medzi postavami a ako sa vyvinie dej. Uvidíme aj to, ako sa postavy vyvinú a ako sa bude vyvíjať dej.