Už onedlho sa stane Slovensko po prvýkrát dejiskom medzinárodného turnaja zaradeného pod hlavičku druhej najprestížnejšej šípkarskej organizácie BDO. Milovníci steelových šípok si dajú stretnutie v Šamoríne, kde sa uskutoční prvý ročník Darts Slovak Open.

Dejiskom turnaja Darts Slovak Open bude v termíne od 23. do 25. februára (února) unikátny x-bionic® sphere v Šamoríne neďaleko Bratislavy. Jeden z najmodernejších športových komplexov sveta privíta po prvýkrát najlepších tuzemských a zahraničných hráčov, ktorí budú bojovať o atraktívne finančné prémie a body do rebríčka BDO.

Počas šípkarského víkendu na Darts Slovak Open je pre účastníkov pripravených niekoľko turnajov. Hlavnými ťahákmi sú mužský turnaj jednotlivcov, ktorý je zaradený do A kategórie BDO. Ďalej ženský turnaj zaradený do B kategórie a chýbať nebude ani turnaj určený pre juniorov a juniorky.

Okrem toho budú môcť hráči otestovať svoje schopnosti v zahrievacom turnaji, či v turnaji mužských a ženských dvojíc.

Registrácia do turnaja začína 1. januára a uzávierka prihlášok je 21. februára.

Registračné poplatky:

Warm up: 10€/osoba
Slovak open Muži jednotlivci: 20€/osoba
Slovak open Ženy jednotlivci: 20€/osoba
Juniori / Juniorky: 0€/osoba
Muži / ženy dvojice: 20€/pár

Zaregistrovať sa môžete na tomto odkaze:  https://dartsslovakopen.sk/sk/registracia/

Organizátori Slovak Darts Open srdečne pozývajú všetkých priaznivcov šípok. Či už ste pokročilý hráč alebo začiatočník, ktorého si šípky získali len pred nedávnom. Príďte si aj vy užiť výnimočné šípkarské podujatie, ktoré nemá na Slovensku obdoby.

Ďalšie informácie o turnaji môžete získať na oficiálnej stránke turnaja: dartsslovakopen.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.