Relative Race Season 10: Dátum vydania, obsadenie, upútavka a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Relative Race je populárna televízna reality show založená na koncepte rodokmeňa. Každú sezónu cestujú štyri tímy naprieč Spojenými štátmi na cestu, aby preskúmali svoje rodinné korene. Relative Race sezóna 10 bude čoskoro vysielaná na BYUtv. Tu je viac o dátume vydania, obsadení, traileri a ďalších.

Relative Race Season 10 je reality show z produkcie BYUtv. Prehliadka sleduje štyri tímy, ktoré cestujú po Spojených štátoch na výlet, aby preskúmali svoje rodinné korene. Očakáva sa, že desiata sezóna sa bude vysielať na jar 2021. Obsadenie sezóny 10 ešte nie je známe, ale očakáva sa, že sa vrátia predchádzajúce tímy. Trailer na 10. sezónu ešte nie je k dispozícii, ale môžete si ho pozrieť ďalšia epizóda Flash a kniha dobré ráno veronika pozor na prípravu na novú sezónu.Relatívna Rennsaison 10

Dátum publikácie

Relative Race sezóna 10 sa bude vysielať Nedeľa 28. marca 2021 vysielané na BYUtv. Relácia sa vysiela každú nedeľu o 19:00 EST. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu cestu naprieč USA, kde tímy skúmajú svoje rodinné korene.

Relatívna Rennsaison 10

povolanie

Relative Race Season 10 predstaví štyri tímy z rôznych častí Spojených štátov. Tímy sú:  • Tím 1: Kelsey a Tyler z Kalifornie
  • Tím 2: Kelsey a Tyler z Kalifornie
  • Tím 3: Kelsey a Tyler z Kalifornie
  • Tím 4: Kelsey a Tyler z Kalifornie

Trailer

Oficiálny trailer k Relative Race Season 10 bol vydaný dňa Streda 17. marca 2021 publikovaný. Trailer ponúka ochutnávku vzrušujúcej cesty, ktorú tímy podstúpia, aby preskúmali svoje rodinné korene. Trailer je dostupný na oficiálnej stránke BYUtv a na YouTube.

Ďalšie informácie

Relative Race Season 10 bude vzrušujúcou cestou naprieč Spojenými štátmi, kde tímy budú skúmať svoje rodinné korene. Relácia sa vysiela každú nedeľu o 19:00 EST na BYUtv. Viac informácií o predstavení vrátane traileru nájdete na oficiálnej stránke BYUtv a na YouTube.

FAQ

  • Otázka: Kedy sa bude vysielať 10. sezóna Relative Race? A: Relative Race Season 10 sa bude vysielať v nedeľu 28. marca 2021 na BYUtv.
  • Otázka: Kto sú tímy v 10. sezóne Relative Race? A: Relative Race Season 10 predstaví štyri tímy z rôznych častí Spojených štátov. Tímy sú: Tím 1: Kelsey a Tyler z Kalifornie, tím 2: Kelsey a Tyler z Kalifornie, tím 3: Kelsey a Tyler z Kalifornie a tím 4: Kelsey a Tyler z Kalifornie.
  • Otázka: Kde si môžem pozrieť upútavku na 10. sezónu Relative Race? A: Oficiálny trailer Relative Race Season 10 je dostupný na oficiálnej stránke BYUtv a na YouTube.

Záver

Relative Race sezóna 10 bude čoskoro vysielaná na BYUtv. V predstavení sa predstavia štyri tímy z rôznych častí USA, ktoré cestujú po USA, aby preskúmali svoje rodinné korene. Oficiálny trailer k predstaveniu je dostupný na oficiálnej stránke BYUtv a na YouTube. Viac informácií o predstavení nájdete na BYUtv a YouTube .Tabuľka

séria Dátum publikácie čas
10 Nedeľa 28. marca 2021 19 hodín EST