Remarriage & Desires (Sezóna 1): Pripravovaná K-dráma a členovia obsadenia

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Nadchádzajúca K-dráma 'Remarriage & Desires (Sezóna 1)' bude vzrušujúcou a emocionálnou cestou. Seriál produkuje skúsený tím hercov, scenáristov a režisérov. Dej sa bude točiť okolo tém manželstva, lásky a rodiny. Séria predstaví obsadenie postáv, ktoré sa vydajú na cestu za dosiahnutím svojich túžob a snov. Zistite viac o hereckom obsadení, zápletke a o tom, čo môžete od seriálu očakávať.Nové manželstvo a priania (1. sezóna)

Herci

K-drámu „Remarriage & Desires (Sezóna 1)“ hrá množstvo talentovaných hercov. Hlavnými aktérmi sú Lee Min-ho , Park Shin-hye , Kim Soo-hyun a Mladý So-min . Lee Min-ho hrá úlohu Cha Seung-jae, úspešného obchodníka, ktorý sa vydáva na cestu za dosiahnutím svojich snov a túžob. Park Shin-hye hrá rolu Yoon So-ra, mladej ženy, ktorá sa vydáva na cestu za splnením svojich snov. Kim Soo-hyun hrá postavu Kim Tae-hoona, mladého muža, ktorý sa vydáva na cestu za dosiahnutím svojich snov a túžob. Jung So-min hrá Kim Ji-eun, mladú ženu, ktorá sa vydáva na cestu za splnením svojich snov.

Nové manželstvo a priania (1. sezóna)

Dej

Dej filmu „Remarriage & Desires (Sezóna 1)“ sa točí okolo tém manželstva, lásky a rodiny. Séria bude rozprávať príbeh Cha Seung-jae, Yoon So-ra, Kim Tae-hoon a Kim Ji-eun, keď sa vydávajú na cestu za dosiahnutím svojich túžob a snov. Séria bude tiež rozprávať príbeh Cha Seung-jae a Yoon So-ra, ktorí sa do seba zamilujú, ale nemôžu byť spolu kvôli ich odlišnému pôvodu a životnému štýlu. Séria bude tiež rozprávať príbeh Kim Tae-hoon a Kim Ji-eun, keď sa vydávajú na cestu za svojimi snami.

očakávania série

Očakávania od série 'Remarriage & Desires (Season 1)' sú vysoké. Séria bude emocionálnou cestou, ktorá divákov vtiahne do sveta manželstva, lásky a rodiny. Séria bude obsahovať aj obsadenie postáv, ktoré sa vydajú na cestu za dosiahnutím svojich túžob a snov. Séria bude obsahovať aj množstvo emotívnych momentov, ktoré divákov zaujmú.Záver

Nadchádzajúca K-dráma 'Remarriage & Desires (Sezóna 1)' bude vzrušujúcou a emocionálnou cestou. Seriál produkuje skúsený tím hercov, scenáristov a režisérov. Dej sa bude točiť okolo tém manželstva, lásky a rodiny. Séria predstaví obsadenie postáv, ktoré sa vydajú na cestu za dosiahnutím svojich túžob a snov. Očakávania od série sú veľké a diváci určite nebudú sklamaní.

FAQ

  • Kto sú herci v 'Remarriage & Desires (Sezóna 1)'?
    Hlavnými hercami sú Lee Min-ho, Park Shin-hye, Kim Soo-hyun a Jung So-min.
  • O čom je 'Remarriage & Desires (Sezóna 1)'?
    Dej sa točí okolo tém manželstva, lásky a rodiny. Séria bude rozprávať príbeh Cha Seung-jae, Yoon So-ra, Kim Tae-hoon a Kim Ji-eun, keď sa vydávajú na cestu za dosiahnutím svojich túžob a snov.
  • Aké sú očakávania od série?
    Očakávania série sú vysoké. Séria bude emocionálnou cestou, ktorá divákov vtiahne do sveta manželstva, lásky a rodiny. Séria bude obsahovať aj množstvo emotívnych momentov, ktoré divákov zaujmú.

Tabuľka

názov úlohu
Lee Min-ho Cha Seung-jae
Park Shin-hye Yoon So-ra
Kim Soo-hyun Kim Tae-hoon
Mladý So-min Kim Ji-eun

Pre viac informácií o 'Remarriage & Desires (Sezóna 1)' navštívte KDramaStars , Soompi a DramaFever .