Rent-a-Girlfriend Sezóna 2: Všetko, čo potrebujete vedieť

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Japonský anime seriál Požičajte si priateľku má veľkú sledovanosť po celom svete. Prvá sezóna série vyšla v júli 2020 a potešila mnohých fanúšikov. Teraz všetci netrpezlivo očakávajú druhú sezónu. Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o druhej sezóne Požičajte si priateľku potreba vedieť.

2. sezóna Rent-a-Girlfriend je konečne tu! Na pokračovanie obľúbenej série anime fanúšikovia čakali mesiace. Druhá sezóna prinesie veľa nových postáv, nový príbeh a veľa nových dobrodružstiev. Ak sa chcete dozvedieť viac o 2. sezóne Rent-a-Girlfriend, čítajte ďalej. Povieme vám všetko, čo potrebujete vedieť o 2. sezóne. Okrem toho sa môžete dozvedieť aj o ďalších populárnych anime sériách, ako je Nick požehnaj tento neporiadok a Obsadenie Boss Baby 4. sezóny informovať.Rent-a-Girlfriend Staffel 2

Obsah

 • Zápletka
 • postavy
 • dátumy vydania
 • FAQ

Zápletka

Zápletka o Požičajte si priateľku sleduje vysokoškoláka Kazuyu Kinoshita, ktorý používa aplikáciu s názvom 'Diamond' na to, aby si najala priateľku. Stretne Chizuru Mizuharu, peknú mladú ženu, ktorú si najme. Títo dvaja spolu trávia kvalitný čas, no čoskoro sa ukáže, že Chizuru má tajomstvo. V druhej sezóne sa Kazuya pokúsi vyriešiť Chizurovo tajomstvo a dozvedieť sa viac o jej minulosti.

Rent-a-Girlfriend Staffel 2

postavy

Hlavné postavy druhej sezóny Požičajte si priateľku sú Kazuya Kinoshita, Chizuru Mizuhara, Mami Nanami, Ruka Sarashina, Sumi Sakurasawa a Kazuyovi priatelia. Kazuya je vysokoškolák, ktorý si najme Chizuru, aby prekonal svoju osamelosť. Chizuru je krásna mladá žena, ktorá má tajomstvo. Mami je kamarátka Chizuru, ktorá pomáha Kazuyovi vyriešiť Chizuruovo tajomstvo. Ruka je kamarátka Kazuyu, ktorá sa mu snaží zabrániť v najímaní Chizuru. Sumi je priateľka Chizuru, ktorá sa ju snaží chrániť pred Kazuyom.dátumy vydania

Druhá sezóna Požičajte si priateľku očakávané vydanie v januári 2021. Séria bude dostupná na japonskej streamovacej službe Crunchyroll. Bude k dispozícii aj na iných streamovacích platformách, ako sú Netflix, Hulu a Amazon Prime Video.

FAQ

 • Kedy vyjde 2. séria Rent-a-Girlfriend?
  Očakáva sa, že 2. sezóna Rent-a-Girlfriend vyjde v januári 2021.
 • Kde sa pozerať na Rent-a-Girlfriend 2. sezónu
  Rent-a-Girlfriend Sezóna 2 bude dostupná na japonskej streamovacej službe Crunchyroll. Bude k dispozícii aj na iných streamovacích platformách, ako sú Netflix, Hulu a Amazon Prime Video.
 • Kto sú hlavné postavy 2. sezóny Rent-a-Girlfriend?
  Hlavnými postavami 2. sezóny Rent-a-Girlfriend sú Kazuya Kinoshita, Chizuru Mizuhara, Mami Nanami, Ruka Sarashina, Sumi Sakurasawa a Kazuyovi priatelia.

Stručný prehľad dátumov vydania

Pôda dátum vydania
Japonsko januára 2021
jeleň januára 2021
Nemecko januára 2021

Druhá sezóna Požičajte si priateľku sľubuje rozprávať vzrušujúci a zábavný príbeh. Fanúšikovia série sa môžu tešiť na množstvo nových postáv a množstvo noviniek. Dátumy vydania 2. série sú naplánované na január 2021. Fanúšikovia môžu seriál sledovať na japonskej streamovacej službe Crunchyroll a ďalších streamovacích platformách, ako sú Netflix, Hulu a Amazon Prime Video.

Ak sa chcete dozvedieť viac o druhej sezóne Požičajte si priateľku aby ste to zistili, odporúčame vám oficiálnej stránke navštíviť. Môžete tiež stránku IMDb série, aby ste sa dozvedeli viac o zápletke a postavách. Dúfame, že sa vám bude páčiť sledovanie druhej sezóny Požičajte si priateľku !Záver

Druhá sezóna Požičajte si priateľku sľubuje rozprávať vzrušujúci a zábavný príbeh. Fanúšikovia série sa môžu tešiť na množstvo nových postáv a množstvo noviniek. Dátumy vydania 2. série sú naplánované na január 2021. Fanúšikovia môžu seriál sledovať na japonskej streamovacej službe Crunchyroll a ďalších streamovacích platformách, ako sú Netflix, Hulu a Amazon Prime Video.