Remake Resident Evil 4: Všetky úniky a odhadovaný dátum vydania

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Fanúšikovia Resident Evil 4 čakali na remake hry už dlho. Capcom teraz potvrdil, že sa pripravuje remake hry. V tomto článku budeme hovoriť o všetkých únikoch a predpokladanom dátume vydania Resident Evil 4 Remake.

Resident Evil 4 Remake je jednou z najočakávanejších hier roku 2021. Očakáva sa, že ponúkne úplne nový zážitok, ktorý poteší fanúšikov série. O hre koluje veľa únikov a fám, no predpokladaný dátum vydania zatiaľ nie je známy. Očakáva sa, že hra vyjde niekedy v roku 2021. Počas čakania na dátum vydania budeme naďalej informovať o najnovšom vývoji. Kým čakáme na dátum vydania Resident Evil 4 Remake, môžete sa tešiť aj na ďalšie veľké vydania, ako je dátum sledovania a oznámenie anime Black Clover. dátum nástupcu , Oznámenie anime Black Clover .Resident Evil 4

Obsah

 • Čo vieme o Resident Evil 4 Remake?
 • Aké sú najnovšie úniky?
 • Kedy vyjde Remake Resident Evil 4?
 • Záver

Čo vieme o Resident Evil 4 Remake?

Capcom potvrdil, že sa pripravuje remake hry. Pôjde o úplne novú hru založenú na Unreal Engine 4. V herných mechanizmoch a hrateľnosti dôjde k určitým zmenám, ale základy hry ostanú rovnaké. Pribudnú aj nové funkcie, vďaka ktorým bude hra ešte lepšia.

Resident Evil 4

Aké sú najnovšie úniky?

Existuje niekoľko nových únikov informácií o Resident Evil 4 Remake. Niektoré z nových únikov zahŕňajú novú perspektívu kamery, nový bojový systém, nový systém tvorby a nový systém upgradov. Do hry pribudnú aj nové postavy. Do hry pribudnú aj nové zbrane.Kedy vyjde Remake Resident Evil 4?

Zatiaľ nie je známe, kedy Resident Evil 4 Remake vyjde. Očakáva sa však, že bude vydaný v roku 2021. Je tiež možné, že by sa mohol objaviť skôr, ale to ešte nie je potvrdené.

Záver

Resident Evil 4 Remake bude úplne nová hra poháňaná Unreal Engine 4. V herných mechanizmoch a hrateľnosti dôjde k určitým zmenám, ale základy hry ostanú rovnaké. Pribudnú aj nové funkcie, vďaka ktorým bude hra ešte lepšia. Zatiaľ nie je známe, kedy Resident Evil 4 Remake vyjde, no očakáva sa, že vyjde v roku 2021.

FAQ

 • Otázka: Bude v Resident Evil 4 Remake nový bojový systém?
  A: Áno, v Resident Evil 4 Remake bude nový bojový systém.
 • Otázka: Bude v Resident Evil 4 Remake nový systém tvorby?
  A: Áno, v Resident Evil 4 Remake bude nový remeselný systém.
 • Otázka: Bude v Resident Evil 4 Remake nový systém upgradov?
  A: Áno, v Resident Evil 4 Remake bude nový systém upgradov.
 • Otázka: Kedy vyjde Remake Resident Evil 4?
  A: Zatiaľ nie je známe, kedy Resident Evil 4 Remake vyjde, no očakáva sa, že vyjde v roku 2021.

Tabuľka

funkciu Noví v remaku?
perspektíva kamery A
bojový systém A
Crafting-System A
Upgrade-System A
postavy A
zbrane A

Je jasné, že Resident Evil 4 Remake bude úplne nová hra, ktorá prinesie mnoho nových funkcií a vylepšení. Zatiaľ nie je známe, kedy Resident Evil 4 Remake vyjde, no očakáva sa, že vyjde v roku 2021. Ak sa chcete dozvedieť viac o Resident Evil 4 Remake, odporúčame vám prečítať si Oficiálna stránka Capcom navštíviť tiež GameSpot a IGN Pre viac informácií.Dúfame, že vám tento článok pomohol dozvedieť sa viac o Resident Evil 4 Remake. Ak máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať.