Resident Evil Sezóna 1: Séria Netflix a filmografia hercov

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Nadchádzajúca séria Netflix „Resident Evil Season 1“ zaháji novú éru hororovej zábavy. Séria je založená na populárnej franšíze videohier a vedú ju členovia Milla Jovovich, Ali Larter a Iain Glen. V tomto článku sa pozrieme na doterajšiu filmografiu hereckého obsadenia a vysvetlíme, čo od novej série očakávať. nedefinovanéResident Evil

Obsah

 • Jovovičova míľa
 • Ale Larter
 • John Glenn
 • Čo môžeme očakávať od novej série?
 • často kladené otázky

Jovovičova míľa

Milla Jovovich je ukrajinsko-americká herečka, modelka a speváčka. Najviac ju preslávila rola Alice vo filmovej sérii „Resident Evil“. Jovovich hral v mnohých ďalších filmoch vrátane Piaty element , Posol: Príbeh Johanky z Arku a Dostal hru . Účinkovala aj v niekoľkých televíznych seriáloch, napr Priatelia a Slovo L .

Resident Evil

Ale Larter

Ali Larter je americká herečka a modelka. Najviac ju preslávila rola Claire Redfield vo filmovej sérii Resident Evil. Larter hral v mnohých ďalších filmoch vrátane Legálne blondínka , Cieľová destinácia a Posadnutý . Účinkovala aj v niekoľkých televíznych seriáloch, napr Hrdinovia a Legendy .

Resident Evil

John Glenn

Iain Glen je škótsky herec. Preslávil sa najmä rolou Dr. Alexander Isaacs vo filmovej sérii „Resident Evil“. Glen hral v mnohých ďalších filmoch vrátane Kráľovstvo nebeské , Železná lady a Downton Abbey . Účinkoval aj v niekoľkých televíznych seriáloch, napr Hra o tróny a Jack Taylor .Čo môžeme očakávať od novej série?

Nová séria Netflix „Resident Evil Season 1“ zaháji novú éru hororovej zábavy. Séria bude vedená členmi obsadenia Milla Jovovich, Ali Larter a Iain Glen a bude založená na hite série videohier. Séria bude mixom akcie, hororu a sci-fi a bude rozprávať príbeh videohier novým spôsobom. Bude vzrušujúce sledovať, ako herci rozprávajú príbeh a ako stelesňujú postavy.

často kladené otázky

 • Kto sú herci v novej sérii Netflix „Resident Evil Season 1“?
  Novú sériu Netflix „Resident Evil Season 1“ vedú členovia obsadenia Milla Jovovich, Ali Larter a Iain Glen.
 • V akých filmoch hrali herci v minulosti?
  Milla Jovovich hrala v mnohých filmoch, napr Piaty element , Posol: Príbeh Johanky z Arku a Dostal hru . Ali Larter hral v mnohých filmoch vrátane Legálne blondínka , Cieľová destinácia a Posadnutý . Iain Glen hral v mnohých filmoch vrátane Kráľovstvo nebeské , Železná lady a Downton Abbey .
 • Čo môžeme očakávať od novej série?
  Nová séria Netflix „Resident Evil Season 1“ bude zmesou akcie, hororu a sci-fi a bude rozprávať príbeh videohier novým spôsobom. Bude vzrušujúce sledovať, ako herci rozprávajú príbeh a ako stelesňujú postavy.

Tabuľka filmografie účinkujúcich

herec Film televízny seriál
Jovovičova míľa Piaty element , Posol: Príbeh Johanky z Arku , Dostal hru Priatelia , Slovo L
Ale Larter Legálne blondínka , Cieľová destinácia , Posadnutý Hrdinovia , Legendy
John Glenn Kráľovstvo nebeské , Železná lady , Downton Abbey Hra o tróny , Jack Taylor

Nová séria Netflix „Resident Evil Season 1“ zaháji novú éru hororovej zábavy. Séria bude vedená členmi obsadenia Milla Jovovich, Ali Larter a Iain Glen a bude založená na hite franšízy videohier. Pozreli sme sa na predchádzajúcu filmografiu hereckého obsadenia a na to, čo môžeme očakávať od novej série. Dúfame, že ste sa dozvedeli viac o pripravovanej sérii Netflix a doterajšej filmografii obsadenia.

Viac informácií o novej sérii Netflix „Resident Evil Season 1“ nájdete na stránke Netflix a IMDb .