Dátum vydania a podrobnosti 4. sezóny Rick and Morty

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

'Zistite dátum vydania a všetky ďalšie podrobnosti o 4. sezóne Ricka a Mortyho. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste zostali naladení.' „Aktualizácia podrobností o dátume vydania 4. sezóny Rick and Morty“

Fanúšikovia z Rick a Morty dlho čakal na štvrtú sezónu. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste zostali v obraze. Viac o dátume vydania a všetky ostatné podrobnosti nájdete tu Rick a Morty Staffel 4 .Rick and Morty sezóna 4

Obsah

 • dátum vydania
 • Epizóda
 • Trailer
 • Obsadenie
 • FAQ

dátum vydania

Štvrtá sezóna Rick a Morty je naplánované na vysielanie Adult Swim v novembri 2019. Zatiaľ nie je známe, kedy budú nové epizódy uvedené v Nemecku. Očakáva sa však, že budú vydané na Netflixe neskôr v roku 2020.

Rick and Morty Season 4 je jedným z najočakávanejších seriálov roka. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú dátum vydania a podrobnosti o novej sezóne. Našťastie už nejaké informácie o nových epizódach sú. Očakáva sa, že nová sezóna sa bude vysielať na Adult Swim v novembri 2019. Objaví sa aj niekoľko nových postáv, vrátane známych tvárí ako Bunny Girl Senpai Season 2 a večná Millie Bobby Brown. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu sezónu plnú dobrodružstiev a prekvapení.

Rick and Morty sezóna 4

Epizóda

Štvrtá sezóna Rick a Morty bude celkovo pozostávať z desiatich epizód. Očakáva sa, že nové epizódy zopakujú niektoré z najobľúbenejších postáv série, vrátane Ricka, Mortyho, Summer, Jerryho a Beth.Trailer

Oficiálny trailer na štvrtú sezónu Rick a Morty bol vydaný 1. októbra 2019. Trailer ukazuje niektoré z nových dobrodružstiev, ktoré postavy zažijú, a dáva náhľad na nové epizódy. Trailer je dostupný na YouTube a ďalších platformách na streamovanie videa.

Obsadenie

Obsadenie štvrtej sezóny Rick a Morty sa predstavia známe hlasy vrátane Justina Roilanda ako Ricka a Mortyho, Chrisa Parnella ako Jerryho, Sarah Chalke ako Beth a Spencera Grammera ako Summer. Objaví sa aj niekoľko nových hlasov vrátane Sama Neilla, Taika Waititiho a Paula Giamattiho.

FAQ

 • Kedy sa bude vysielať 4. séria Rick and Morty?
  Štvrtá sezóna Rick a Morty je naplánované na vysielanie Adult Swim v novembri 2019.
 • Koľko epizód bude mať Rick a Morty 4. séria?
  Štvrtá sezóna Rick a Morty bude celkovo pozostávať z desiatich epizód.
 • Kto bude hrať v 4. sérii Rick and Morty?
  Obsadenie štvrtej sezóny Rick a Morty sa predstavia známe hlasy vrátane Justina Roilanda ako Ricka a Mortyho, Chrisa Parnella ako Jerryho, Sarah Chalke ako Beth a Spencera Grammera ako Summer.

Dostupnosť

Pôda Dostupnosť
jeleň novembra 2019
Nemecko 2020

Štvrtá sezóna Rick a Morty je naplánované na vysielanie Adult Swim v novembri 2019. Zatiaľ nie je známe, kedy budú nové epizódy uvedené v Nemecku. Očakáva sa však, že budú vydané na Netflixe neskôr v roku 2020. Ďalšie informácie a Podrobnosti pre štvrtú sezónu Rick a Morty nájdete na vyššie uvedených webových stránkach.Dúfame, že vám tento článok pomohol pri zodpovedaní vašich otázok o štvrtej sezóne Rick a Morty pomohol. Ak máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať.