Rick and Morty sezóna 5: Twitter dobyl pomocou emoji

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Najnovšia séria Ricka a Mortyho ovládla Twitter s jedinečným emoji. Fanúšikovia môžu použiť emoji na zdieľanie svojho vzrušenia z poslednej sezóny. V tomto článku sa dozviete viac o najnovšej sezóne a o tom, ako používať emotikony.Trailer Rick a Morty Staffel 5

Bol to Rick a Morty?

Rick and Morty je americký animovaný seriál, ktorý vytvorili Justin Roiland a Dan Harmon. Séria sleduje dobrodružstvá vedca Ricka Sancheza a jeho vnuka Mortyho Smitha, keď cestujú rôznymi dimenziami. Séria bola prvýkrát odvysielaná v roku 2013 a odvtedy si získala veľkú sledovanosť.

Rick and Morty sezóna 5

Aká je najnovšia sezóna?

Najnovšia séria Ricka a Mortyho je piata séria. Prvá epizóda bola odvysielaná 20. júna 2020. Sezóna pozostáva z desiatich epizód a skončí sa 15. augusta 2020. Posledná sezóna predstavila niekoľko nových postáv a dobrodružstiev, ktoré nadchli fanúšikov.

Ako môžem použiť emotikony?

Emoji použitý v najnovšej sezóne Ricka a Mortyho je jedinečný dizajn zdieľaný na Twitteri. Je to obraz Ricka a Mortyho, ktorí sa držia za ruky. Ak chcete použiť emoji, musíte ho jednoducho vložiť do svojho tweetu. Je to jednoduchý spôsob, ako sa podeliť o svoje nadšenie z poslednej sezóny.Ako sa môžem dozvedieť viac o poslednej sezóne?

Existuje mnoho spôsobov, ako sa dozvedieť viac o najnovšej sezóne Ricka a Mortyho. Epizódy môžete sledovať na oficiálnej webovej stránke seriálu alebo sledovať najnovší vývoj na platformách sociálnych médií, ako sú Twitter a Instagram. Môžete tiež navštíviť stránky fanúšikov, kde sa dozviete viac o poslednej sezóne.

Ako sa môžem dozvedieť viac o postavách?

Existuje mnoho spôsobov, ako sa dozvedieť viac o postavách najnovšej série Ricka a Mortyho. Epizódy môžete sledovať na oficiálnej webovej stránke seriálu alebo sledovať najnovší vývoj na platformách sociálnych médií, ako sú Twitter a Instagram. Môžete tiež navštíviť webové stránky fanúšikov, kde sa dozviete viac o postavách.

Ako sa môžem dozvedieť viac o zápletke?

Existuje mnoho spôsobov, ako sa dozvedieť viac o zápletke najnovšej sezóny Ricka a Mortyho. Epizódy môžete sledovať na oficiálnej webovej stránke seriálu alebo sledovať najnovší vývoj na platformách sociálnych médií, ako sú Twitter a Instagram. Môžete tiež navštíviť stránky fanúšikov, kde sa dozviete viac o príbehu.Záver

Najnovšia séria Ricka a Mortyho ovládla Twitter s jedinečným emoji. Fanúšikovia môžu použiť emoji na zdieľanie svojho vzrušenia z poslednej sezóny. Existuje mnoho spôsobov, ako sa dozvedieť viac o najnovšej sezóne, vrátane oficiálnej webovej stránky série, platforiem sociálnych médií a stránok fanúšikov.

FAQ

 • Bol to Rick a Morty?
  Rick and Morty je americký animovaný seriál, ktorý vytvorili Justin Roiland a Dan Harmon. Séria sleduje dobrodružstvá vedca Ricka Sancheza a jeho vnuka Mortyho Smitha, keď cestujú rôznymi dimenziami.
 • Aká je najnovšia sezóna?
  Najnovšia séria Ricka a Mortyho je piata séria. Prvá epizóda bola odvysielaná 20. júna 2020. Sezóna pozostáva z desiatich epizód a skončí sa 15. augusta 2020.
 • Ako môžem použiť emotikony?
  Emoji použitý v najnovšej sezóne Ricka a Mortyho je jedinečný dizajn zdieľaný na Twitteri. Ak chcete použiť emoji, musíte ho jednoducho vložiť do svojho tweetu.
 • Ako sa môžem dozvedieť viac o poslednej sezóne?
  Existuje mnoho spôsobov, ako sa dozvedieť viac o najnovšej sezóne Ricka a Mortyho. Epizódy môžete sledovať na oficiálnej webovej stránke seriálu alebo sledovať najnovší vývoj na platformách sociálnych médií, ako sú Twitter a Instagram. Môžete tiež navštíviť stránky fanúšikov, kde sa dozviete viac o poslednej sezóne.

Tabuľka

séria počet epizód
1 jedenásť
2 10
3 10
4 10
5 10

Séria má zatiaľ celkovo 51 epizód. Najnovšia séria Ricka a Mortyho ovládla Twitter s jedinečným emoji. Fanúšikovia môžu použiť emoji na zdieľanie svojho vzrušenia z poslednej sezóny. Existuje mnoho spôsobov, ako sa dozvedieť viac o najnovšej sezóne, vrátane oficiálnej webovej stránky série, platforiem sociálnych médií a stránok fanúšikov.