Riverdale sezóna 7: kedy sa objaví a kto sa vráti?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Fanúšikovia Riverdale čakali na vydanie 7. série mesiace. 6. séria skončila v januári 2021 a fanúšikovia sú nadšení, kedy príde 7. séria a ktoré postavy sa vrátia. V tomto článku sa pozrieme na dátumy vydania a vracajúce sa postavy.

Riverdale Season 7 prichádza čoskoro a fanúšikovia sú nadšení, kto sa vráti. Séria má silných fanúšikov, ktorí sa tešia na nové epizódy. Očakáva sa, že séria vyjde na Netflix na jeseň 2021. Očakáva sa, že sa vrátia niektoré z najpopulárnejších postáv, ako napríklad Archie, Betty, Jughead a Veronica. V siedmej sezóne sa objaví aj Zendaya, ktorá hrá jednu z hlavných úloh v sérii. Ak sa chcete dozvedieť viac o Zendaya, môžete tu o ich reláciách na Disney Channel. Očakáva sa, že aj druhý diel peňažnej lúpeže bude uvedený v 7. sezóne Riverdale. Ak sa chcete dozvedieť viac o zväzku 2 peňažnej lúpeže, môžete tu informovať.Riverdale sezóna 7

Dátumy vydania 7. sezóny Riverdale

Dátumy vydania 7. sezóny Riverdale zatiaľ nie sú známe. Očakáva sa však, že siedma sezóna bude vydaná na jeseň 2021. Natáčanie siedmej sezóny sa začalo v marci 2021 a očakáva sa, že sa skončí v júni 2021. Je však možné, že dátumy vydania budú posunuté kvôli oneskoreniam.

Riverdale sezóna 7

Kto sa vráti v Riverdale Season 7?

Očakáva sa, že väčšina hlavného obsadenia zo šiestej sezóny sa vráti v siedmej sezóne. Patria medzi ne KJ Apa ako Archie Andrews, Lili Reinhart ako Betty Cooper, Camila Mendes ako Veronica Lodge, Cole Sprouse ako Jughead Jones, Madelaine Petsch ako Cheryl Blossom, Marisol Nichols ako Hermione Lodge, Mark Consuelos ako Hiram Lodge, Casey Cott ako Kevin Keller, Vanessa Morgan ako Toni Topaz a Charles Melton ako Reggie Mantle. Očakáva sa tiež, že niektoré nové postavy budú predstavené v siedmej sezóne.Bude 7. sezóna Riverdale poslednou sezónou?

Zatiaľ nebolo potvrdené, či bude 7. sezóna poslednou sezónou Riverdale. Očakáva sa však, že siedma sezóna nebude sezónou poslednou. Očakáva sa, že séria bude mať ešte aspoň jednu sezónu.

Bude Riverdale Season 7 dostupná na Netflixe?

Očakáva sa, že Riverdale Season 7 bude k dispozícii na Netflixe. Prvých päť sezón série je už dostupných na Netflixe a očakáva sa, že šiesta sezóna bude dostupná na Netflixe v lete 2021. Je však možné, že siedma sezóna nebude na Netflixe dostupná až do jesene 2021.

Bude Riverdale Season 7 dostupná na CW?

Očakáva sa, že Riverdale Season 7 bude k dispozícii na CW. Prvých šesť sérií série je už dostupných na The CW a očakáva sa, že siedma sezóna bude dostupná na The CW na jeseň 2021.Záver

Očakáva sa, že Riverdale Season 7 bude mať premiéru na jeseň 2021. Očakáva sa, že väčšina hlavného obsadenia zo šiestej sezóny sa vráti v siedmej sezóne. Očakáva sa, že aj sezóna 7 bude dostupná na Netflix a The CW. Zatiaľ nebolo potvrdené, či bude 7. sezóna poslednou sezónou Riverdale.

FAQ

  • Kedy vyjde 7. sezóna Riverdale? Očakáva sa, že Riverdale Season 7 vyjde na jeseň 2021.
  • Kto sa vráti v 7. sezóne Riverdale? Očakáva sa, že väčšina hlavného obsadenia zo šiestej sezóny sa vráti v siedmej sezóne.
  • Bude Riverdale Season 7 dostupná na Netflixe? Očakáva sa, že Riverdale Season 7 bude k dispozícii na Netflixe.
  • Bude Riverdale Season 7 dostupná na CW? Očakáva sa, že Riverdale Season 7 bude k dispozícii na CW.
  • Bude 7. sezóna Riverdale poslednou sezónou? Zatiaľ nebolo potvrdené, či bude 7. sezóna poslednou sezónou Riverdale.

Tabuľka

séria dátum vydania Netflix CW
1 januára 2017 A A
2 október 2017 A A
3 október 2018 A A
4 október 2019 A A
5 januára 2021 A A
6 leto 2021 A A
7 jeseň 2021 A A

V tomto článku sme sa pozreli na dátumy vydania a vracajúce sa postavy zo 7. sezóny Riverdale. Tiež sme sa dozvedeli, že 7. sezóna by mala vyjsť na jeseň 2021 a že väčšina hlavného obsadenia zo 6. sezóny sa vráti v 7. sezóne. Zatiaľ nebolo potvrdené, či bude 7. sezóna poslednou sezónou Riverdale. Pre viac informácií o Riverdale Season 7 navštívte CW a Netflix .