Úradujúci majster sveta Rob Cross musel v Grazi znova absolvovať 11-legovú  bitku. Svetovú trojku tentoraz potrápil veterán Steve Beaton. “Voltage” aj vďaka o niečo vyššej úspešnosti na zatváraní dokázal zvíťaziť a zahrá si druhé tohtoročné štvrťfinále na European Tour. Pri neúčasti Michaela van Gerwena je veľkým kandidátom na zisk titulu z Austrian Darts Open.

Výbornú formu naďalej dokazuje Michael Smith. Eso zo St Helens suverénne prehralo belgického mladíka Dimitriho van den Bergha. Napriek nie najlepšiemu zatváraniu si “Smith dokázal po celý zápas udržať vysoký skórovací štandard a vo štvrťfinále narazí na svojho krajana Joea Cullena, ktorý vyradil Mervyna Kinga.

Prehra Simona Whitlocka s Ianom Whitom znamená, že “Bully Boy” sa v prípade výhry vo štvrťfinále Austrian Darts Open posunie znova do Top 8 PDC. V zostávajúcich týždňoch sa tak s najväčšou pravdepodobnosťou rozhodne medzi dvojicou Michael Smith – Dave Chisnall o tom, kto doplní Roba Crossa v reprezentácií Albionu na World Cup of Darts .

Rakúske farby bude aj vo finálovej session hájiť najlepší tamojší hráč Mensur Suljović. “The Gentle” prehrával v zápase 1:3 no výhrami v nasledujúcich piatich legoch si zabezpečil miesto vo štvrťfinále, kde bude čeliť Darylovi Gurneymu.

Turnaj môžete sledovať  naživo tu:

odkaz 1 

odkaz 2 

Výsledky Austrian Darts Open 2018

Popoludňajšia session

3. kolo

Michael Smith (99.13) 6-2 (83.28) Dimitri Van Den Bergh
Joe Cullen (89.86) 6-3 (88.86) Mervyn King
Gerwyn Price 6-3 Wayne Jones
Rob Cross (95.7) 6-5 (90.09) Steve Beaton
Daryl Gurney (95.1) 6-3 (97.06) Darren Webster
Mensur Suljovic (91.44) 6-3 (94.84) Cristo Reyes
Ian White (90.22) 6-3 (96.16) Simon Whitlock
James Wade (93.3) 3-6 (105.32) Jonny Clayton
Program

Večerná session (19:15)

Štvrťfinále

Michael Smth – Joe Cullen
Gerwyn Price – Rob Cross
Daryl Gurney – Mensur Suljović
Ian White – Jonny Clayton

Semifinále

Smith/Cullen – Price/Cross
Gurney/Suljović – White/Clayton

Finále

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.