Robert Pattinson a Saki Waterhouse videli na párty priateľov

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Robert Pattinson a jeho priateľka Saki Waterhouse boli videní na kamarátovej párty. Dve hviezdy boli hosťami večera a sledovalo ich množstvo fanúšikov. Máme všetky podrobnosti o párty a dvoch hviezdach.

Robert Pattinson a Saki Waterhouse boli videní na kamarátskej párty. K týmto dvom sa pridali ďalšie hviezdy ako napr Made for Love Staffel 2 a Modeling Loren Grey videný. Nie je jasné, či títo dvaja tvoria pár, no je zrejmé, že spolu dobre vychádzajú. Je tiež známe, že Robert a Saki sú už nejaký čas priatelia.Robert Pattinson

Kde sa párty konala?

Párty sa konala na súkromnom pozemku v Los Angeles. Bolo to veľmi exkluzívne podujatie, na ktorom sa zúčastnilo len pár hostí. Robert Pattinson a Saki Waterhouse boli dve hviezdy večera.

Robert Pattinson

Kto boli hostia?

Hostia na párty boli zmesou hostiteľových priateľov a rodiny. Nechýbali ani známe tváre vrátane hercov, hudobníkov a iných celebrít. Robert Pattinson a Saki Waterhouse boli dve hviezdy večera.čo sa jedlo

Bolo tam množstvo jedál vrátane výberu studených a teplých možností. Nechýbal ani výber alkoholických a nealkoholických nápojov. Hostia si mohli vychutnať rôzne jedlá a nápoje.

čo sa urobilo?

Hostia večierka sa venovali rôznym aktivitám. Pre hostí bol pripravený tanečný parket. Bol tu aj bar, kde si hostia mohli pokecať a popíjať koktaily. Pre hostí bolo pripravené aj množstvo hier.

Ako to šlo?

Oslava prebehla bez problémov a všetci hostia sa dobre zabávali. Robert Pattinson a Saki Waterhouse boli hviezdami večera a sledovalo ich množstvo fanúšikov. Na záver zábavy sa všetci hostia rozlúčili a poďakovali hostiteľovi za pozvanie.Záver

Robert Pattinson a Saki Waterhouse boli videní na kamarátovej párty. Dve hviezdy boli hosťami večera a sledovalo ich množstvo fanúšikov. Bolo tam rôzne jedlo a pitie a hostia sa venovali rôznym aktivitám. Na záver zábavy sa všetci hostia rozlúčili a poďakovali hostiteľovi za pozvanie.

FAQ

  • Kde sa párty konala? Párty sa konala na súkromnom pozemku v Los Angeles.
  • Kto boli hostia? Hostia na párty boli zmesou hostiteľových priateľov a rodiny.
  • čo sa jedlo Bolo tam množstvo jedál vrátane výberu studených a teplých možností.
  • čo sa urobilo? Hostia na párty sa venovali rôznym aktivitám vrátane tanca, zábavy a hier.
  • Ako to šlo? Oslava prebehla bez problémov a všetci hostia sa dobre zabávali.

Tabuľka

názov vidiaci
Robert Pattinson A
Saki Waterhouse A
Andere Prominent A

Robert Pattinson a Saki Waterhouse boli videní na kamarátovej párty. Bolo to veľmi exkluzívne podujatie, na ktorom sa zúčastnilo len pár hostí. Bolo tam rôzne jedlo a pitie a hostia sa venovali rôznym aktivitám. Na záver zábavy sa všetci hostia rozlúčili a poďakovali hostiteľovi za pozvanie.