Dátum vydania 4. sezóny Roswell Nové Mexiko a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Fanúšikovia Roswellu v Novom Mexiku čakali na aktualizáciu 4. sezóny mesiace. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste zostali v obraze. Čítajte ďalej a dozviete sa o dátume vydania, obsadení a ďalších.Roswell New Mexico Staffel 4

Dátum publikácie

Bohužiaľ, zatiaľ neexistuje žiadny oficiálny dátum vydania sezóny 4 Roswell v Novom Mexiku. Natáčanie je ukončené v januári 2021, ale zatiaľ nie je jasné, kedy bude nová sezóna vydaná na Netflixe. Hneď, ako bude oznámený dátum vydania, vás budeme informovať.

4. sezóna Roswell v Novom Mexiku už čoskoro na CW. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúce novinky, keď sa show vráti. Získajte informácie o dátume vydania, príbehu a ďalších. Počas čakania na novú sezónu si môžete pozrieť aj iné predstavenia ako napr modré exorcistické kapitoly a Netflix Roaring 20s vyhliadka.

Roswell New Mexico Staffel 4

povolanie

Obsadenie Roswell v Novom Mexiku bude rovnaké pre štvrtú sériu. Vráti sa Jeanine Mason ako Liz Ortecho, Nathan Parsons ako Max Evans, Michael Vlamis ako Michael Guerin, Lily Cowles ako Isobel Evans a Tyler Blackburn ako Alex Manes. Objaví sa aj niekoľko nových tvárí vrátane Michaela Trevina ako Kylea Valentiho a Amber Midthunder ako Rosy Ortecho.Trailer

Trailer na 4. sezónu Roswell v Novom Mexiku ešte nebol zverejnený. O zverejnení traileru vás budeme informovať.

Spojler

Zatiaľ neexistujú žiadne oficiálne spoilery pre 4. sezónu Roswell v Novom Mexiku. Budeme vás informovať, keď budú zverejnené ďalšie informácie.

FAQ

  • Kedy vyjde 4. sezóna Roswell v Novom Mexiku? Bohužiaľ, zatiaľ neexistuje žiadny oficiálny dátum vydania sezóny 4 Roswell v Novom Mexiku.
  • Kto je v Roswell New Mexico Season 4? Obsadenie Roswell v Novom Mexiku bude rovnaké pre štvrtú sériu. Vráti sa Jeanine Mason ako Liz Ortecho, Nathan Parsons ako Max Evans, Michael Vlamis ako Michael Guerin, Lily Cowles ako Isobel Evans a Tyler Blackburn ako Alex Manes. Objaví sa aj niekoľko nových tvárí vrátane Michaela Trevina ako Kylea Valentiho a Amber Midthunder ako Rosy Ortecho.
  • Existuje trailer na 4. sezónu Roswell v Novom Mexiku? Trailer na 4. sezónu Roswell v Novom Mexiku ešte nebol zverejnený. O zverejnení traileru vás budeme informovať.
  • Máte už nejaké spoilery pre 4. sezónu Roswell v Novom Mexiku? Zatiaľ neexistujú žiadne oficiálne spoilery pre 4. sezónu Roswell v Novom Mexiku. Budeme vás informovať, keď budú zverejnené ďalšie informácie.

Záver

Fanúšikovia Roswellu v Novom Mexiku čakali na aktualizáciu 4. sezóny mesiace. Žiaľ, zatiaľ nie je známy oficiálny dátum vydania, no herecké obsadenie bude rovnaké. Zatiaľ tu nie je žiadny trailer ani spoilery, ale budeme vás informovať, keď budú zverejnené ďalšie informácie. Viac informácií nájdete v časti roswell-nm.com a Netflix .Tabuľka

séria Dátum publikácie povolanie Trailer Spojler
4 Zatiaľ neznáme Hrajú: Jeanine Mason, Nathan Parsons, Michael Vlamis, Lily Cowles, Tyler Blackburn, Michael Trevino, Amber Midthunder zatiaľ nezverejnené zatiaľ nezverejnené

Medzitým si môžete pozrieť prvé tri sezóny Roswell v Novom Mexiku Netflix vyhliadka. O vydaní ďalších informácií o 4. sezóne vás budeme priebežne informovať.