Spustite Burbs Season 2: Všetko, čo potrebujete vedieť o dátume vydania

Aký Film Vidieť?
 

Run the Burbs Sezóna 2 prichádza na Netflix! Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu sezónu plnú nových postáv a príbehov. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o dátume vydania. Postupujte podľa odkazu Obsadenie 8. epizódy sa dozviete viac o obsadení Epizódy 8. Okrem toho môžete Mexické šortky Justin Bieber sledujte a dozviete sa viac o natáčaní. Tešíme sa na 2. sezónu Run the Burbs!

ObsahFanúšikovia z Spustite Burbs netrpezlivo čaká na druhú sezónu. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o dátume vydania a ďalších detailoch.

Dokončite 2. sezónu Burbs

Obsah

 • Spustite dátum vydania 2. sezóny Burbs
 • obsadenie a dej
 • Trailer a promo
 • často kladené otázky

Spustite dátum vydania 2. sezóny Burbs

Druhá sezóna Spustite Burbs Očakáva sa, že vyjde na Netflix v apríli 2021. Prvá sezóna vyšla v apríli 2020, takže fanúšikovia na pokračovanie nenechajú dlho čakať. Hoci Netflix ešte neoznámil oficiálny dátum vydania, môžeme očakávať, že sezóna 2 vyjde v apríli 2021.

Dokončite 2. sezónu Burbs

obsadenie a dej

Obsadenie druhej sezóny bude rovnaké ako v prvej sezóne. Hlavnými aktérmi sú: Karen Gillan , John Cho , Andy Samberg , Billy Eichner , Jillian Bell a Utkarshský ambudkar . Dej druhej sezóny sa zameria na dobrodružstvá šiestich priateľov, ktorí sa snažia vyrovnať sa s každodenným životom na predmestí.Trailer a promo

Trailer a promo k druhej sezóne Spustite Burbs ešte neboli zverejnené. Hneď ako Netflix zverejní upútavku alebo promo, zverejníme to tu.

často kladené otázky

 • Kedy vyjde 2. séria Run the Burbs?
  Druhá sezóna Spustite Burbs Očakáva sa, že vyjde na Netflix v apríli 2021.
 • Kto je hlavným obsadením druhej sezóny?
  Hlavné obsadenie druhej sezóny sú: Karen Gillan , John Cho , Andy Samberg , Billy Eichner , Jillian Bell a Utkarshský ambudkar .
 • Existuje trailer alebo promo na druhú sezónu?
  Trailer a promo k druhej sezóne Spustite Burbs ešte neboli zverejnené.

Tabuľka

séria Dátum publikácie
sezóna 1 apríla 2020
sezóna 2 apríl 2021 (odhad)

Zatiaľ to nie je oficiálne potvrdené, ale môžeme predpokladať, že druhá sezóna Spustite Burbs vyjde na Netflixe v apríli 2021. Budeme vás informovať, keď Netflix oznámi ďalšie podrobnosti. Dovtedy si môžete pozrieť prvú sezónu na Netflixe tu .

Viac informácií o Spustite Burbs pozri ďalej IMDb a Zhnité paradajky .