Dátum vydania 13. sezóny RuPaul's Drag Race, obsadenie, zápletka a aktualizácie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Drag Race sezóna 13: Dátum vydania, obsadenie, dej a aktualizácie

RuPaul's Drag Race je jednou z najpopulárnejších televíznych reality show na svete. Prehliadka má veľkú sledovanosť, ktorá sa teší na najnovšiu sezónu. V tomto článku budeme hovoriť o dátume vydania RuPaul's Drag Race sezóny 13, obsadení, príbehu a najnovších aktualizáciách.RuPaul

Dátum publikácie

RuPaul's Drag Race sezóna 13 sa bude vysielať 1. januára 2021 vysielané na VH1. Relácia sa vysiela každý piatok o 21:00. Show bude dostupná aj na Netflixe.

RuPaul's Drag Race Season 13 je jednou z najočakávanejších televíznych reality show roka. Moderátorom šou je RuPaul Charles a ide o súťažnú reality show, ktorá proti sebe stavia drag queens. Očakáva sa, že sezóna 13 sa bude vysielať na VH1 v januári 2021. Obsadenie sezóny 13 ešte nebolo oznámené, ale očakáva sa, že sa vrátia niektoré z najpopulárnejších drag queen z predchádzajúcich sezón. Príbeh 13. sezóny sa zameria na súťaže a výzvy, ktorým čelia drag queens. Pribudnú aj nejaké aktualizácie, napr. Vo Flashi chýba Candice Patton a obsadenie oválu 2. sezóny . Nemôžeme sa dočkať, až uvidíme 13. sériu RuPaul's Drag Race!

RuPaul

povolanie

Herecké obsadenie RuPaul's Drag Race Season 13 pozostáva z 13 drag queens pochádzajúcich z rôznych častí sveta. Drag queens sú: Gottmack, Denali, Elliott s 2 Ts, Kahmora Hall, Kandy Muse, LaLa Ri, Olivia Lux, Rosé, Symone, Tamisha Iman, Tina Burner, Utica Queen a Gottmack.Zápletka

Dej RuPaul's Drag Race Season 13 sa zameria na súťaže drag queens. Každý týždeň budú drag queens plniť rôzne úlohy, aby zistili, kto je najlepší drag queen. Na konci sezóny sa za víťaza vyberie drag queen.

Najnovšie aktualizácie

Najnovšie aktualizácie o RuPaul's Drag Race sezóny 13 sú, že šou sa začne 1. januára 2021 vysielané na VH1. Bolo tiež oznámené, že relácia bude dostupná na Netflixe. Oznámené bolo aj obsadenie šou.

Záver

RuPaul's Drag Race sezóna 13 sa bude vysielať 1. januára 2021 vysielané na VH1. Show bude dostupná aj na Netflixe. Herecké obsadenie šou tvorí 13 drag queens z rôznych kútov sveta. Dej šou sa zameria na súťaže drag queens. Najnovšie aktualizácie o RuPaul's Drag Race sezóny 13 sú, že šou sa začne 1. januára 2021 bude vysielaný na VH1 a bude dostupný na Netflixe.FAQ

  • Kedy sa bude vysielať 13. sezóna RuPaul's Drag Race? RuPaul's Drag Race sezóna 13 sa bude vysielať 1. januára 2021 vysielané na VH1.
  • Kde sledovať RuPaul's Drag Race sezónu 13 RuPaul's Drag Race sezóna 13 sa bude vysielať na VH1 a Netflixe.
  • Kto sú drag queens v 13. sezóne RuPaul's Drag Race? Drag queens v RuPaul's Drag Race Season 13 sú Gottmack, Denali, Elliott s 2 T, Kahmora Hall, Kandy Muse, LaLa Ri, Olivia Lux, Rosé, Symone, Tamisha Iman, Tina Burner, Utica Queen a Gottmack.