Ruská bábika sezóna 3: Dátum vydania, obsadenie, dej a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Séria Netflix Ruská bábika sa rýchlo stala príjemcom davu. Séria, ktorú vytvorili Natasha Lyonne, Amy Poehler a Leslye Headland, rozpráva príbeh ženy uväznenej v časovej deformácii. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú tretiu sériu seriálu. Tu je viac o dátume vydania, obsadení, zápletke a ďalších.

Tretia séria Ruskej bábiky čoskoro príde na Netflix. Fanúšikovia sú nadšení z dátumu vydania, obsadenia a námetu. Sériu produkujú Leslye Headland, Natasha Lyonne a Amy Poehler a je pokračovaním prvých dvoch sezón. Dej sa točí okolo hlavnej hrdinky Nadie, ktorá sa ocitne v časovej tiesni a snaží sa nájsť cestu von z bludiska. Obsadenie tretej sezóny vedie Natasha Lyonne, Greta Lee, Yul Vazquez, Elizabeth Ashley a Charlie Barnett. Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na niekoľko nových tvárí, napr Otho vychovaný vlkmi a Šťastný modrý kováč mladý . Očakáva sa, že tretia séria The Russian Doll dorazí na Netflix v roku 2021.Ruská bábika sezóna 2

Dátum publikácie

Netflix zatiaľ nemá oficiálny dátum vydania Ruská bábika 3. sezóna oznámená. Očakáva sa však, že nová sezóna bude vydaná v roku 2021. Hneď ako Netflix oznámi oficiálny dátum vydania, aktualizujeme ho tu.

Ruská bábika sezóna 2

povolanie

Natasha Lyonne sa objaví v tretej sezóne Ruská bábika byť opäť videný v jej úlohe Nadi Vulvokovovej. Medzi ďalšie známe tváre z druhej sezóny, ktoré sa vrátia v tretej sezóne, patria Charlie Barnett ako Alan Zaveri, Greta Lee ako Maxine a Elizabeth Ashley ako Ruth Brenner. Očakáva sa tiež, že v tretej sezóne sa objavia nejaké nové tváre.Zápletka

Dej tretej sezóny Ruská bábika je zatiaľ neznámy. Očakáva sa však, že nová sezóna bude pokračovať v príbehu Nadie uväznenej v časovej deformácii. Očakáva sa tiež, že nová sezóna sa dozvie viac o tajomnej postave, s ktorou sa Nadia stretla v druhej sezóne.

Trailer

Netflix zatiaľ nemá upútavku na tretiu sériu Ruská bábika publikovaný. Hneď ako vyjde trailer, aktualizujeme ho tu.

FAQ

  • Otázka: Kedy vyjde 3. sezóna Russian Doll? A: Netflix zatiaľ neoznámil oficiálny dátum vydania 3. sezóny Russian Doll. Očakáva sa však, že nová sezóna bude vydaná v roku 2021.
  • Otázka: Kto bude hrať v 3. sezóne Russian Doll? A: Natasha Lyonne si zopakuje svoju rolu Nadie Vulvokovovej v 3. sezóne Russian Doll. Medzi ďalšie známe tváre z druhej sezóny, ktoré sa vrátia v tretej sezóne, patria Charlie Barnett ako Alan Zaveri, Greta Lee ako Maxine a Elizabeth Ashley ako Ruth Brenner.
  • Otázka: Existuje už trailer na 3. sezónu Russian Doll? A: Netflix zatiaľ nezverejnil upútavku na sezónu 3 Russian Doll.

Záver

Fanúšikovia z Ruská bábika netrpezlivo čaká na tretiu sériu série. Netflix zatiaľ neoznámil oficiálny dátum vydania, ale očakáva sa, že nová sezóna bude vydaná v roku 2021. Natasha Lyonne si zopakuje svoju rolu Nadia Vulvokov v tretej sezóne. Medzi ďalšie známe tváre z druhej sezóny, ktoré sa vrátia v tretej sezóne, patria Charlie Barnett ako Alan Zaveri, Greta Lee ako Maxine a Elizabeth Ashley ako Ruth Brenner. Netflix zatiaľ nezverejnil upútavku na tretiu sezónu.Viac informácií o tretej sezóne Ruská bábika pozri ďalej Netflix a IMDb .