Ryan Reynolds a Deadpool 3: Vtipná fotografia a meme Bernieho Sandersa

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Ryan Reynolds zdieľal na Twitteri veselú fotografiu seba a Deadpoola 3 pomocou meme Bernie Sanders. Tweet vyvolal množstvo reakcií a fanúšikovia sú nadšení, čo príde ďalej. V tomto článku sa dozviete viac o pozadí a reakciách na tento tweet.

Ryan Reynolds a Deadpool 3 poskytujú trochu smiechu. Na Twitteri bola zdieľaná vtipná fotografia a meme Bernie Sanders. Fanúšikovia milujú, keď Ryan Reynolds a Deadpool spolupracujú na vytvorení niektorých z najlepších momentov vo filme. Fanúšikovia môžu nájsť aj ďalší zaujímavý obsah, napr Sólový nivelačný kapitál 122 a Enola a Tewksbury sa bozkávajú Užite si to. Je úžasné byť fanúšikom Ryana Reynoldsa a Deadpoola!Ryan Reynolds

Pozadie tweetu

Ryan Reynolds má 4. februára 2021 zdieľala fotku seba a Deadpoola 3 na Twitteri. Fotografia ho zobrazuje v jednom Červená bunda a jeden čierne nohavice , ktorá pripomína outfit Bernieho Sandersa. Na fotografii označil #Deadpool3 a meme Bernieho Sandersa #FeelTheBern.

Ryan Reynolds

Reakcie na tweet

Tweet vyvolal množstvo reakcií. Mnohých fanúšikov fotografia a meme potešili a sú nadšení, čo príde ďalej. Iní si robili srandu z politického charakteru tweetu a tvrdili, že Deadpool 3 bude politickým vyhlásením. Niektorí dokonca navrhli, aby Ryan Reynolds kandidoval na prezidenta.Čo to znamená pre Deadpool 3?

Zatiaľ nie je známe, čo znamená tweet o Deadpoolovi 3. Je možné, že Ryan Reynolds práve zdieľal vtipnú fotografiu a meme, aby pobavil fanúšikov. Ale je tiež možné, že tweet je odkazom na politický problém v Deadpool 3. Len čas ukáže, čo bude ďalej.

Záver

Ryan Reynolds zdieľal na Twitteri veselú fotografiu seba a Deadpoola 3 pomocou meme Bernie Sanders. Tweet vyvolal množstvo reakcií a fanúšikovia sú nadšení, čo príde ďalej. Zatiaľ nie je známe, čo znamená tweet o Deadpoolovi 3, no je možné, že ide o odkaz na politický problém v Deadpool 3.

FAQ

  • O čo sa podelil Ryan Reynolds? Ryan Reynolds zdieľal svoju fotografiu a Deadpoola 3 na Twitteri pomocou meme Bernie Sanders.
  • Aké reakcie vyvolal tweet? Tweet vyvolal množstvo reakcií. Mnohých fanúšikov fotografia a meme potešili a sú nadšení, čo príde ďalej. Iní si robili srandu z politickej povahy tweetu.
  • Čo znamená tweet pre Deadpool 3? Zatiaľ nie je známe, čo znamená tweet o Deadpoolovi 3. Je možné, že Ryan Reynolds práve zdieľal vtipnú fotografiu a meme, aby pobavil fanúšikov. Ale je tiež možné, že tweet je odkazom na politický problém v Deadpool 3.

Tabuľka

Tweetujte reakcie
Vtipná fotka a meme Veľa reakcií, fanúšikovia sú nadšení
Politický charakter tweetu Robil si srandu z kandidatúry na prezidenta
Čo to znamená pre Deadpool 3? Zatiaľ neznáme, možný odkaz na politickú tému

Ťažko povedať, čo znamená tweet o Deadpoolovi 3, no je jasné, že Ryan Reynolds zdieľal vtipnú fotografiu a meme, ktoré vyvolali množstvo reakcií. Ak sa chcete dozvedieť viac o pozadí a reakciách na tento tweet, čítajte ďalej tento článok a tento článok .Je tiež dôležité poznamenať, že tweet môže byť odkazom na politický problém v Deadpool 3. Uvidíme, čo bude ďalej.