Salman Khan videl na narodeninovej oslave Karan Johar

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Salman Khan bol videný na narodeninovej párty Karan Johar. Bol jednou z mnohých celebrít, ktoré sa zúčastnili na počesť Karana Johara. Narodeninová oslava sa konala v Bombaji 25. mája 2020 a mala veľký úspech. Karanovi Joharovi prišlo zablahoželať a popriať mu všetko najlepšie k narodeninám mnoho známych tvárí.Salman Khan

Hostia narodeninovej párty

Oslava narodenín Karana Johara mala veľký úspech. Mnoho známych tvárí bolo oslovených, aby zablahoželali Karanovi Joharovi a zaželali mu všetko najlepšie k narodeninám. Medzi hosťami boli Salman Khan, Shah Rukh Khan, Aamir Khan, Ranbir Kapoor, Alia Bhatt, Varun Dhawan, Anushka Sharma, Katrina Kaif, Kriti Sanon, Arjun Kapoor, Sonam Kapoor, Janhvi Kapoor, Ananya Panday, Vicky Kaushal, Kartik Aaryan, Bhumi Pednekar, Ayushmann Khurrana, Kiara Advani, Sidharth Malhotra, Shilpa Shetty, Sushant Singh Rajput, Jacqueline Fernandez, Sonakshi Sinha, Kriti Kharbanda, Bhumi Pednekar, Shraddha Kapoor, Tiger Shroff, Aditya Q Rajashi Roya, M. Taapsee Pannu, Richa Chadha, Dia Mirza, Neha Dhupia, Angad Bedi, Karan Johar, Manish Malhotra, Farah Khan, Ekta Kapoor, Rhea Kapoor, Zoya Akhtar, Karisma Kapoor, Kareena Kapoor, Saif Ali Khan, Arbaaz Khan, Mala Sohail Khan, Arora, Amrita Arora, Abhishek Bachchan, Aishwarya Rai Bachchan, Shweta Bachchan, Jaya Bachchan, Amitabh Bachchan, Abhishek Kapoor, Sajid Khan, Farhan Akhtar, Ritesh Sidhwani, Rohit Shetty, David Dhawan, Rhe Ekta Kapo Kapo Kapor, Kare Kapo Kapo Kapor , Kareena Kapoor, Saif Ali Khan, Arbaaz Khan, Sohail Khan, Malaika Arora, Amrita Arora, Abhishek Bachchan, Aishwarya Rai Bachchan, Shweta Bachchan, Jaya Bachchan, Amitabh Bachchan, Abhishek Kapoor, Sajid Rohtar Khan, Shid Shehan Akhte a David Dhawan.

Salman Khan bol videný na narodeninovej párty Karan Johar. Bollywoodska superstar bola jedným z čestných hostí večera a bola videná s mnohými ďalšími hviezdami, ktoré sa zúčastnili oslavy. Salman Khan a Karan Johar sú priatelia už mnoho rokov a spolupracovali na mnohých filmoch. Je pekné vidieť, že aj po tých rokoch si stále udržiavajú svoje priateľstvo. Je Tom Holland panna? Sneaky Pete nová sezóna?

Salman Khan

Salman Khan na narodeninovej oslave

Salman Khan bol jednou z mnohých celebrít, ktoré sa zúčastnili na počesť Karana Johara. Na narodeninovú oslavu prišiel s rodinou a priateľmi. Salman Khan mal na sebe čiernu košeľu a čierne nohavice. Bol veľmi pekný a pozdravili ho všetci hostia. Mal skvelý čas a trávil veľa času so svojimi priateľmi a rodinou.Salman Khan

Narodeninové oslavy

Narodeninová oslava Karana Johara zožala obrovský úspech. Akcií, ktoré zabávali hostí, bolo veľa. Niektoré z podujatí zahŕňali tanec, hudbu, hry, jedlo a ďalšie. Všetci hostia sa dobre bavili a užívali si podujatia. Nechýbala ani veľká torta, ktorú krájal Karan Johar.

Fotografie z narodeninovej párty

Na sociálnych sieťach sa objavilo množstvo fotografií z narodeninovej oslavy. Na narodeninovej oslave bolo vidieť veľa fotografií Salmana Khana. Na fotkách bolo vidieť aj mnoho ďalších celebrít. Na fotografiách bolo vidieť, ako sa všetci hostia výborne zabávali a gratulovali Karanovi Joharovi.

Slová vďaky Karana Johara

Karan Johar poďakoval všetkým hosťom za to, že prišli, a za gratulácie. Povedal, že je poctený, že sa ho zúčastnilo toľko celebrít, aby si ho uctili. Poďakoval sa aj Salmanovi Khanovi za to, že prišiel a za jeho podporu.Záver

Salman Khan bol videný na narodeninovej párty Karan Johar. Bol jednou z mnohých celebrít, ktoré sa zúčastnili na počesť Karana Johara. Narodeninová oslava sa vydarila a všetci hostia sa výborne zabavili. Karan Johar poďakoval všetkým hosťom za to, že prišli, a za gratulácie.

FAQ

  • Kto bol prítomný na narodeninovej oslave Karana Johara?
    Mnoho známych tvárí bolo oslovených, aby zablahoželali Karanovi Joharovi a zaželali mu všetko najlepšie k narodeninám. Medzi hosťami boli Salman Khan, Shah Rukh Khan, Aamir Khan, Ranbir Kapoor, Alia Bhatt, Varun Dhawan, Anushka Sharma, Katrina Kaif, Kriti Sanon, Arjun Kapoor, Sonam Kapoor, Janhvi Kapoor, Ananya Panday, Vicky Kaushal, Kartik Aaryan, Bhumi Pednekar, Ayushmann Khurrana, Kiara Advani, Sidharth Malhotra, Shilpa Shetty, Sushant Singh Rajput, Jacqueline Fernandez, Sonakshi Sinha, Kriti Kharbanda, Bhumi Pednekar, Shraddha Kapoor, Tiger Shroff, Aditya Q Rajashi Roya, M. Taapsee Pannu, Richa Chadha, Dia Mirza, Neha Dhupia, Angad Bedi, Karan Johar, Manish Malhotra, Farah Khan, Ekta Kapoor, Rhea Kapoor, Zoya Akhtar, Karisma Kapoor, Kareena Kapoor, Saif Ali Khan, Arbaaz Khan, Mala Sohail Khan, Arora, Amrita Arora, Abhishek Bachchan, Aishwarya Rai Bachchan, Shweta Bachchan, Jaya Bachchan, Amitabh Bachchan, Abhishek Kapoor, Sajid Khan, Farhan Akhtar, Ritesh Sidhwani, Rohit Shetty a David Dhawan.
  • Aké boli udalosti narodeninovej oslavy?
    Narodeninová oslava Karana Johara zožala obrovský úspech. Akcií, ktoré zabávali hostí, bolo veľa. Niektoré z podujatí zahŕňali tanec, hudbu, hry, jedlo a ďalšie. Všetci hostia sa dobre bavili a užívali si podujatia. Nechýbala ani veľká torta, ktorú krájal Karan Johar.
  • Čo povedal Karan Johar svojim hosťom?
    Karan Johar poďakoval všetkým hosťom za to, že prišli, a za gratulácie. Povedal, že je poctený, že sa ho zúčastnilo toľko celebrít, aby si ho uctili. Poďakoval sa aj Salmanovi Khanovi za to, že prišiel a za jeho podporu.

Tabuľka

názov prítomnosť
Salman Khan A
Shah Rukh Khan A
Amir Khan A
Ranbir Kapoor A
Alia Bhattová A
Varun Dhawan A
Anushka Sharma A
Katrina Kaifová A
Kritik hovorím A
Arjun Kapoor A
Sonam Kapoor A
Janhvi Kapoor A
Ananya Kováčová A
Vicky Kaushal A
Kartik Aaryan A
Bhumi Pednekar A
Ayushmann Khurrana A
Kiara Advaniová A
Sidharth Malhotra A
Shilpa Shetty A