Samsung Galaxy A50: špecifikácie a funkcie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Samsung Galaxy A50 je výkonný smartfón, ktorý so svojimi pokročilými špecifikáciami a funkciami ponúka široké spektrum aplikácií a funkcií. Má fotoaparát, batériu, displej, procesor a mnoho ďalšieho. V tomto článku sa bližšie pozrieme na špecifikácie a funkcie Samsungu Galaxy A50.

Samsung Galaxy A50 je výkonný smartfón so širokou škálou funkcií a špecifikácií. Je vybavený 6,4-palcovým Super AMOLED displejom, osemjadrovým procesorom Exynos 9610, 4GB RAM a 64GB interným úložiskom. Je tiež vybavený trojitým fotoaparátom na zadnej strane, ktorý zahŕňa 24-megapixelový hlavný fotoaparát, 5-megapixelový ultra širokouhlý fotoaparát a 8-megapixelový fotoaparát so snímačom hĺbky. Je tiež vybavený 25 megapixelovým predným fotoaparátom. Batéria Galaxy A50 má kapacitu 4000 mAh a podporuje rýchle nabíjanie. Dodáva sa aj so snímačom odtlačkov prstov na zadnej strane. Samsung Galaxy A50 je výkonný smartfón, ktorý ponúka množstvo funkcií a špecifikácií. Love Victor 3 sezóna potvrdená , otec hnedá sezóna .Samsung Galaxy A50

fotoaparát

Samsung Galaxy A50 má nastavenie troch fotoaparátov s 25-megapixlovým hlavným snímačom, 8-megapixlovým ultraširokouhlým snímačom a 5-megapixlovým snímačom hĺbky. Ponúka množstvo režimov fotografovania a videa vrátane živého zaostrovania, panorámy, časozberu a ďalších. Disponuje tiež 16MP predným fotoaparátom, ktorý možno použiť na selfie a videohovory.

Samsung Galaxy A50

balenie batérií

Batéria Samsung Galaxy A50 je 4 000 mAh batéria, ktorá ponúka dlhú výdrž. Podporuje aj rýchle nabíjanie, takže telefón budete mať rýchlo nabitý. Podporuje aj bezdrôtové nabíjanie, takže telefón môžete nabíjať bezdrôtovo.Displej

Samsung Galaxy A50 má 6,4-palcový Super AMOLED displej s rozlíšením 1080 x 2340 pixelov. Ponúka jasný a vysoko kontrastný obraz a vynikajúce podanie farieb. Má tiež funkciu vždy zapnutého displeja, ktorá vám umožní vidieť dôležité informácie na obrazovke bez nutnosti odomykania telefónu.

procesor

Samsung Galaxy A50 má osemjadrový procesor Exynos 9610, ktorý ponúka vynikajúci výkon. Má tiež 4 GB RAM, takže môžete spustiť viacero aplikácií súčasne bez toho, aby sa telefón spomalil.

softvér

Samsung Galaxy A50 beží na systéme Android 9.0 Pie s používateľským rozhraním Samsung One UI. Ponúka množstvo funkcií vrátane vylepšeného používateľského rozhrania, vylepšenej aplikácie fotoaparátu a vylepšenej výdrže batérie. Ponúka tiež rôzne bezpečnostné funkcie vrátane snímača odtlačkov prstov a rozpoznávania tváre.Skladovanie

Samsung Galaxy A50 má 64 GB interného úložiska, ktoré je možné rozšíriť pomocou microSD karty. Ponúka tiež rôzne možnosti cloudového úložiska, aby ste mohli mať svoje dáta v bezpečí.

Záver

Samsung Galaxy A50 je výkonný smartfón, ktorý so svojimi pokročilými špecifikáciami a funkciami ponúka široké spektrum aplikácií a funkcií. Má fotoaparát, batériu, displej, procesor a mnoho ďalšieho. Je to skvelý smartfón pre každého, kto hľadá výkonné a všestranné zariadenie.

FAQ

 • Otázka: Aký fotoaparát má Samsung Galaxy A50?
  A: Samsung Galaxy A50 má nastavenie troch fotoaparátov s 25-megapixlovým hlavným snímačom, 8-megapixlovým ultraširokouhlým snímačom a 5-megapixlovým snímačom hĺbky.
 • Otázka: Aká je kapacita batérie Samsung Galaxy A50?
  A: Samsung Galaxy A50 má 4 000 mAh batériu.
 • Otázka: Aký displej má Samsung Galaxy A50?
  A: Samsung Galaxy A50 má 6,4-palcový Super AMOLED displej s rozlíšením 1080 x 2340 pixelov.
 • Otázka: Aký procesor má Samsung Galaxy A50?
  A: Samsung Galaxy A50 má osemjadrový procesor Exynos 9610.
 • Otázka: Aký softvér beží na Samsung Galaxy A50?
  A: Samsung Galaxy A50 beží na systéme Android 9.0 Pie s používateľským rozhraním Samsung One UI.
 • Otázka: Koľko pamäte má Samsung Galaxy A50?
  A: Samsung Galaxy A50 má 64 GB interného úložiska, ktoré je možné rozšíriť pomocou microSD karty.

Špecifikácie Samsung Galaxy A50

Kategória technické údaje
fotoaparát 25-megapixelový hlavný senzor, 8-megapixelový ultra širokouhlý senzor, 5-megapixelový hĺbkový senzor, 16-megapixelový predný fotoaparát
balenie batérií 4 000 mAh, rýchle nabíjanie, bezdrôtové nabíjanie
Displej 6,4-Zoll-Super-AMOLED-displej, 1080 x 2340 pixelov
procesor Osemjadrový procesor Exynos 9610, 4 GB RAM
softvér Android 9.0 Pie s používateľským rozhraním Samsung One
Skladovanie Vnútorná pamäť 64 GB, rozšíriteľná microSD kartou

Samsung Galaxy A50 je výkonný smartfón, ktorý so svojimi pokročilými špecifikáciami a funkciami ponúka široké spektrum aplikácií a funkcií. Ďalšie informácie o špecifikáciách a funkciách Samsung Galaxy A50 nájdete na samsung.com , GSM aréna a TechRadar .