Samsung Galaxy M32: Skvelý smartfón

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Nový Samsung Galaxy M32 je skvelý smartfón, ktorý ponúka množstvo funkcií a bezkonkurenčnú hodnotu za peniaze. Ide o výkonné zariadenie vhodné pre všetky typy použitia, od zábavy až po prácu. So svojim 6,4-palcovým FHD+ displejom, výkonným osemjadrovým procesorom a 5000mAh batériou je ideálnym spoločníkom pre každého, kto hľadá výkonný smartfón za dostupnú cenu.Samsung Galaxy M32

Vlastnosti telefónu Samsung Galaxy M32

Samsung Galaxy M32 je vybavený množstvom funkcií, ktoré z neho robia ideálneho spoločníka. Je vybavený 6,4-palcovým FHD+ displejom, ktorý ponúka vynikajúcu kvalitu obrazu. Osemjadrový procesor zaisťuje plynulý výkon, zatiaľ čo 5000mAh batéria ponúka dlhú výdrž. Má tiež nastavenie štyroch kamier so 48 MP hlavným fotoaparátom, 8 MP ultra širokouhlým fotoaparátom, 5 MP makro fotoaparátom a 5 MP hĺbkovým fotoaparátom. Je vybavený aj snímačom odtlačkov prstov, ktorý umožňuje bezpečné odomykanie.

Samsung Galaxy M32 je smartfón hodný koša, ktorý vám ponúka neuveriteľný zážitok zo zábavy. Je vybavený 6,4-palcovým FHD+ displejom, výkonným osemjadrovým procesorom a dlhou výdržou batérie. Vďaka štvorcovému fotoaparátu a displeju Super AMOLED si môžete vychutnať svoje obľúbené seriály a filmy v dokonalej kvalite. So Samsung Galaxy M32 môžete sledovať aj najnovšie filmy a seriály ako napr Obsadenie kamarátskych hier a Televízna relácia Mieruko-chan sledovať v HD kvalite. Užite si neuveriteľný zážitok zo zábavy s Samsung Galaxy M32.

Samsung Galaxy M32

Výkonná batéria

Samsung Galaxy M32 obsahuje výkonnú 5000 mAh batériu, ktorá ponúka dlhú výdrž. Je tiež vybavený 15W rýchlym nabíjaním, ktoré umožňuje rýchle nabíjanie zariadenia. Je tiež vybavený inteligentnou funkciou úspory energie, ktorá šetrí energiu batérie a predlžuje jej životnosť.konektivitu a úložisko

Samsung Galaxy M32 prichádza s rôznymi možnosťami pripojenia vrátane dvoch SIM kariet, 4G LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.0 a GPS. Má tiež rozšíriteľnú pamäť až na 512 GB, takže si môžete uložiť svoj obľúbený obsah.

softvér a používateľské rozhranie

Samsung Galaxy M32 beží na systéme Android 11 a má užívateľsky prívetivé rozhranie. Dodáva sa tiež s rôznymi aplikáciami vrátane Máp Google, YouTube, Hudba Google Play a mnohých ďalších. Dodáva sa tiež s radom bezpečnostných funkcií vrátane snímača odtlačkov prstov a systému rozpoznávania tváre.

cena a dostupnosť

Samsung Galaxy M32 je dostupný za prijateľnú cenu. Dodáva sa v rôznych farbách a dá sa kúpiť prostredníctvom rôznych online a offline predajcov. Je tiež k dispozícii prostredníctvom rôznych poskytovateľov mobilných telefónov.Záver

Samsung Galaxy M32 je smartfón hodný koša, ktorý ponúka množstvo funkcií a bezkonkurenčnú hodnotu za peniaze. Disponuje 6,4-palcovým FHD+ displejom, výkonným osemjadrovým procesorom a 5000mAh batériou. Dodáva sa tiež so štyrmi fotoaparátmi, snímačom odtlačkov prstov a množstvom možností pripojenia. Je k dispozícii za prijateľnú cenu a je možné ho zakúpiť prostredníctvom rôznych online a offline predajcov.

FAQ

  • Čo je Samsung Galaxy M32?
    Samsung Galaxy M32 je smartfón hodný koša, ktorý ponúka množstvo funkcií a bezkonkurenčnú hodnotu za peniaze.
  • Aké funkcie ponúka Samsung Galaxy M32?
    Samsung Galaxy M32 je vybavený 6,4-palcovým FHD+ displejom, výkonným osemjadrovým procesorom a 5000mAh batériou. Dodáva sa tiež so štyrmi fotoaparátmi, snímačom odtlačkov prstov a množstvom možností pripojenia.
  • Kde kúpiť Samsung Galaxy M32?
    Samsung Galaxy M32 je dostupný prostredníctvom rôznych online a offline predajcov. Je tiež k dispozícii prostredníctvom rôznych poskytovateľov mobilných telefónov.

Technické špecifikácie

špecifikácia Podrobnosti
Displej 6,4 palcový FHD+
procesor Octa-Core
fotoaparát Štvoritý fotoaparát (48 MP + 8 MP + 5 MP + 5 MP)
balenie batérií 5000 mAh
Skladovanie Rozšíriteľné až na 512 GB
softvér Android 11

Diplom

Samsung Galaxy M32 je smartfón hodný koša, ktorý ponúka množstvo funkcií a bezkonkurenčnú hodnotu za peniaze. Ide o výkonné zariadenie vhodné pre všetky typy použitia, od zábavy až po prácu. Je k dispozícii za prijateľnú cenu a je možné ho zakúpiť prostredníctvom rôznych online a offline predajcov. Ďalšie informácie o tomto zariadení nájdete na samsung.com a GSMarena.com .