Samsung Galaxy Tab A7: očakávané špecifikácie, cena a zmeny

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Samsung Galaxy Tab A7 je nový tablet predstavený spoločnosťou Samsung. Ide o výkonné zariadenie, ktoré prichádza s celým radom funkcií. V tomto článku sa pozrieme na očakávané špecifikácie, ceny a zmeny Samsung Galaxy Tab A7. Zostavíme tiež zoznam často kladených otázok (FAQ) súvisiacich s touto témou.Samsung Galaxy Tab A7

Očakávané špecifikácie Samsung Galaxy Tab A7

Samsung Galaxy Tab A7 príde s 10,4-palcovým displejom s rozlíšením 2000 x 1200 pixelov. Ďalej bude disponovať procesorom Qualcomm Snapdragon 662, 3GB RAM a 32GB interným úložiskom. Bude tiež podporovať microSD kartu, ktorá vám umožní rozšíriť úložisko až na 1 TB. Tablet bude mať aj 8-megapixelový hlavný fotoaparát a 5-megapixelový predný fotoaparát. Bude mať tiež 5 000 mAh batériu, ktorá ponúkne výdrž až 15 hodín.

Samsung Galaxy Tab A7 je nový tablet, ktorý bude čoskoro uvedený na trh. Očakáva sa, že ponúkne niekoľko zaujímavých špecifikácií, dostupnú cenu a niekoľko zmien v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi. Očakáva sa, že bude obsahovať 10,4-palcový displej, osemjadrový procesor, 8-megapixelový fotoaparát a 5 100 mAh batériu. Očakáva sa tiež, že v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi dôjde k určitým zmenám, ako je vylepšený dizajn a lepší výkon. Cena Samsungu Galaxy Tab A7 sa má pohybovať okolo 200 eur. O Samsungu Galaxy Tab A7 sa dozvieme viac po jeho uvedení na trh. Kým čakáme na Samsung Galaxy Tab A7, môžete si tiež pozrieť Sólové vyrovnávanie sa skončilo a Madea Rosa Parks Szene vyhliadka.

Samsung Galaxy Tab A7

Očakávaná cena Samsung Galaxy Tab A7

Očakávaná cena Samsung Galaxy Tab A7 je okolo 250 dolárov. Táto cena však nie je konečná a môže sa líšiť v závislosti od regiónu. Je tiež možné, že Samsung po vydaní zmení cenu tabletu.Očakávané zmeny na Samsung Galaxy Tab A7

Je možné, že spoločnosť Samsung vykoná nejaké zmeny na Samsung Galaxy Tab A7 pred jeho uvedením na trh. Tieto zmeny môžu ovplyvniť špecifikácie, cenu alebo iné podrobnosti. Je však nepravdepodobné, že Samsung urobí nejaké veľké zmeny, keďže tablet už bol ohlásený.

Časté otázky týkajúce sa Samsung Galaxy Tab A7

 • Aké sú špecifikácie Samsung Galaxy Tab A7?
  Samsung Galaxy Tab A7 príde s 10,4-palcovým displejom, procesorom Qualcomm Snapdragon 662, 3GB RAM a 32GB interným úložiskom. Ďalej bude mať 8-megapixelový hlavný fotoaparát a 5-megapixelový predný fotoaparát.
 • Koľko stojí Samsung Galaxy Tab A7?
  Očakávaná cena Samsung Galaxy Tab A7 je okolo 250 dolárov. Táto cena však nie je konečná a môže sa líšiť v závislosti od regiónu.
 • Môžem rozšíriť úložisko Samsung Galaxy Tab A7?
  Áno, Samsung Galaxy Tab A7 podporuje microSD kartu, ktorá umožňuje rozšírenie úložiska až na 1 TB.
 • Ako dlho vydrží batéria Samsung Galaxy Tab A7?
  Batéria Samsung Galaxy Tab A7 má kapacitu 5 000 mAh a ponúka výdrž až 15 hodín.

Záver

Samsung Galaxy Tab A7 je výkonný tablet s množstvom funkcií. Príde s 10,4-palcovým displejom, procesorom Qualcomm Snapdragon 662, 3GB RAM a 32GB interným úložiskom. Očakávaná cena Samsung Galaxy Tab A7 je okolo 250 dolárov. Je však možné, že Samsung po vydaní zmení cenu tabletu. Zostavili sme aj zoznam často kladených otázok (FAQ) súvisiacich s touto témou.

Viac informácií o Samsung Galaxy Tab A7 nájdete na samsung.com , The Verge a CNET .Tabuľka: Porovnanie špecifikácií Samsung Galaxy Tab A7

špecifikácia Samsung Galaxy Tab A7
Displej 10,4 palca, 2000 x 1200 pixelov
procesor Qualcomm Snapdragon 662
RAM 3 GB
Vnútorná pamäť 32 GB
fotoaparát 8 MP hlavný fotoaparát, 5 MP predný fotoaparát
balenie batérií 5 000 mAh, výdrž batérie až 15 hodín