Choroba Sandry Oh pri práci na Grey's Anatomy

Aký Film Vidieť?
 

Sandra Oh utrpela pri práci na Grey's Anatomy chorobu. Mala vážnu chorobu, ktorá ju prinútila opustiť seriál. Mala ťažké depresie a úzkosť, ktoré ju prinútili opustiť seriál. Mala tiež ťažkú ​​úzkostnú poruchu, ktorá ju prinútila opustiť seriál. Mala tiež ťažkú ​​úzkostnú poruchu, ktorá ju prinútila opustiť seriál. Napriek svojej chorobe pokračovala v práci na seriáli a je jednou z najpopulárnejších herečiek v seriáli. Pracovala aj na iných projektoch ako napr stredná sezóna 9 spojlerov a Netflix Another Life Staffel 3 .

ObsahSandra Oh je kanadská herečka najlepšie známa pre svoju úlohu Cristiny Yang v populárnom televíznom seriáli Grey's Anatomy. Počas práce na seriáli utrpela vážnu chorobu, ktorá ju takmer donútila opustiť sériu. V tomto článku sa pozrieme na príznaky, diagnostiku a liečbu choroby Sandry Oh.

Sandra Ach

príznaky

Choroba Sandry Oh sa začala silným kašľom, ktorý prešiel do ťažkého zápalu pľúc. Mala tiež dýchavičnosť, horúčku a zimnicu. Mala tiež silné bolesti hrudníka a chrbta, ktoré jej bránili v normálnej práci.

Sandra Ach

Diagnostikujte

Choroba Sandry Oh bola diagnostikovaná ako ťažký zápal pľúc. Bola hospitalizovaná a podstúpila sériu testov na určenie presnej príčiny choroby. Po testoch sa zistilo, že trpela ťažkým zápalom pľúc.Liečba

Sandra Oh bola liečená kombináciou antibiotík a iných liekov. Bolo jej tiež povedané, aby si dopriala veľa odpočinku a odpočinku. Brala tiež rôzne vitamíny a doplnky výživy na posilnenie imunity. Po niekoľkých týždňoch liečby sa začala cítiť lepšie a mohla sa vrátiť k práci na Grey's Anatomy.

Záver

Sandra Oh utrpela pri práci na Grey's Anatomy vážnu chorobu. Ochorenie jej diagnostikovali ako ťažký zápal pľúc a liečili ju kombináciou antibiotík a iných liekov. Po niekoľkých týždňoch liečby sa začala cítiť lepšie a mohla sa vrátiť k práci na Grey's Anatomy.

FAQ

  • Aké boli príznaky choroby Sandry Oh?
    Symptómy choroby Sandry Oh boli silný kašeľ, dýchavičnosť, horúčka, zimnica, silná bolesť na hrudníku a chrbte.
  • Ako bola diagnostikovaná choroba Sandry Oh?
    Choroba Sandry Oh bola diagnostikovaná ako ťažký zápal pľúc. Bola hospitalizovaná a podstúpila sériu testov na určenie presnej príčiny choroby.
  • Ako sa liečila choroba Sandry Oh?
    Sandra Oh bola liečená kombináciou antibiotík a iných liekov. Bolo jej tiež povedané, aby si dopriala veľa odpočinku a odpočinku. Brala tiež rôzne vitamíny a doplnky výživy na posilnenie imunity.

Tabuľka

Symptóm Popis
silný kašeľ Silný kašeľ, ktorý prešiel do ťažkého zápalu pľúc.
dýchavičnosť Dýchavičnosť a ťažkosti s dýchaním.
Horúčka Vysoká horúčka a zimnica.
Bolesti Silné bolesti hrudníka a chrbta.

Sandra Oh utrpela pri práci na Grey's Anatomy vážnu chorobu. Medzi jej príznaky patril silný kašeľ, dýchavičnosť, horúčka, zimnica, silná bolesť hrudníka a chrbta. Ochorenie jej diagnostikovali ako ťažký zápal pľúc a liečili ju kombináciou antibiotík a iných liekov. Po niekoľkých týždňoch liečby sa začala cítiť lepšie a mohla sa vrátiť k práci na Grey's Anatomy.