Sarah Hyland a Wells Adams sa vzali po 5 rokoch vzťahu

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Sarah Hyland a Wells Adams sa vzali po 5 rokoch randenia! Obaja sa spoznali v roku 2017 a odvtedy sú spolu. Obaja sa zviazali na malom, intímnom ceremoniáli v piatok 18. júla 2020 v Santa Barbare v Kalifornii.

Sarah Hyland a Wells Adams sa vzali po 5 rokoch randenia. Obaja sa stretli v roku 2017 a zasnúbili sa v roku 2019. Obaja sa zoznámili cez sociálne siete a rýchlo sa do seba zamilovali. Stále sa stretávali a nakoniec sa rozhodli zostať spolu. Potom sa v roku 2019 zasnúbili a v roku 2020 sa vzali. Sú spolu už 5 rokov a majú veľmi šťastný vzťah. Obálka časopisu Florence Pugh Magazine , New York Teil 2 .Sarah Hyland a Wells Adams

Príbeh lásky Sarah Hyland a Wellsa Adamsa

Sarah Hyland a Wells Adams sa stretli na Twitteri v roku 2017. Začali chatovať na sociálnych sieťach a skončili tak, že išli na rande. Odvtedy tvoria pár a v roku 2019 sa zasnúbili.

Sarah Hyland a Wells Adams

Svadba Sarah Hyland a Wellsa Adamsa

Svadba Sarah Hyland a Wellsa Adamsa sa konala v piatok 18. júla 2020 v Santa Barbare v Kalifornii. Obrad bol malý a intímny, zúčastnilo sa ho len niekoľko blízkych priateľov a rodinných príslušníkov. Sarah mala na sebe šaty bez ramienok a Wells mal čierny oblek.Hostia svadby

Medzi hosťami na svadbe boli kolegovia z modernej rodiny Sarah Ariel Winter, Jesse Tyler Ferguson, Eric Stonestreet a Sofia Vergara. Zúčastnili sa aj kolegovia z Wellsovho bakalára v raji vrátane Ashley Iaconetti, Jared Haibon, Dean Unglert a Chris Randone.

Oslavy

Po obrade Sarah a Wells oslavovali so svojimi hosťami na večeri a tanečnej párty. Sarah a Wells tancovali na množstvo piesní vrátane piesne „Can't Help Falling in Love“ od Elvisa Presleyho.

Darčeky

Sarah a Wells priniesli pre svojich hostí nejaké darčeky, vrátane niekoľkých personalizovaných darčekov, ktoré sami navrhli. Kúpili aj nejaké darčeky pre svojich hostí vrátane vína, čokolády a kvetov.Záver

Sarah Hyland a Wells Adams sa vzali po 5 rokoch randenia. Obaja sa spoznali v roku 2017 a odvtedy sú spolu. Svadba sa konala v piatok 18. júla 2020 v Santa Barbare v Kalifornii. Oslavy sa zúčastnili niektorí blízki priatelia a rodinní príslušníci. Sarah a Wells priniesli pre svojich hostí nejaké darčeky, vrátane niekoľkých personalizovaných darčekov, ktoré sami navrhli.

FAQ

  • Kedy sa Sarah Hyland a Wells Adams vzali? Sarah Hyland a Wells Adams sa zosobášili v piatok 18. júla 2020.
  • Kde sa vzali Sarah Hyland a Wells Adams? Sarah Hyland a Wells Adams sa vzali v Santa Barbare v Kalifornii.
  • Kto boli hostia na svadbe? Medzi hosťami na svadbe boli kolegovia z modernej rodiny Sarah Ariel Winter, Jesse Tyler Ferguson, Eric Stonestreet a Sofia Vergara a kolegovia z Wellsovho titulu Bachelor in Paradise Ashley Iaconetti, Jared Haibon, Dean Unglert a Chris Randone.

Tabuľka

názov Vzťah
Sarah Hylandová trať
Wells Adams ženích
Ariel Winter Hosť
Jesse Tyler Ferguson Hosť
Eric Stonestreet Hosť
Sofia Vergara Hosť
Ashley Iaconetti Hosť
Jared Haibon Hosť
Dean Unglert Hosť
Chris Randone Hosť