Schitt's Creek Sezóna 7: Dátum vydania, dej, obsadenie a všetky ďalšie podrobnosti sú tu!!

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Siedma sezóna Schitt's Creek je poslednou sezónou show a fanúšikovia sú nadšení, čo ich čaká. V tomto článku sa dozviete o dátume vydania, zápletke, obsadení a všetkých ďalších detailoch siedmej sezóny Schitt's Creek. Čítajte ďalej a dozviete sa viac!

Siedma a posledná sezóna Schitt's Creek čoskoro príde na Netflix. Fanúšikovia sú nadšení, čo im posledná sezóna ponúkne. Zistite všetko o dátume vydania, zápletke, obsadení a všetkých ďalších podrobnostiach o 7. sezóne Schitt's Creek tu.
Hlavné obsadenie 7. sezóny Schitt's Creek tvoria Eugene Levy, Catherine O'Hara, Dan Levy, Annie Murphy, Emily Hampshire, Chris Elliott, Noah Reid, Sarah Levy, Karen Robinson, Jennifer Robertson, Tim Rozon, Dustin Milligan a Emily Hampshire Nicole Muirbrook.
7. sezóna Schitt's Creek sa bude točiť okolo rodiny Roseovcov, ktorí sa vydajú na novú cestu. Uvidíme, ako sa vyvinú na ceste k novému životu. Môžeme tiež očakávať, že rodina Rose zažije nejaké nové dobrodružstvá.
Schitt's Creek Season 7 vyjde na Netflixe 7. apríla 2021. Dovtedy môžete sledovať aj ostatné sezóny, aby ste sa pripravili na poslednú sezónu. Ak sa chcete dozvedieť viac o ostatných sériách, môžete tiež divočina s3 a pozrite si ďalší seriál Nicole Muirbrook.Sakra

Dátum vydania 7. sezóny Schitt's Creek

7. séria Schitt's Creek sa bude vysielať 7. apríla 2021 na CBC v Kanade a 14. apríla 2021 na Pop TV v Spojených štátoch. Fanúšikovia sa môžu tešiť na poslednú sezónu plnú smiechu a sĺz.

Sakra

Dej siedmej sezóny Schitt's Creek

Siedma sezóna Schitt's Creek bude poslednou sezónou série a fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko prekvapivých zvratov a neočakávaných udalostí. Dej sa zameria na rodinu Roseovcov, ktorí sa snažia prežiť svoj nový život v Schitt's Creek. K dispozícii bude aj niekoľko flashbackov zobrazujúcich vývoj postáv za posledných šesť sezón.Obsadenie siedmej sezóny Schitt's Creek

Siedma séria Schitt's Creek bude mať rovnaké obsadenie ako predchádzajúce sezóny. Hrajú Eugene Levy ako Johnny Rose, Catherine O'Hara ako Moira Rose, Dan Levy ako David Rose, Annie Murphy ako Alexis Rose, Emily Hampshire ako Stevie Budd, Chris Elliott ako Roland Schitt, Jennifer Robertson ako Jocelyn Schitt a Noah Reid ako Patrick. Sládok.

Ďalšie podrobnosti o siedmej sezóne Schitt's Creek

Schitt's Creek Season 7 bude pozostávať zo 14 epizód, z ktorých každá bude mať 30 minút. Séria bude mať aj niekoľko hosťujúcich hviezd, vrátane Sarah Levy ako Twyla Sands, Dustina Milligana ako Teda Mullensa, Karen Robinson ako Ronnie Lee a Tima Rozona ako Mutta Schitta.

Záver

Siedma sezóna Schitt's Creek bude poslednou sezónou série a fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko prekvapivých zvratov a neočakávaných udalostí. Dej sa zameria na rodinu Roseovcov, ktorí sa snažia prežiť svoj nový život v Schitt's Creek. Siedma séria sa bude vysielať 7. apríla 2021 na CBC v Kanade a 14. apríla 2021 na Pop TV v USA.FAQ

  • Kedy sa bude vysielať 7. sezóna Schitt's Creek? 7. séria Schitt's Creek sa bude vysielať 7. apríla 2021 na CBC v Kanade a 14. apríla 2021 na Pop TV v Spojených štátoch.
  • Kto sú hlavní herci 7. sezóny Schitt's Creek? V 7. sezóne Schitt's Creek hrajú Eugene Levy ako Johnny Rose, Catherine O'Hara ako Moira Rose, Dan Levy ako David Rose, Annie Murphy ako Alexis Rose, Emily Hampshire ako Stevie Budd, Chris Elliott ako Roland Schitt, Jennifer Robertson ako Jocelyn Schitt a Noah Reid ako Patrick Brewer.
  • Koľko epizód bude mať 7. séria Schitt's Creek? Schitt's Creek Season 7 bude pozostávať zo 14 epizód, z ktorých každá bude mať 30 minút.

Viac informácií o 7. sezóne Schitt's Creek nájdete na nasledujúcich webových stránkach: