Seal Team Season 5: Najnovší dátum vydania, herecké obsadenie a detaily zápletky

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Séria CBS Seal Team je jednou z najpopulárnejších akčných drám v televízii. Séria je o skupine Navy SEAL, ktorí sú vyslaní na nebezpečné misie, aby ochránili svet pred teroristami a inými hrozbami. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú vydanie 5. sezóny. Tu sú najnovšie podrobnosti o 5. sezóne Seal Team, vrátane dátumu vydania, obsadenia a príbehu.

Piata séria amerického vojenského dramatického seriálu 'Seal Team' bude mať čoskoro premiéru na CBS. Show sleduje skupinu Navy SEAL, ktorí sú vyslaní na nebezpečné misie, aby zachránili svet. Najnovšie podrobnosti o dátume vydania 5. série, obsadení a príbehu sú diskutované tu. V 5. sezóne sa predstavia David Boreanaz, Max Thieriot, Neil Brown Jr., AJ Buckley, Toni Trucks, Jessica Paré, Judd Lormand a ďalší. Príbeh 5. sezóny sa zameria na dôsledky udalostí predchádzajúcej sezóny. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúce a akčné momenty. Ak sa vám páči viac o obsadení iných relácií Obsadenie 24. sezóny Tichého svedka a žuvačkové sladkosti 2 ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite na odkazy.Seal Team Saison 5

Dátum vydania sezóny 5 Seal Team

Seal Team Season 5 je naplánovaný na vydanie 2. novembra 2021. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu sezónu, ktorá bude plná akcie a drámy. Natáčanie novej sezóny sa začalo v januári 2021 a skončilo v apríli 2021.

Obsadenie tímu Seal Team 5. sezóna

Obsadenie tímu Seal Team 5. sezóna

Obsadenie Seal Team Season 5 bude pozostávať zo známych hercov, ktorí sa objavili aj v predchádzajúcich sezónach. David Boreanaz sa vráti ako Jason Hayes, líder tímu SEAL. Max Thieriot sa vráti ako Clay Spenser, člen jednotky SEAL. AJ Buckley sa vráti ako Sonny Quinn, ďalší člen jednotky SEAL. Jessica Paré sa vráti ako Mandy Ellis, agentka CIA. Neil Brown Jr. sa vráti ako Ray Perry, ďalší člen jednotky SEAL. Fanúšikovia sa môžu tešiť, že opäť uvidia svoje obľúbené postavy.Príbeh 5. sezóny Seal Teamu

Dej Seal Team Season 5 sa zameria na misie jednotiek SEAL. Jednotky SEAL sú vysielané na nebezpečné misie na ochranu sveta pred teroristami a inými hrozbami. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu sezónu plnú akcie a drámy.

Časté otázky týkajúce sa Seal Teamu 5. sezóny

  • Kedy vyjde Seal Team Season 5? Seal Team Season 5 vyjde 2. novembra 2021.
  • Kto hrá v Seal Team Season 5? Obsadenie Seal Teamu 5. sezóny bude pozostávať z Davida Boreanaza, Maxa Thieriota, A.J. Buckley, Jessica Paré a Neil Brown Jr.
  • Aký je dej Seal Team Season 5? Dej Seal Team Season 5 sa zameria na misie jednotiek SEAL.

Záver

Seal Team Season 5 vyjde 2. novembra 2021. Herecké obsadenie budú tvoriť David Boreanaz, Max Thieriot, A.J. Buckley, Jessica Paré a Neil Brown Jr. Dej sa zameria na misie jednotiek SEAL. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu sezónu plnú akcie a drámy.

Pre viac informácií o Seal Team Season 5 navštívte CBS a IMDb .Tabuľka: Obsadenie Seal Team 5. sezóny

názov úlohu
David Boreanaz Jason Hayes
Max Thieriot Clay Spenser
A.J. Buckley Sonny Quinn
Jessica Pare Mandy Ellis
Neil Brown Jr. Ray Perry