SEAL Team Sezóna 6: Dátum vydania, obsadenie a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Populárna séria SEAL Team je späť s novou sezónou. Prečítajte si o dátume vydania 6. série, obsadení a príbehu.

SEAL Team Season 6 je jednou z najočakávanejších sérií roku 2021. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú dátum vydania, obsadenie a ďalšie. Séria, produkovaná CBS, sleduje dobrodružstvá elitnej jednotky US Navy SEALs. Očakáva sa, že šiesta sezóna bude mať premiéru na CBS na jeseň 2021. V 6. sezóne sa predstavia David Boreanaz, Max Thieriot, Neil Brown Jr., AJ Buckley, Toni Trucks, Jessica Paré a Judd Lormand. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a akčnú sezónu. Budeme naďalej podávať správy o najnovšom vývoji v 6. sezóne SEAL Team. Môžete sa tiež dozvedieť o Víťaz ceny apan Awards 2021 a Brat Daniel Johnny Depp informovať.SEAL-Team Sezóna 6

Obsah

 • Dátum vydania 6. sezóny
 • Obsadenie 6. sezóny
 • Zápletka 6. sezóny
 • Časté otázky týkajúce sa 6. sezóny

Dátum vydania 6. sezóny

SEAL Team Season 6 bude mať premiéru 2. decembra 2020 na CBS. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu sezónu.

SEAL-Team Sezóna 6

Obsadenie 6. sezóny

Herecké obsadenie SEAL Team Season 6 bude tvoriť známe tváre. David Boreanaz sa vráti ako Jason Hayes, Max Thieriot ako Clay Spenser, Neil Brown Jr. ako Ray Perry, AJ Buckley ako Sonny Quinn, Toni Trucks ako Lisa Davis a Jessica Paré ako Mandy Ellis.SEAL-Team Sezóna 6

Zápletka 6. sezóny

Dej SEAL Team Season 6 sa zameria na dôsledky udalostí v sezóne 5. Jason Hayes sa pokúsi zachrániť svoje manželstvo, keď sa pripravuje na novú misiu. SEAL budú tiež čeliť novej hrozbe, ktorá preverí ich schopnosti.

Časté otázky týkajúce sa 6. sezóny

 • Kedy bude SEAL Team vysielať 6. sezónu?
  SEAL Team Season 6 bude mať premiéru 2. decembra 2020 na CBS.
 • Kto bude hviezdou v SEAL Team Season 6?
  Herecké obsadenie SEAL Team Season 6 bude tvoriť známe tváre. David Boreanaz sa vráti ako Jason Hayes, Max Thieriot ako Clay Spenser, Neil Brown Jr. ako Ray Perry, AJ Buckley ako Sonny Quinn, Toni Trucks ako Lisa Davis a Jessica Paré ako Mandy Ellis.
 • Čo sa stane v 6. sezóne SEAL Team?
  Dej SEAL Team Season 6 sa zameria na dôsledky udalostí v sezóne 5. Jason Hayes sa pokúsi zachrániť svoje manželstvo, keď sa pripravuje na novú misiu. SEAL budú tiež čeliť novej hrozbe, ktorá preverí ich schopnosti.

Záver

SEAL Team Season 6 bude mať premiéru 2. decembra 2020 na CBS. Obsadenie šiestej sezóny bude pozostávať zo známych tvárí. Dej šiestej sezóny sa zameria na dôsledky udalostí piatej sezóny. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu sezónu.

Pre viac informácií o SEAL Team Season 6 navštívte CBS a IMDb .