Secret Celebrity Renovation Season 2: Dátum vydania a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Secret Celebrity Renovation je populárna relácia, kde si celebrity renovujú svoje domovy. Šou bola prvýkrát odvysielaná v roku 2020 a odvtedy si získala mnoho fanúšikov. Druhá sezóna show sa má čoskoro odvysielať a fanúšikovia sa tešia na dátum vydania a ďalšie. Viac o druhej sezóne seriálu nájdete tu.

Druhá sezóna renovácie tajných celebrít sa čoskoro dostane na obrazovky. Show, ktorú budú moderovať Jennifer Lopez a Hoda Kotb, sa spojí so skupinou celebrít, aby zrekonštruovali dom pre charitu. Show bude mať aj niekoľko zaujímavých hostí, ktorí dodajú šou svoj vlastný šmrnc. Ak sa chcete dozvedieť viac o predstavení, môžete sa pozrieť na nemilosrdný trailer na sezónu 2 sledovať a tiež JLo volá Hoda dozvedieť sa viac o jej osobnom živote. Zostaňte naladení na 2. sériu tajnej renovácie celebrít!Renovácia tajných celebrít Staffel 2

Dátum vydania druhej sezóny

Očakáva sa, že druhá séria Secret Celebrity Renovation bude odvysielaná na jar 2021. Presný dátum vydania ešte nebol oznámený, no očakáva sa, že bude čoskoro oznámený. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúce renovácie a prekvapenia.

Renovácia tajných celebrít Staffel 2

Obsadenie druhej sezóny

Obsadenie 2. sezóny Secret Celebrity Renovation ešte nebolo oznámené, ale očakáva sa, že sa k nemu pridajú aj niektoré známe celebrity. Očakáva sa, že niektoré z hviezd, ktoré hrali v prvej sezóne, sa objavia aj v druhej sezóne. Fanúšikovia môžu byť nadšení, keď uvidia, ktoré hviezdy sa objavia v druhej sezóne.Renovácia tajných celebrít Staffel 2

Formát druhej sezóny

Formát druhej sezóny Secret Celebrity Renovation bude rovnaký ako v prvej sezóne. Celebrity budú pracovať v tímoch na renovácii svojich domovov. Na rekonštrukcii svojich domovov budú spolupracovať aj s rôznymi odborníkmi. Na záver prehliadky predstavia známe osobnosti svoje zrekonštruované domy a vyhlásia víťazov.

Odmena za 2. sezónu

Odmena za Secret Celebrity Renovation Season 2 ešte nebola oznámená. Očakáva sa, že prize money budú vyššie ako v prvej sezóne. Fanúšikovia môžu byť nadšení, koľko peňazí dostanú víťazi 2. sezóny.

Propagácia druhej sezóny

Propagácia druhej sezóny Secret Celebrity Renovation už začala. Prehliadka je propagovaná na rôznych platformách sociálnych médií vrátane Instagramu, Twitteru a Facebooku. Očakáva sa, že šou bude pokračovať v propagácii v nasledujúcich týždňoch a mesiacoch.Záver

Očakáva sa, že druhá séria Secret Celebrity Renovation bude odvysielaná na jar 2021. Herecké obsadenie ani prize money ešte neboli oznámené, no očakáva sa, že oboje bude čoskoro oznámené. Propagácia šou už začala a fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúce renovácie a prekvapenia.

FAQ

  • Kedy sa bude vysielať 2. séria Secret Celebrity Renovation? Očakáva sa, že druhá séria Secret Celebrity Renovation bude odvysielaná na jar 2021.
  • Kto bude hrať v 2. sezóne renovácie tajných celebrít? Obsadenie 2. sezóny Secret Celebrity Renovation ešte nebolo oznámené, ale očakáva sa, že sa k nemu pridajú aj niektoré známe celebrity.
  • Koľko peňažných odmien bude v 2. sezóne Secret Celebrity Renovation? Odmena za Secret Celebrity Renovation Season 2 ešte nebola oznámená. Očakáva sa, že prize money budú vyššie ako v prvej sezóne.

Porovnanie prvej a druhej sezóny

séria Dátum publikácie Obsadenie peňažná výhra
Prvá sezóna 2020 Známe celebrity Neznámy
druhá sezóna Pravdepodobne na jar 2021 Neznámy Neznámy

Očakáva sa, že druhá séria Secret Celebrity Renovation bude odvysielaná na jar 2021. Herecké obsadenie ani prize money ešte neboli oznámené, no očakáva sa, že oboje bude čoskoro oznámené. Propagácia šou už začala a fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúce renovácie a prekvapenia. Viac informácií o 2. sezóne nájdete na secretcelebrityrenovation.com a IMDb .