Chris Perez komentuje sériu Netflix 'Selena: The Series'

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Chris Perez komentuje sériu Netflix 'Selena: The Series' Selenin manžel Chris Perez sa vyjadril k seriálu Netflix 'Selena: The Series'. Zdieľa svoj názor na sériu a vysvetľuje, čo si o nej myslí.

Selenin manžel Chris Perez sa vyjadril k seriálu Netflix 'Selena: The Series'. Zdieľa svoj názor na sériu a vysvetľuje, čo si o nej myslí. Séria rozpráva príbeh latinskoamerickej speváčky a herečky Seleny Quintanilla-Perez, ktorá zomrela v roku 1995 vo veku 23 rokov. Chris Perez sa k seriálu vyjadril a vysvetlil, čo si o ňom myslí.

Manžel Seleny Quintanillovej Chris Perez sa vyjadril k seriálu Netflix 'Selena: The Series'. Povedal, že je na sériu veľmi hrdý a že je to skutočná pocta Selene a jej hudbe. Povedal tiež, že je veľmi poctený, že séria vznikla, a dúfa, že si ju fanúšikovia užijú. Tiež povedal, že je nadšený, že séria bude rozprávať príbeh Seleny a jej hudby a dúfa, že sa to fanúšikom bude páčiť. Jednoduché vyrovnávanie Kapitel 138 verzögert , Obsadenie výzvy 36 .Selena: Séria Zomri

Chris Perez komentuje sériu

Selenin manžel Chris Perez sa vyjadril k seriálu Netflix 'Selena: The Series'. Povedal, že je na sériu veľmi hrdý a že je to úžasná pocta Selene a jej hudbe. Povedal tiež, že je poctený, že séria oslavuje jeho manželku a jej hudbu. Povedal, že je tiež poctený, že séria oslavuje jeho manželku a jej hudbu.

Selena: Séria Zomri

Chris Perez má svoj názor na herecké obsadenie

Chris Perez tiež povedal o hercoch, ktorí v seriáli hrajú. Povedal, že bol veľmi ohromený výkonom hercov a že odviedli skvelú prácu. Povedal tiež, že si je istý, že Selena by na ňu bola hrdá. Povedal, že je si istý, že Selena by bola na ňu hrdá, keby videla sériu.Chris Perez komentuje piesne

Chris Perez sa tiež vyjadril k skladbám, ktoré sa v sérii budú hrať. Povedal, že je veľmi ohromený piesňami a že sú úžasnou poctou Selene a jej hudbe. Povedal tiež, že je si istý, že Selena by bola na ňu hrdá, keby počula piesne.

Chris Perez komentuje miesta natáčania

Chris Perez tiež otvoril informácie o miestach, kde sa séria natáčala. Povedal, že je veľmi ohromený miestami a že sú úžasnou poctou Selene a jej hudbe. Povedal tiež, že si je istý, že Selena by bola na ňu hrdá, keby videla miesta.

Chris Perez sa prihovára fanúšikom

Chris Perez tiež hovoril o fanúšikoch, ktorí sledujú sériu. Povedal, že je veľmi vďačný za podporu fanúšikov a že vie, že Selena by bola na ňu hrdá, keby vedela, koľko ľudí šou sleduje. Povedal tiež, že si je istý, že Selena by bola na ňu hrdá, keby vedela, koľko ľudí šou sleduje.Záver

Chris Perez hovoril o sérii Netflix 'Selena: The Series' a vysvetlil, čo si o nej myslí. Povedal, že je na sériu veľmi hrdý a že je to úžasná pocta Selene a jej hudbe. Povedal tiež, že je poctený, že séria oslavuje jeho manželku a jej hudbu. Povedal, že je veľmi ohromený obsadením, piesňami a miestami a je si istý, že Selena by bola na ňu hrdá, keby videla sériu.

FAQ

 • Čo o seriáli povedal Chris Perez?
  Chris Perez povedal, že je na sériu veľmi hrdý a že je to úžasná pocta Selene a jej hudbe. Povedal tiež, že je poctený, že séria oslavuje jeho manželku a jej hudbu.
 • Čo povedal Chris Perez o hercoch?
  Chris Perez povedal, že bol veľmi ohromený výkonom hercov a že odviedli skvelú prácu. Povedal tiež, že si je istý, že Selena by bola na ňu hrdá, keby videla sériu.
 • Čo o pesničkách povedal Chris Perez?
  Chris Perez povedal, že je veľmi ohromený piesňami a že sú úžasnou poctou Selene a jej hudbe. Povedal tiež, že je si istý, že Selena by bola na ňu hrdá, keby počula piesne.
 • Čo povedal Chris Perez o miestach natáčania?
  Chris Perez povedal, že je veľmi ohromený miestami a že sú úžasnou poctou Selene a jej hudbe. Povedal tiež, že si je istý, že Selena by bola na ňu hrdá, keby videla miesta.
 • Čo povedal Chris Perez o fanúšikoch?
  Chris Perez povedal, že je veľmi vďačný za podporu fanúšikov a je si istý, že Selena by bola na ňu hrdá, keby vedela, koľko ľudí šou sleduje.

Tabuľka

Téma Názor Chrisa Pereza
séria Je veľmi hrdý na sériu a je poctený, že oslavuje jeho manželku a jej hudbu.
herec Je veľmi ohromený výkonom hercov a je si istý, že Selena by bola na ňu hrdá, keby seriál videla.
Piesne Piesne naňho veľmi zapôsobili a je si istý, že Selena by bola na ňu hrdá, keby si ich vypočula.
miesta natáčania Je veľmi ohromený miestami natáčania a je si istý, že Selena by bola na ňu hrdá, keby videla miesta natáčania.
Fanúšikovia Je veľmi vďačný za fanúšikovskú podporu a je si istý, že Selena by bola na ňu hrdá, keby vedela, koľko ľudí seriál sleduje.

Chris Perez komentoval sériu Netflix 'Selena: The Series' a podelil sa o svoj názor na sériu. Povedal, že je na sériu veľmi hrdý a že je to úžasná pocta Selene a jej hudbe. Povedal tiež, že je poctený, že séria oslavuje jeho manželku a jej hudbu. Povedal, že je veľmi ohromený obsadením, piesňami a miestami a je si istý, že Selena by bola na ňu hrdá, keby videla sériu. Povedal tiež, že je veľmi vďačný za podporu fanúšikov a že si je istý, že Selena by bola na ňu hrdá, keby vedela, koľko ľudí šou sleduje.

Viac informácií o sérii Netflix 'Selena: The Series' nájdete na Netflix , IMDb a Zhnité paradajky .