Selfmade Mansions: dátum vydania, zápletka, obsadenie a všetko, čo by ste mali vedieť

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Selfmade Mansions je nová séria Netflix, ktorá sleduje vzostup self-made miliardárky Madam C.J. Walker znepokojený. Sériu produkujú Octavia Spencer a LeBron James a rozpráva príbeh Madam C.J. Walker, prvý americký milionár, ktorý sa sám vyrobil. Tu je viac o dátume vydania, zápletke, obsadení a všetkom, čo potrebujete vedieť o sérii.

Selfmade Mansions je kórejská dráma, ktorá má vyjsť v roku 2021. Dej sa točí okolo skupiny ľudí, ktorí sa snažia realizovať svoj sen o vlastnom bývaní. Účinkujú Lee Min-ho, Park Shin-hye, Kim Ji-seok, Kim Hye-soo a mnoho ďalších. Bude veľa zaujímavých zvratov, ktoré divákov udržia v napätí. Ak sa chcete dozvedieť viac o kórejskej dráme, čítajte Stratená kórejská dráma 2021 a Obsadenie 24. sezóny Tichého svedka .svojpomocne postavené vily

Dátum publikácie

Selfmade Mansions vyjde na Netflixe 20. marca 2020. Séria bude pozostávať zo štyroch epizód, každá bude mať jednu hodinu.

Zápletka

Séria rozpráva príbeh Madam C.J. Walker, prvý americký milionár, ktorý sa sám vyrobil. Mala ťažké detstvo a ako dieťa musela pracovať, aby uživila rodinu. V dospelosti založila kozmetickú spoločnosť, vďaka ktorej sa stala jednou z najbohatších ľudí v Spojených štátoch. Séria rozpráva príbeh o ich vzostupe a úspechu.povolanie

Sériu produkujú Octavia Spencer a LeBron James. Octavia Spencer hrá Madam C.J. chodec V ďalších úlohách sa predstavia Blair Underwood, Tiffany Haddish, Carmen Ejogo, Garrett Morris, Kevin Carroll, Bill Bellamy a ďalší.

Všetko, čo potrebujete vedieť

Selfmade Mansions je nová séria Netflix, ktorá sleduje vzostup self-made miliardárky Madam C.J. Walker znepokojený. Sériu produkujú Octavia Spencer a LeBron James a rozpráva príbeh Madam C.J. Walker, prvý americký milionár, ktorý sa sám vyrobil. Dátum vydania série je 20. marca 2020. Séria bude pozostávať zo štyroch epizód, každá bude mať jednu hodinu. Octavia Spencer hrá Madam C.J. chodec V ďalších úlohách sa predstavia Blair Underwood, Tiffany Haddish, Carmen Ejogo, Garrett Morris, Kevin Carroll, Bill Bellamy a ďalší.

FAQ

  • Kedy vyjde Selfmade Mansions? Selfmade Mansions vyjde na Netflixe 20. marca 2020.
  • Koľko epizód má seriál? Séria bude pozostávať zo štyroch epizód, každá bude mať jednu hodinu.
  • Kto hrá hlavnú úlohu v seriáli? Octavia Spencer hrá Madam C.J. chodec

Záver

Selfmade Mansions je nová séria Netflix, ktorá sleduje vzostup self-made miliardárky Madam C.J. Walker znepokojený. Sériu produkujú Octavia Spencer a LeBron James a rozpráva príbeh Madam C.J. Walker, prvý americký milionár, ktorý sa sám vyrobil. Dátum vydania série je 20. marca 2020. Séria bude pozostávať zo štyroch epizód, každá bude mať jednu hodinu. Octavia Spencer hrá Madam C.J. chodec V ďalších úlohách sa predstavia Blair Underwood, Tiffany Haddish, Carmen Ejogo, Garrett Morris, Kevin Carroll, Bill Bellamy a ďalší.Pre viac informácií o Selfmade Mansions navštívte Netflix a IMDb .