Netflix potvrdil predaj Sunset sezón 6 a 7

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Netflix prestal predávať Západ slnka 6. a 7. sezóna oficiálne potvrdená. Fanúšikovia série sa môžu tešiť na nové dobrodružstvá a vzrušujúce príbehy. V tomto článku sa dozviete viac o nových sezónach a o tom, ako ich kúpiť.

Netflix potvrdil, že Sunset sezóny 6 a 7 budú v predaji. Fanúšikovia seriálu sa môžu tešiť na vzrušujúce novinky. Nové epizódy budú obsahovať niekoľko nových postáv a príbehov, ktoré potešia fanúšikov. Quentin Tarantino bude tiež slúžiť ako rozprávač série 'Super Pumped Up Tarantino'. Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na vydanie 'Dune 2 2023', ktoré prinesie späť niektoré známe postavy.Predaj Sunset sezóny 6 a 7 potvrdený

Obsah

 • Základné informácie o západe slnka
 • Čo môžeme očakávať v sezónach 6 a 7?
 • Kde si môžem kúpiť nové sezóny?
 • Časté otázky týkajúce sa 6. a 7. sezóny západu slnka

Základné informácie o západe slnka

Sunset je americký televízny seriál produkovaný spoločnosťou Netflix. Séria je o skupine priateľov, ktorí žijú v malom meste v Spojených štátoch. Priatelia zažívajú rôzne dobrodružstvá a naučia sa veľa o živote a láske. Séria bola prvýkrát vydaná na Netflixe v roku 2016 a odvtedy si získala obrovské množstvo fanúšikov.

Predám Sunset sezónu 6 a 7

Čo môžeme očakávať v sezónach 6 a 7?

V nových sezónach Sunsetu nás čaká veľa vzrušujúcich dobrodružstiev. Kamaráti sa vydajú na cestu, aby si utužili priateľstvo a získali nové skúsenosti. Pribudne aj veľa nových postáv, ktoré obohatia príbeh. Dozvieme sa tiež viac o minulosti postáv a o tom, ako sa dostali k tomu, čím sú dnes.Predaj Sunset sezóny 6 a 7 sa uskutoční

Kde si môžem kúpiť nové sezóny?

Nové sezóny Sunsetu sa dajú kúpiť na rôznych platformách. Séria je k dispozícii na Netflix, Amazon Prime Video, iTunes a Google Play. Ročné obdobia si môžete kúpiť aj na DVD alebo Blu-ray. Ceny sa líšia podľa platformy a formátu.

Časté otázky týkajúce sa 6. a 7. sezóny západu slnka

 • Kedy vyjdú nové sezóny?
  Očakáva sa, že nové série Sunsetu budú vydané v lete 2021.
 • Koľko epizód bude v nových sezónach?
  V nových sezónach bude celkovo 24 epizód.
 • Kde môžete vidieť nové sezóny?
  Nové sezóny Sunsetu budú dostupné na Netflix, Amazon Prime Video, iTunes a Google Play.

Ceny na nové sezóny

plošina Formátovať cena
Netflix Streaming 9,99 €/mesiac
Video Amazon Prime Streaming 9,99 €/mesiac
iTunes Stiahnuť ▼ 19,99 €/sezóna
Google Play Stiahnuť ▼ 19,99 €/sezóna
DVD/Blu-ray disk 29,99 €/sezóna

Netflix prestal predávať Západ slnka 6. a 7. sezóna oficiálne potvrdená. Fanúšikovia série sa môžu tešiť na nové dobrodružstvá a vzrušujúce príbehy. Očakáva sa, že nové sezóny vyjdú v lete 2021 a dajú sa kúpiť na rôznych platformách. Už teraz sa tešíme na nové epizódy a dúfame, že budú také dobré ako predchádzajúce sezóny.

Viac informácií o Západ slnka Sezónu 6 a 7 nájdete na Web Netflix , na Video Amazon Prime a hore iTunes .Dúfame, že vám tento článok pomohol. Príjemné sledovanie nových sezón!