Predaj Sunset sezóny 6: aktualizácia dátumu vydania a všetky ďalšie podrobnosti

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Fanúšikovia predaja Sunsetu už mesiace čakajú na vydanie série 6. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste si užili poslednú sezónu. Čítajte ďalej a dozviete sa o dátume vydania a všetkých ďalších podrobnostiach.

Predaj Sunset sezóny 6: aktualizácia dátumu vydania a všetky ďalšie podrobnosti. Očakáva sa, že Sunset Season 6 vyjde v lete 2021. Máme všetky podrobnosti o nových epizódach vrátane dátumu vydania, obsadenia a zápletky. Ak sa chcete dozvedieť viac o plánoch vydávania iných populárnych relácií, čítajte ďalej Oscary Dwayna Johnsona a Plán vydania mha 5. sezóna .Predám Sunset sezónu 6

Obsah

  • Predaj Sunset Season 6 Dátum vydania
  • Predám Sunset Season 6: Cast
  • Predám Sunset Season 6: Trailer
  • Predaj Sunset season 6: Kde to vidieť
  • Predám Sunset Season 6: FAQ

Predaj Sunset Season 6 Dátum vydania

Predaj Sunset sezóny 6 bude vydaný dňa 7. apríla 2021 vydaný na Netflixe. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu sezónu drámy a intríg. Nová séria bude mať osem epizód, každá bude mať jednu hodinu.

Predám Sunset sezónu 6

Predám Sunset Season 6: Cast

Obsadenie Sell Sunset Season 6 bude tvorené známymi tvárami. Christine Quinn, Chrishell Stause, Mary Fitzgerald, Davina Potratz, Amanza Smith, Maya Vander a Heather Rae Young budú hrať v novej sezóne. Pribudnú aj nové tváre, ktoré ešte neboli oznámené.Predám Sunset Season 6: Trailer

Trailer k Selling Sunset Season 6 bol vydaný dňa 25. marca 2021 publikovaný. Trailer ukazuje, že hlavné obsadenie sa pripravuje na novú sezónu drámy a intríg. Trailer tiež ponúka ochutnávku nových príbehov, ktoré sa budú rozprávať v novej sezóne.

Predaj Sunset season 6: Kde to vidieť

Sezóna Sell ​​Sunset 6 bude vydaná na Netflixe. Fanúšikovia môžu sledovať novú sezónu od r 7. apríla 2021 sledovať na Netflixe. Novú sezónu bude možné sledovať aj na iných streamovacích platformách ako Amazon Prime Video a Hulu.

Predám Sunset Season 6: FAQ

  • Kedy vyjde 6. séria Sell Sunset? Predaj Sunset sezóny 6 bude vydaný dňa 7. apríla 2021 vydaný na Netflixe.
  • Kto hrá v 6. sezóne Sell Sunset? Obsadenie Sell Sunset Season 6 bude tvorené známymi tvárami. Christine Quinn, Chrishell Stause, Mary Fitzgerald, Davina Potratz, Amanza Smith, Maya Vander a Heather Rae Young budú hrať v novej sezóne.
  • Kde sa pozerať na predaj Sunset Season 6? Sezóna Sell ​​Sunset 6 bude vydaná na Netflixe. Fanúšikovia môžu sledovať novú sezónu od r 7. apríla 2021 sledovať na Netflixe. Novú sezónu bude možné sledovať aj na iných streamovacích platformách ako Amazon Prime Video a Hulu.

Predám Sunset Season 6: Zhrnutie

Predaj Sunset sezóny 6 bude vydaný dňa 7. apríla 2021 vydaný na Netflixe. Herecké obsadenie bude pozostávať zo známych tvárí a objavia sa aj nové tváre. Trailer k Selling Sunset Season 6 bol vydaný dňa 25. marca 2021 publikovaný. Fanúšikovia môžu sledovať novú sezónu od r 7. apríla 2021 sledovať na Netflixe. Novú sezónu bude možné sledovať aj na iných streamovacích platformách ako Amazon Prime Video a Hulu.Dúfame, že vám tento článok pomohol dozvedieť sa viac o Sell Sunset Season 6. Ak sa chcete dozvedieť viac o poslednej sezóne, čítajte ďalej tu ďalej. Ak sa chcete dozvedieť viac o ostatných ročných obdobiach, čítajte ďalej tu ďalej.

Predám Sunset Season 6: Table

séria dátum vydania
sezóna 1 3. marca 2020
sezóna 2 10. august 2020
sezóna 3 7. januára 2021
sezóna 4 2. apríla 2021
sezóna 5 2. júla 2021
sezóna 6 7. apríla 2021

Dúfame, že vám tento článok pomohol dozvedieť sa viac o Sell Sunset Season 6. Ak sa chcete dozvedieť viac o poslednej sezóne, čítajte ďalej tu ďalej. Ak sa chcete dozvedieť viac o ostatných ročných obdobiach, čítajte ďalej tu ďalej.