Seraph of the End: Vydanie 115. kapitoly!

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Seraph of the End je japonská manga, ktorú napísali Takaya Kagami a Yamato Yamamoto a ktorú ilustroval Daisuke Furuya. Manga bola vydaná v roku 2012 a rozpráva príbeh Yuichiro Hyakuya, mladého lovca upírov, ktorý sa snaží oslobodiť svojich priateľov zo zajatia upírov. Manga sa stala celosvetovým fenoménom a nedávno vyšla 115. kapitola.

Konečne bola vydaná 115. kapitola Seraph of the End! Fanúšikovia série sa môžu tešiť na vzrušujúce pokračovanie. Príbeh sa točí okolo skupiny ľudí, ktorí sa snažia zachrániť svet pred hroznou hrozbou. V seriáli sa objavuje veľa zaujímavých postáv, vrátane Rendella Locka Herec Rendell Locke sa hrá a Andrew Garfield, ktorý je uvedený v záverečnom titulku Andrew Garfield morbídny vráti sa. Už sa nevieme dočkať, kedy sa o príbehu dozvieme viac!Seraf konca Seraf konca

Obsah

 • Prehľad Seraph of the End
 • Vydanie 115. kapitoly
 • dej a postavy
 • Záver
 • FAQ

Prehľad Seraph of the End

Seraph of the End je japonská manga, ktorú napísali Takaya Kagami a Yamato Yamamoto a ktorú ilustroval Daisuke Furuya. Manga bola vydaná v roku 2012 a rozpráva príbeh Yuichiro Hyakuya, mladého lovca upírov, ktorý sa snaží oslobodiť svojich priateľov zo zajatia upírov. Manga sa stala celosvetovým fenoménom a nedávno vyšla 115. kapitola.

Vydanie 115. kapitoly

Seraph of the End Chapter 115 bol vydaný 8. apríla 2021. Táto kapitola pokračuje v príbehu Yuichiro Hyakuya, ktorý sa snaží oslobodiť svojich priateľov z upírskeho zajatia. Táto kapitola tiež ďalej prehlbuje vzťah medzi Yuichirom a jeho kamarátkou Mikaelou. Ďalej bude preskúmaná úloha Gurena Ichinoseho, lovca upírov, ktorý pomáha Yuichirovi v jeho misii.dej a postavy

Príbeh Serapha of the End sa točí okolo Yuichiro Hyakuya, mladého lovca upírov, ktorý sa snaží oslobodiť svojich priateľov z upírskeho zajatia. Pomáha mu Guren Ichinose, lovec upírov, ktorý mu pomáha v jeho misii. Postavy v Seraph of the End sú vrstvené a zložité. Yuichiro je mladý lovec upírov, ktorý sa snaží zachrániť svojich priateľov. Guren Ichinose je lovec upírov, ktorý pomáha Yuichirovi v jeho misii. Mikaela je Yuichirova priateľka, ktorá ho podporuje v jeho misii.

Záver

Seraph of the End je japonská manga, ktorú napísali Takaya Kagami a Yamato Yamamoto a ktorú ilustroval Daisuke Furuya. Manga bola vydaná v roku 2012 a rozpráva príbeh Yuichiro Hyakuya, mladého lovca upírov, ktorý sa snaží oslobodiť svojich priateľov zo zajatia upírov. Nedávno vyšla 115. kapitola a pokračuje v príbehu Yuichira a jeho priateľov. Dej a postavy v Seraph of the End sú vrstvené a zložité.

FAQ

 • Kedy bola vydaná kapitola 115 Seraph of the End?
  Seraph of the End Chapter 115 bol vydaný 8. apríla 2021.
 • Kto napísal a ilustroval Serafa konca?
  Seraph of the End napísali Takaya Kagami a Yamato Yamamoto a ilustroval ho Daisuke Furuya.
 • Kto je Guren Ichinosis?
  Guren Ichinose je lovec upírov, ktorý pomáha Yuichirovi v jeho misii.

Pre viac informácií o Seraph of the End navštívte oficiálnu webovú stránku: https://seraphoftheend.jp/ . Viac informácií o kapitole 115 nájdete na oficiálnej webovej stránke: https://seraphoftheend.jp/115/ .Tabuľka

kapitola dátum vydania
115. 8. apríla 2021

Záver

Seraph of the End je japonská manga, ktorú napísali Takaya Kagami a Yamato Yamamoto a ktorú ilustroval Daisuke Furuya. Manga bola vydaná v roku 2012 a rozpráva príbeh Yuichiro Hyakuya, mladého lovca upírov, ktorý sa snaží oslobodiť svojich priateľov zo zajatia upírov. Nedávno vyšla 115. kapitola a pokračuje v príbehu Yuichira a jeho priateľov. Dej a postavy v Seraph of the End sú vrstvené a zložité. Pre viac informácií o Seraph of the End navštívte oficiálnu webovú stránku.