Sesame Street Circus Spectacular Tour sa vracia!

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Sesame Street Circus Spectacular Tour sa vracia v roku 2021! Užite si prehliadku hudby, tanca a zábavy pre celú rodinu. Prežite znovu dobrodružstvá Elma, Grovera, Cookie Monster a všetkých ostatných postáv zo Sesame Street, ktoré máte radi. Buďte pri tom, keď sa Sesame Street Circus Spectacular Tour 2021 zastaví vo vašom meste!

Sesame Street Circus Spectacular Tour sa vracia! Fanúšikovia obľúbeného detského predstavenia sa môžu tešiť na veľkolepé predstavenie s obľúbenými postavičkami a pesničkami predstavenia. Turné sa uskutoční v rôznych mestách v USA a Kanade a ponúka jedinečný zážitok pre celú rodinu. Ak sa chcete o turné dozvedieť viac, navštívte oficiálnu stránku. Ak sa vám páči viac o ďalších zaujímavých seriáloch Spriaznené duše Amc Staffel 2 alebo netflix darčeková sezóna 2 Ak to chcete vedieť, stačí navštíviť našu webovú stránku.Cirkus Sezamová ulica

Čo môžete očakávať od Sesame Street Circus Spectacular Tour?

Sesame Street Circus Spectacular Tour je jedinečná show, ktorá ponúka hudbu, tanec a zábavu pre celú rodinu. V hlavnej úlohe predstavenia sú najobľúbenejšie postavy zo Sesame Street, ktoré máte radi. Spoznáte aj niekoľko nových postáv, ktoré vás potešia. Predstavenie bude obsahovať rôzne akrobacie, tanec a hudbu, ktorá vás ohromí.

Cirkus Sezamová ulica

Kedy a kde sa koná Sesame Street Circus Spectacular Tour?

Sesame Street Circus Spectacular Tour sa bude v roku 2021 konať v rôznych mestách po celých Spojených štátoch a Kanade. Turné začína v apríli 2021 a končí v októbri 2021. Turné sa zastaví v rôznych mestách vrátane Los Angeles, San Francisca, Chicaga, Toronta a mnohých ďalších. Buďte pri tom, keď sa Sesame Street Circus Spectacular Tour 2021 zastaví vo vašom meste!Ako si kúpiť vstupenky Sesame Street Circus Spectacular Tour?

Vstupenky na Sesame Street Circus Spectacular Tour si môžete zakúpiť online alebo v pokladni. Ceny vstupeniek sa líšia v závislosti od miesta konania. Existujú aj rôzne balíčky, ktoré obsahujú vstupenky na viaceré predstavenia. Navštívte oficiálnu webovú stránku Sesame Street Circus Spectacular Tour, kde sa dozviete viac o cenách a dostupnosti vstupeniek.

Aké ďalšie atrakcie sú na Sesame Street Circus Spectacular Tour?

Okrem šou je tu aj množstvo ďalších atrakcií, ktoré môžete zažiť na Sesame Street Circus Spectacular Tour. K dispozícii je fotobúdka, kde sa môžete odfotiť so svojimi obľúbenými postavičkami zo Sesame Street. K dispozícii je tiež herná zóna, kde si môžete zahrať so svojimi obľúbenými postavami zo Sesame Street. K dispozícii je tiež obchod so suvenírmi, kde si môžete kúpiť suveníry a darčeky.

Ako sa dozvedieť viac o Sesame Street Circus Spectacular Tour?

Navštívte oficiálnu webovú stránku Sesame Street Circus Spectacular Tour, kde sa dozviete viac o predstavení a rôznych atrakciách. Môžete tiež navštíviť oficiálnu facebookovú stránku Sesame Street Circus Spectacular Tour, kde nájdete najnovšie aktualizácie. Môžete tiež navštíviť oficiálnu Twitter stránku Sesame Street Circus Spectacular Tour, kde nájdete novinky a aktualizácie.

Záver

Sesame Street Circus Spectacular Tour sa vracia v roku 2021! Užite si prehliadku hudby, tanca a zábavy pre celú rodinu. Buďte pri tom, keď sa Sesame Street Circus Spectacular Tour 2021 zastaví vo vašom meste! Navštívte oficiálnu webovú stránku Sesame Street Circus Spectacular Tour, kde sa dozviete viac o predstavení a rôznych atrakciách.FAQ

  • Kde sa koná Sesame Street Circus Spectacular Tour?
    Sesame Street Circus Spectacular Tour sa bude v roku 2021 konať v rôznych mestách po celých Spojených štátoch a Kanade. Turné začína v apríli 2021 a končí v októbri 2021.
  • Ako si kúpiť vstupenky Sesame Street Circus Spectacular Tour?
    Vstupenky na Sesame Street Circus Spectacular Tour si môžete zakúpiť online alebo v pokladni. Ceny vstupeniek sa líšia v závislosti od miesta konania.
  • Aké ďalšie atrakcie sú na Sesame Street Circus Spectacular Tour?
    Okrem šou je tu aj množstvo ďalších atrakcií, ktoré môžete zažiť na Sesame Street Circus Spectacular Tour. K dispozícii je fotobúdka, ihrisko a obchod so suvenírmi.

Tabuľka

Mesto Dátum
Anjeli apríla 2021
San Francisco máj 2021
Chicago júna 2021
Toronto júla 2021

Pre viac informácií o Sesame Street Circus Spectacular Tour navštívte sesamestreetcircus.com , Facebook a Twitter .