Shadow and Bone Season 2: kedy to vyjde?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Séria Netflix Tieň a kosť Na základe trilógie Grisha od Leigh Bardugo rozpráva príbeh Aliny Starkov, mladej ženy, ktorá zistí, že je mocná Grisha. Prvá sezóna série vyšla v apríli 2021 a potešila mnohých fanúšikov. Mnohí sa teraz pýtajú, kedy vyjde druhá sezóna a čo môžu očakávať. V tomto článku sa pozrieme na dátumy vydania, zápletku a obsadenie druhej sezóny Tieň a kosť vyhliadka.

2. séria Shadow and Bone už čoskoro! Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú pokračovanie fantasy série podľa románov Leigh Bardugo. Prvá sezóna bola vydaná v apríli 2021 a očakáva sa, že druhá sezóna bude vydaná v apríli 2022. Nemôžeme sa dočkať, kedy sa dozvieme viac o svete Ravka a budeme sledovať dobrodružstvá Grisha. Kým čakáme na druhú sezónu, môžete sledovať aj ďalšie série, ako napr Kedy bude Supergirl ďalšia alebo Ashton Kutscher z Holandska .sezóna tieňov a kostí 2

dátumy vydania

Netflix vydal druhú sériu Tieň a kosť potvrdené v decembri 2020. Očakáva sa, že druhá sezóna bude vydaná na jar 2022. Hoci zatiaľ nie je stanovený oficiálny dátum vydania, očakáva sa, že druhá sezóna bude vydaná v apríli 2022.

sezóna tieňov a kostí 2

Zápletka

Druhá sezóna Tieň a kosť začne hneď po udalostiach prvej sezóny. Alina Starkov sa pokúsi ovládnuť svoje nové sily a postaviť sa boju proti tieňom. Od druhej sezóny sa tiež očakáva, že povie viac o príbehu Grisha a ďalších postavách. Očakáva sa, že druhá sezóna tiež povie viac o minulosti Aliny a jej rodiny.povolanie

Väčšina hlavného obsadenia prvej sezóny sa objaví aj v druhej sezóne. Patrí medzi ne Jessie Mei Li ako Alina Starkov, Archie Renaux ako Malyen Oretsev, Freddy Carter ako Kaz Brekker, Amita Suman ako Inej Ghafa, Kit Young ako Jesper Fahey a Ben Barnes ako generál Kirigan. Očakáva sa, že v druhej sezóne budú predstavené aj nové postavy.

FAQ

  • Kedy vyjde druhá séria Shadow and Bone?
    Očakáva sa, že druhá sezóna bude vydaná na jar 2022. Hoci zatiaľ nie je stanovený oficiálny dátum vydania, očakáva sa, že druhá sezóna bude vydaná v apríli 2022.
  • Kto bude hrať v druhej sérii Shadow and Bone?
    Väčšina hlavného obsadenia prvej sezóny sa objaví aj v druhej sezóne. Očakáva sa, že v druhej sezóne budú predstavené aj nové postavy.
  • Čo sa stane v druhej sezóne Shadow and Bone?
    Druhá sezóna Tieň a kosť začne hneď po udalostiach prvej sezóny. Alina Starkov sa pokúsi ovládnuť svoje nové sily a postaviť sa boju proti tieňom. Od druhej sezóny sa tiež očakáva, že povie viac o príbehu Grisha a ďalších postavách.

Záver

Druhá sezóna Tieň a kosť očakávané vydanie v apríli 2022. Dej sa začne hneď po udalostiach prvej sezóny a povie viac o príbehu Grisha a ďalších postavách. Väčšina hlavného obsadenia z prvej sezóny sa objaví aj v druhej sezóne, ale očakáva sa, že budú predstavené aj nové postavy. Ak sa chcete dozvedieť viac o druhej sezóne Tieň a kosť ak chcete zistiť, čítajte ďalej Netflix a IMDb .