Shaman King Season 1, časť 4: Anime Series, ktoré musíte sledovať

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Shaman King je jedným z najpopulárnejších anime seriálov, aké boli kedy vyrobené. Je to príbeh o mladom šamanovi menom Yoh Asakura, ktorý sa snaží stať ďalším šamanským kráľom. Sezóna 1 Časť 4 pokračuje v Yohovej ceste stať sa ďalším šamanským kráľom. Zostavili sme zoznam anime seriálov, ktoré musíte sledovať, ktoré by ste si nemali nechať ujsť, ak ste fanúšikom Shaman Kinga.Šamanský kráľ sezóna 1 časť 4

Obsah

 • Naruto
 • Jeden kus
 • Death Note
 • Celokovový alchymista
 • Útok na Titan
 • Rozprávka

Naruto

Naruto je jedným z najpopulárnejších anime seriálov všetkých čias. Je o mladom ninjovi menom Naruto Uzumaki, ktorý sa snaží stať najsilnejším ninjom všetkých čias. Séria plná akcie a dobrodružstva je povinným čítaním pre všetkých fanúšikov Shaman King.

Šamanský kráľ sezóna 1 časť 4

Jeden kus

One Piece je ďalšia populárna anime séria, ktorá je o mladom pirátovi menom Monkey D. Luffy, ktorý sa snaží stať sa pirátskym kráľom. Séria plná dobrodružstva a akcie je povinným čítaním pre všetkých fanúšikov Shaman King. nedefinované

Death Note

Death Note je ďalšia populárna anime séria, ktorá je o mladom stredoškolákovi menom Light Yagami, ktorý sa snaží urobiť svet lepším miestom. Séria plná napätia a intríg je povinným čítaním pre všetkých fanúšikov Shaman King.Celokovový alchymista

Fullmetal Alchemist je ďalšia populárna anime séria o dvoch bratoch Edwardovi a Alphonse Elricových, ktorí sa snažia obnoviť svoje telá. Séria plná mágie a dobrodružstva je povinným čítaním pre všetkých fanúšikov Shaman King.

Útok na Titan

Attack on Titan je ďalšia populárna anime séria o skupine ľudí, ktorí sa snažia zachrániť svet pred obrovskými titánmi. Séria plná akcie a napätia je povinným čítaním pre všetkých fanúšikov Shaman King.

Rozprávka

Fairy Tail je ďalšia populárna anime séria o skupine kúzelníkov, ktorí sa snažia zachrániť svoj svet pred zlými silami. Séria plná mágie a dobrodružstva je povinným čítaním pre všetkých fanúšikov Shaman King.Záver

Shaman King je jedným z najpopulárnejších anime seriálov všetkých čias. Je to príbeh o mladom šamanovi menom Yoh Asakura, ktorý sa snaží stať ďalším šamanským kráľom. Zostavili sme zoznam anime seriálov, ktoré musíte sledovať, ktoré by ste si nemali nechať ujsť, ak ste fanúšikom Shaman Kinga. Patria sem Naruto, One Piece, Death Note, Fullmetal Alchemist, Attack on Titan a Fairy Tail. Tieto anime série plné akcie, dobrodružstva, mágie a napätia si musia prečítať všetci fanúšikovia kráľa šamanov.

FAQ

 • Čo je Shaman King?
  Shaman King je jedným z najpopulárnejších anime seriálov, aké boli kedy vyrobené. Je to príbeh o mladom šamanovi menom Yoh Asakura, ktorý sa snaží stať ďalším šamanským kráľom.
 • Aký anime seriál by som si nemal nechať ujsť, ak som fanúšikom Shaman Kinga?
  Ak ste fanúšikom Shaman Kinga, určite by ste si nemali nechať ujsť Naruto, One Piece, Death Note, Fullmetal Alchemist, Attack on Titan a Fairy Tail.
 • Čo je na týchto anime seriáloch zvláštne?
  Tieto anime série plné akcie, dobrodružstva, mágie a napätia si musia prečítať všetci fanúšikovia kráľa šamanov.

Tabuľka

Anime-seriál Hlavná postava Téma
Naruto Naruto Uzumaki Staňte sa najsilnejším ninjom všetkých čias
Jeden kus Opica D. Luffy stať sa pirátskym kráľom
Death Note Ľahké jagami Urobte zo sveta lepšie miesto
Celokovový alchymista Edward a Alphonse Elric obnoviť telo
Útok na Titan skupina ľudí Zachráňte svet pred obrovskými titánmi
Rozprávka skupina kúzelníkov Zachráňte svet pred zlými silami

Ak sa chcete dozvedieť viac o najobľúbenejšej anime sérii, čítajte 10 najpopulárnejších anime seriálov všetkých čias alebo Najlepší anime seriál všetkých čias na Ranker.com.