Nehanebná 12. sezóna zrušená? - Všetky podrobnosti

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Stali sa nehanebnými fanúšikmi 25. február 2021 tvárou v tvár smutnej správe, že 12. sezóna série bola zrušená. V tomto článku sa pozrieme na dôvody, reakcie a ďalšie informácie o zrušení.

12. séria seriálu Showtime 'Shameless' bola bohužiaľ zrušená. Úplné detaily tohto rozhodnutia ešte nie sú známe, no pre fanúšikov série je to zlá správa. Je to bolestivé rozhodnutie, no šou sa musí prispôsobiť novým skutočnostiam. Napriek tomu je tu množstvo ďalších vecí, na ktoré sa môžete tešiť, ako napríklad rodinná reštaurácia Nicka Jonasa v Las Vegas alebo týždeň, o ktorom sa spomína Neve Campbell. Dúfame, že fanúšikovia seriálu čoskoro uvidia opäť niečo nové.Nehanebný Staffel 12

Obsah

 • dôvody na zrušenie
 • reakcie fanúšikov
 • Čo to znamená pre budúcnosť?
 • Záver

dôvody na zrušenie

Nehanebná 12. sezóna bola zrušená z dôvodu výrobné ťažkosti oznámil. Producenti seriálu uviedli, že súčasná pandémia COVID-19 skomplikovala výrobu seriálu a nedokázali sériu ukončiť v primeranom čase. Preto sa rozhodli zrušiť sezónu 12.

Nehanebný Staffel 12

reakcie fanúšikov

Nehanební fanúšikovia boli veľmi sklamaní zrušením 12. sezóny. Mnoho fanúšikov zaznamenalo Twitter a ďalšie sociálne médiá a vyjadrili svoju nespokojnosť s rozhodnutím. Niektorí fanúšikovia dokonca požadovali, aby producenti pokračovali v sérii, aj keď je to ťažké.Čo to znamená pre budúcnosť?

Aj keď bola sezóna 12 zrušená, neznamená to, že séria je navždy ukončená. Výrobcovia oznámili, že v budúcnosti budú pokračovať v sérii, keď to výrobné podmienky dovolia. Dovtedy si však fanúšikovia budú musieť počkať na 12. sezónu.

Záver

Nehanebná sezóna 12 bola zrušená kvôli problémom s produkciou. Fanúšikovia boli rozhodnutím veľmi sklamaní, no producenti oznámili, že v budúcnosti budú pokračovať v sérii, keď to výrobné podmienky dovolia. Ak sa chcete dozvedieť viac o zrušení 12. sezóny Shameless, čítajte ďalej tu .

FAQ

 • Otázka: Prečo bola 12. séria Shameless zrušená?
  A: Sezóna 12 bola zrušená z dôvodu produkčných ťažkostí spôsobených pandémiou COVID-19.
 • Otázka: Bude séria pokračovať aj v budúcnosti?
  A: Áno, výrobcovia oznámili, že v budúcnosti budú pokračovať v sérii, keď to výrobné podmienky dovolia.
 • Otázka: Ako na zrušenie reagovali fanúšikovia?
  A: Fanúšikovia boli veľmi sklamaní zrušením sezóny 12. Mnoho fanúšikov sa obrátilo na Twitter a ďalšie sociálne médiá, aby vyjadrili svoju nespokojnosť s rozhodnutím.

Tabuľka

séria Postavenie
12 Zrušené
13 V plánovaní

Záver

Nehanebná sezóna 12 bola zrušená kvôli problémom s produkciou. Fanúšikovia boli rozhodnutím veľmi sklamaní, no producenti oznámili, že v budúcnosti budú pokračovať v sérii, keď to výrobné podmienky dovolia. Ak sa chcete dozvedieť viac o zrušení 12. sezóny Shameless, čítajte ďalej tu , tu a tu .