Nehanebná sezóna 2: bola séria zrušená alebo obnovená?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Zistite viac o druhej sezóne amerického komediálneho seriálu „Shameless“ a o tom, či bola zrušená alebo obnovená.

Americký komediálny seriál Nehanebný má veľa fanúšikov po celom svete. Séria je o rodine žijúcej v špinavej štvrti v Chicagu. Druhá sezóna série sleduje dobrodružstvá rodiny Gallagherovcov a ich priateľov. V tomto článku sa pozrieme na druhú sezónu série Nehanebný sledujte a zistite, či bola zrušená alebo obnovená.

Druhá sezóna série 'Shameless' nebola zrušená, ale predĺžená. Séria bola obnovená na tretiu sezónu, ktorá mala premiéru 9. novembra 2020 na Showtime. Séria sleduje chaotickú rodinu Gallagherovcov žijúcu v špinavej štvrti Chicaga. Séria bola vyvinutá Johnom Wellsom a Paulom Abbottom a je založená na britskej sérii s rovnakým názvom. Ak sa chcete dozvedieť viac o iných populárnych sériách, pozrite sa NCIS sezóna 18, epizóda 6 a rušný súkromný život an.Nehanebná sezóna

Obsah

 • Základné informácie o seriáli
 • Čo sa stalo v druhej sezóne?
 • Bola séria zrušená alebo obnovená?
 • Záver

Základné informácie o seriáli

Americký komediálny seriál Nehanebný bol vyvinutý v roku 2011 Johnom Wellsom a Paulom Abbottom a vychádza z rovnomennej britskej série. Séria, ktorú hrajú William H. Macy a Emmy Rossum, sleduje rodinu žijúcu v špinavej štvrti Chicaga. Séria bola ocenená kritikmi aj divákmi a stala sa medzinárodným úspechom.

Čo sa stalo v druhej sezóne?

V druhej sezóne série Nehanebný je o dobrodružstvách rodiny Gallagherovcov a ich priateľov. Druhá sezóna začína dramatickou udalosťou, ktorá spája rodinu Gallagherovcov. Druhá sezóna zahŕňa aj sériu udalostí, ktoré vedú rodinu Gallagherovcov k tomu, aby si navzájom pomáhali a držali spolu. Druhá sezóna končí dramatickým finále, ktoré necháva divákov v očakávaní na ďalšiu sezónu.Bola séria zrušená alebo obnovená?

Druhá sezóna série Nehanebný bol vydaný v roku 2012, aby si získal uznanie od kritikov aj divákov. Séria nebola zrušená, ale bola obnovená na tretiu sezónu. Tretia sezóna bola vydaná v roku 2013 a bola ocenená aj kritikmi a divákmi. Odvtedy sa séria každý rok obnovuje a momentálne prebieha desiata sezóna.

Záver

Druhá séria amerického komediálneho seriálu Nehanebný bol vydaný v roku 2012, aby si získal uznanie od kritikov aj divákov. Séria nebola zrušená, ale bola obnovená na tretiu sezónu. Odvtedy sa séria každý rok obnovuje a momentálne prebieha desiata sezóna. Ak sa chcete o seriáli dozvedieť viac, môžete tu alebo tu informovať.

FAQ

 • Otázka: Kedy vyšla 2. séria Shameless?
  A: Druhá sezóna Shameless bola vydaná v roku 2012.
 • Otázka: Bola séria zrušená alebo obnovená?
  A: Séria nebola zrušená, ale bola obnovená na tretiu sezónu.
 • Otázka: Koľko sezón má seriál?
  A: Séria má momentálne desať sezón.

sezóny a epizódy

séria Epizóda
1 12
2 12
3 12
4 12
5 12
6 12
7 12
8 12
9 12
10 14

Celkovo séria Nehanebný desať sezón a 140 epizód. Druhá sezóna série bola vydaná v roku 2012 a nebola zrušená, ale bola obnovená na tretiu sezónu. Odvtedy sa séria každý rok obnovuje a momentálne prebieha desiata sezóna.Záver

Druhá séria amerického komediálneho seriálu Nehanebný bol vydaný v roku 2012, aby si získal uznanie od kritikov aj divákov. Séria nebola zrušená, ale bola obnovená na tretiu sezónu. Odvtedy sa séria každý rok obnovuje a momentálne prebieha desiata sezóna. Ak sa chcete o seriáli dozvedieť viac, môžete tu alebo tu informovať.