Shang-Chi a Legend of Ten Rings: dátum vydania a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Nový film od Marvelu Shang Chi a Legenda o desiatich prsteňoch bol potvrdený Marvelom a jeho vydanie sa očakáva v júli 2021. Vo filme bude hrať Simu Liu a režírovať ho bude Destin Daniel Cretton. Zistite viac o novom filme Marvel, vrátane odhadovaného dátumu vydania, obsadenia a ďalších.

Shang-Chi a Legenda o desiatich prsteňoch sa do kín dostane 9. júla 2021. Film je produkovaný Marvel Studios a bude stvárňovať prvého ázijsko-amerického superhrdinu vo filme Marvel. Vo filme sa predstavia Simu Liu ako Shang-Chi, Tony Leung ako Mandarin a Awkwafina ako Katy. Vo filme sa objavia aj ďalší známi herci ako Michelle Yeoh, Fala Chen, Meng'er Zhang a Florian Munteanu. Film bude rozprávať nový príbeh založený na čínskej mytológii. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovších Marvel filmoch, čítajte tiež ďalej Mladý Sheldon Cast Staffel 4 a TNT živočíšna ríša sezóna 6 .Podrobnosti o Shang-Chi a Legende desiatich prsteňov, časť 2

pozadie

Shang-Chi a legenda desiatich prsteňov je pripravovaný superhrdinský film založený na postave Marvel Comics Shang-Chi. Film produkuje Marvel Studios a distribuuje ho Walt Disney Pictures. Ide o 25. film zo série Marvel Cinematic Universe. Film režíroval Destin Daniel Cretton a scenár napísal David Callaham.

Podrobnosti o Shang-Chi a Legende desiatich prsteňov, časť 2

dátum vydania

Uvedenie filmu do kín sa očakáva 9. júla 2021. Film bude dostupný aj na Disney+ Premier Access. Film bude uvedený v USA, Kanade, na Novom Zélande a v Austrálii v rovnaký deň.povolanie

Vo filme hrá Simu Liu. Spolu s ním sú Tony Leung, Awkwafina, Michelle Yeoh, Fala Chen, Meng'er Zhang, Florian Munteanu, Ronny Chieng a Dallas Liu. Vo filme sa objavia aj niektorí známi herci ako Rosalind Chao, Cheng Pei-Pei, Zhang Jin a Brian Tyree Henry.

Zápletka

Film bude rozprávať príbeh Shang-Chi, majstra bojových umení, ktorý sa musí postaviť zlej organizácii The Ten Rings. Film bude rozprávať aj príbeh Shang-Chi a jeho otca, ktorý je mocný bojovník. Film tiež rozpovie príbeh Shang-Chiho a jeho rodiny, keď stoja proti zlej organizácii.

Trailer

Prvý trailer na Shang-Chi a Legend of Ten Rings bol vydaný 7. apríla 2021. Trailer ukazuje, ako sa Shang-Chi postaví zlej organizácii The Ten Rings. Trailer tiež upozorňuje na niektoré ďalšie postavy, ktoré budú hrať vo filme.FAQ

  • Kedy vyjdú Shang-Chi a Legend of Ten Rings? Uvedenie filmu do kín sa očakáva 9. júla 2021.
  • Kto hrá Shang Chi? Vo filme hrá Simu Liu.
  • Kto režíruje film? Film režíruje Destin Daniel Cretton.
  • Kedy vyšiel prvý trailer? Prvý trailer bol zverejnený 7. apríla 2021.

Záver

Shang-Chi and the Legend of Ten Rings je pripravovaný superhrdinský film, ktorý potvrdila spoločnosť Marvel a jeho vydanie je naplánované na júl 2021. Vo filme bude hrať Simu Liu a režírovať ho bude Destin Daniel Cretton. Prvý trailer bol zverejnený 7. apríla 2021. Zistite viac o novom filme Marvel pri kontrole tu a tu čítať.

Tabuľka

titul dátum vydania povolanie
Shang Chi a Legenda o desiatich prsteňoch 9. júla 2021 Simu Liu, Tony Leung, Awkwafina, Michelle Yeoh