Shay Mitchell a Matte Babel vítajú svoju druhú dcérku!

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Shay Mitchell a Matte Babel sú hrdými rodičmi druhej dcérky! Herečka a hudobný producent oznámili narodenie ich dcérky 20. októbra 2020. V príspevku na Instagrame sa so svojimi fanúšikmi podelili o radostnú správu a o to, ako sú šťastní.

Shay Mitchell a Matte Babel privítali svoju druhú dcérku! Herečka a hudobný producent sa o radostnú novinu podelila na Instagrame. Už sú rodičmi dcérky, ktorá sa narodila v októbri 2019. Stratený symbol sezóna 2 a Šťastný modrý kováč mladý sú tiež rodičmi nového bábätka. Gratulujeme Shay a Matte k ich rastúcej rodinke!Shay Mitchell ♥

Narodenie dcérky

Shay Mitchell a Matte Babel porodili svoju druhú dcéru 20. októbra 2020. Pôrod prebehol v Los Angeles a rodičia sú z neho nadšení. V príspevku na Instagrame sa so svojimi fanúšikmi podelili o radostnú správu a o to, ako sú šťastní.

Shay Mitchell ♥

Rodina

Shay Mitchell a Matte Babel tvoria pár od roku 2017. V októbri 2019 sa im narodila prvá dcéra Atlas. Rodina žije v Los Angeles a rodičia sú na svoje deti veľmi hrdí.Reakcie

Fanúšikovia Shay Mitchell a Matte Babela sú z narodenia druhej dcérky nadšení. Mnohí im na Instagrame zablahoželali a zaželali veľa šťastia. Z pôrodu sa tešili aj ďalšie známe osobnosti, ktoré im posielali veľa lásky.

Výber mena

Shay Mitchell a Matte Babel pomenovali svoju druhú dcéru Mariposa. Názov znamená v španielčine „motýľ“ a je symbolom slobody a krásy. Rodičia sú s výberom mena veľmi spokojní a dúfajú, že ich dcéra bude viesť šťastný a naplnený život.

Budúcnosť

Shay Mitchell a Matte Babel sa z narodenia druhej dcérky veľmi tešia a tešia sa na budúcnosť. Dúfajú, že môžu dať svojim deťom šťastný a naplnený život.Záver

Shay Mitchell a Matte Babel sú hrdými rodičmi druhej dcérky. Pôrod prebehol 20. októbra 2020 v Los Angeles a rodičia sú nad mesiacom. Svoju dcéru pomenovali 'Mariposa' a dúfajú, že bude viesť šťastný a naplnený život.

FAQ

  • Kedy sa narodila dcéra Shay Mitchell a Matte Babel?
    Dcérka Shay Mitchell a Matte Babel sa narodila 20. októbra 2020.
  • Ako sa volá dcéra Shay Mitchell a Matte Babela?
    Dcéra Shay Mitchell a Matte Babela sa volá Mariposa.
  • Kde žije rodina Shay Mitchell a Matte Babela?
    Rodina Shay Mitchell a Matte Babela žije v Los Angeles.

Tabuľka

názov narodeniny
Atlas október 2019
Motýľ október 2020

Shay Mitchell a Matte Babel sú hrdí rodičia dva úžasné dcéry. Druhú dcérku porodili 20. októbra 2020 a dali jej meno Mariposa. Rodina žije v Los Angeles a rodičia sa z narodenia dcérky veľmi tešia.