She-Hulk Episode 3 Dátum vydania a ďalšie informácie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Marvel séria She-Hulk je jednou z najočakávanejších sérií roku 2021. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú dátum vydania She-Hulk Episode 3 a ďalšie informácie o sérii. V tomto článku sa pozrieme na podrobnosti o epizóde 3 She-Hulk a ďalšie informácie o sérii.

Tretia epizóda série She-Hulk vyjde 11. júna 2021. Epizódu napísala Lee Ann Mapother Devette a režírovala Kat Coiro. Epizóda bude obsahovať opätovné stretnutie s Psycho Petom, ktorý sa vrátil na konci poslednej epizódy. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko zaujímavých zvratov a niekoľko nových postáv predstavených v tejto epizóde. Lee Ann Mapother Devette a psycho pete sa vracia koniec sú scenáristi a režiséri epizódy.Dátum vydania epizódy 3 She-Hulk

Obsah

 • Dátum vydania 3 epizódy She-Hulk
 • Viac informácií o sérii
 • Zoznam častých otázok pre príslušné kľúčové slová a frázy
 • Tabuľka s najdôležitejšími informáciami

Dátum vydania 3 epizódy She-Hulk

She-Hulk Episode 3 vyjde na Disney+ 11. júna 2021. Epizóda bude mať názov 'The She-Hulk Diaries' a bude pokračovať v príbehu Jennifer Walters aka She-Hulk. Epizóda dodá príbehu série ďalší zvrat a fanúšikovia budú určite ohromení.

She-Hulk Folge 3

Viac informácií o sérii

She-Hulk je séria Marvel založená na komiksovej postave s rovnakým názvom. Seriál režíruje Kat Coiro a scenár napísala Jessica Gao. Seriál produkuje Marvel Studios a bude ho vysielať Disney+. Seriál hrá Tatiana Maslany ako Jennifer Walters alias She-Hulk. V seriáli sa tiež objaví Mark Ruffalo ako Bruce Banner alias Hulk a Tim Roth ako Emil Blonsky aka Abomination.Zoznam častých otázok pre príslušné kľúčové slová a frázy

 • Kedy vyjde She-Hulk Episode 3?
  She-Hulk Episode 3 vyjde na Disney+ 11. júna 2021.
 • Kto je režisérom seriálu?
  Režisérom seriálu je Kat Coiro.
 • Kto hrá Jennifer Walters alias She-Hulk?
  Jennifer Walters alias She-Hulk hrá Tatiana Maslany.
 • Kto hrá Brucea Bannera alias Hulka?
  Brucea Bannera alias Hulka hrá Mark Ruffalo.

Tabuľka s najdôležitejšími informáciami

titul Dátum publikácie riaditeľ Schreiber
She-Hulk, epizóda 3 11. júna 2021 Kat Leather Jessica Gao

Diplom

She-Hulk Episode 3 vyjde na Disney+ 11. júna 2021. Epizóda bude mať názov 'The She-Hulk Diaries' a bude pokračovať v príbehu Jennifer Walters aka She-Hulk. Seriál režíruje Kat Coiro a scenár napísala Jessica Gao. Tatiana Maslany hrá Jennifer Walters alias She-Hulk, Mark Ruffalo hrá Brucea Bannera alias Hulka a Tim Roth hrá Emila Blonskyho aka Abomination. Zostavili sme aj zoznam častých otázok týkajúcich sa relevantných kľúčových slov a fráz.

Pre viac informácií o She-Hulk navštívte marvel.com , Disney+ a IMDb .