She-Hulk Episode 4 dátum vydania, zápletka a nové portréty

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Štvrtá epizóda marvelovskej série She-Hulk prichádza čoskoro a fanúšikovia sú nadšení zo zápletky a nových portrétov. V tomto článkuShe-Hulk Folge 4

Dátum vydania 4. epizódy She-Hulk

Štvrtá epizóda She-Hulk vyjde dňa 9. júla 2021 objaviť sa na Disney+. Epizóda bude mať názov „The Whole Story“ a dej sa zameria na minulosť Jennifer Walters a jej spojenie s Bruceom Bannerom.

Očakáva sa, že štvrtá epizóda série She Hulk bude vydaná v januári 2021. Dej sa bude točiť okolo nových portrétov, ktoré sa v sérii objavia. Očakáva sa, že nové portréty predstavia niekoľko zaujímavých dejových zvratov. Medzi nové portréty patrí dcéra z inej maminej sezóny Dcéra z inej materskej sezóny a duchovia Dátum vzhľadu duchov . Fanúšikovia môžu byť nadšení, keď uvidia, čo nové portréty prinesú do deja.

She-Hulk Folge 4

Príbeh She-Hulk Epizóda 4

V She-Hulk Episode 4 sa Jennifer Walters pokúsi dozvedieť viac o svojej minulosti. Pôjde hľadať odpovede a cestou stretne starých priateľov a nepriateľov. K dispozícii budú aj niektoré nové portréty, vrátane niektorých známych marvelovských postáv. Príde aj niekoľko prekvapení, ktoré posunú dej dopredu.Neue Cameos v She-Hulk epizóde 4

V She-Hulk Episode 4 bude niekoľko nových portrétov, vrátane niektorých známych marvelovských postáv. Niektoré z nových portrétov sú:

 • Doktor Samson , starý priateľ Brucea Bannera
 • Titania , mocná superhrdinka
 • Líder , zlý vedec
 • Ohavnosť , mocný odporca Brucea Bannera

Zistite viac o She-Hulk Episode 4

V She-Hulk Episode 4 budú aj ďalšie zaujímavé informácie. Objaví sa napríklad niekoľko flashbackov, ktoré povedia viac o minulosti Jennifer Waltersovej a jej spojení s Bruceom Bannerom. Objavia sa aj nové postavy, ktoré posunú dej.

Časté otázky týkajúce sa She-Hulk Episode 4

 • Kedy vyjde She Hulk Episode 4?
  She-Hulk Episode 4 vyjde na Disney+ 9. júla 2021.
 • Aké nové portréty sa objavia v She-Hulk Episode 4?
  V She-Hulk Episode 4 bude niekoľko nových portrétov vrátane Doc Samson, Titania, The Leader a The Abomination.
 • Bude mať She-Hulk Episode 4 flashbacky?
  Áno, objavia sa nejaké flashbacky, ktoré povedia viac o minulosti Jennifer Waltersovej a jej spojení s Bruceom Bannerom.

Tabuľka s ďalšími informáciami o She-Hulk Episode 4

titul Dátum publikácie Nové portréty
Celý príbeh 9. júla 2021 Doc Samson, Titania, Vodca, Ohavnosť

She-Hulk Episode 4 bude vzrušujúca epizóda, ktorá bude obsahovať množstvo nových informácií a prekvapení. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko nových cameí a zaujímavú zápletku. Pre viac informácií o She-Hulk Episode 4 navštívte marvel.com a Disney+ .Dúfame, že ste sa dozvedeli viac o She-Hulk Episode 4, vrátane dátumu vydania, zápletky a nových portrétov. Poskytli sme aj zoznam častých otázok o kľúčových slovách a tabuľku s ďalšími informáciami.