She-Ra and the Princesses of Power sezóna 6: dátum vydania a zápletka

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

She-Ra and the Princesses of Power je populárny animovaný seriál Netflix založený na klasickej kreslenej sérii z 80. rokov. Séria rozpráva príbeh Adory, mladej ženy, ktorá zistí, že je mocná She-Ra, vyvolená, ktorá musí zachrániť kráľovstvo Etheria pred zlom. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú šiestu sériu show, aby sa dozvedeli viac o dobrodružstvách Adory.

Očakáva sa, že She-Ra and the Princesses of Power bude vydaná v roku 2021. Dej novej sezóny sa zameria na dobrodružstvá hrdinky Adory a jej priateľov, ktorí čelia boju so zlom. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a vzrušujúcu novú sezónu, ktorá ich prenesie do fantastického sveta mágie a dobrodružstva. Tešíme sa, čo nám nová sezóna ponúkne!Ak sa chcete dozvedieť viac o ďalších aktuálnych sériách, môžete sa pridať okupácia monarca a One Strange Rock Staffel 2 vyhliadka.

She-Ra a princezné moci 6. sezóna

Čo vieme o dátume vydania a zápletke She-Ra and the Princesses of Power sezóny 6

Dátum publikácie

She-Ra and the Power Princesses Season 6 je naplánovaná na premiéru na Netflixe na jar 2021. Hoci zatiaľ nie je stanovený oficiálny dátum vydania, očakáva sa, že nová sezóna bude vydaná v apríli 2021. Netflix zatiaľ sériu oficiálne nepotvrdil, no očakáva sa, že tak urobí už čoskoro.She-Ra a princezné moci 6. sezóna

Zápletka

Dej šiestej sezóny She-Ra a princezien moci sa zameria na dobrodružstvá Adory a jej priateľov, ktorí sa snažia zachrániť Etheriu pred zlom. Očakáva sa, že nová sezóna predstaví niekoľko nových postáv, ktoré pomôžu Adore a jej priateľom dokončiť ich misiu. Očakáva sa, že nová sezóna bude obsahovať aj niekoľko nových lokalít a dobrodružstiev, ktoré potešia fanúšikov.

Nové postavy

Očakáva sa, že šiesta sezóna She-Ra and the Princesses of Power predstaví niekoľko nových postáv, ktoré pomôžu Adore a jej priateľom dokončiť ich misiu. Niektoré z nových postáv, ktoré sa objavia v novej sezóne, sú Catra, Scorpia, Entrapta, Glimmer, Bow a Adorin nový priateľ, Kyle. Očakáva sa, že tieto postavy budú hrať dôležitú úlohu v zápletke novej sezóny.

Nové lokality

Očakáva sa, že 6. séria hry She-Ra and the Princesses of Power bude obsahovať niekoľko nových miest, ktoré potešia fanúšikov. Niektoré z nových lokalít, ktoré sa objavia v novej sezóne, sú púšť, hory, more a podmorský svet. Očakáva sa, že tieto nové miesta budú hrať dôležitú úlohu v príbehu novej sezóny.Záver

She-Ra and the Power Princesses Season 6 je naplánovaná na premiéru na Netflixe na jar 2021. Dej novej sezóny sa zameria na dobrodružstvá Adory a jej priateľov, ktorí sa snažia zachrániť Etheriu pred zlom. Očakáva sa, že nová sezóna bude obsahovať niektoré nové postavy a miesta, ktoré potešia fanúšikov. Na ďalšie informácie o novej sezóne si ešte počkáme.

FAQ

  • Kedy vychádza 6. séria She-Ra and the Power Princesses? Očakáva sa, že bude na Netflixe na jar 2021.
  • Kto sú nové postavy v šiestej sérii? Catra, Scorpia, Entrapta, Glimmer, Bow a nový priateľ Adory, Kyle.
  • Kde budú nové miesta? Púšť, hory, more a podmorský svet.

súvisiace odkazy