Shiloh Jolie-Pitt vyzerá úžasne, keď odchádza z tanečnej triedy v LA

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Shiloh Jolie-Pitt vyzerá úžasne, keď odchádza z tanečnej triedy v Los Angeles. Dcéra Angeliny Jolie a Brada Pitta navštevovala tanečný kurz v LA a vyzerala nádherne, keď vyšla z budovy. Zisťovali sme podrobnosti o jej tanečnej hodine a jej výzore. nedefinovanéDenná výskumná činnosť

Shilohina tanečná hodina v LA

Shiloh Jolie-Pitt navštevovala tanečný kurz v Los Angeles. Sprevádzala ju jej matka Angelina Jolie, ktorá ju odviezla do triedy a späť. Shiloh mala na sebe biele tričko, čierne nohavice a pár bielych tenisiek. Vlasy mala zopnuté do copu a na očiach mala slnečné okuliare. Pri odchode z budovy vyzerala veľmi štýlovo.

Shiloh Jolie-Pitt

Shilohs Look

Shiloh Jolie-Pitt vyzerala veľmi štýlovo, keď odchádzala z tanečnej triedy v LA. Oblečené mala biele tričko, čierne nohavice a biele tenisky. Vlasy mala zopnuté do copu a na očiach mala slnečné okuliare. Vyzerala veľmi šik a módne a spoločnosť jej robila mama Angelina Jolie.

Shilohs Tanzstil

Shiloh Jolie-Pitt navštevovala tanečný kurz v Los Angeles. Nie je známe, aký štýl tanca sa naučila, ale je pravdepodobné, že sa naučila moderný štýl tanca. Mala na sebe veľmi štýlové oblečenie a vyzerala veľmi inteligentne, keď vychádzala z budovy.Shilohine plány do budúcnosti

Shiloh Jolie-Pitt navštevovala tanečný kurz v Los Angeles. Nie je známe, či bude v tanci pokračovať, alebo má do budúcnosti iné plány. Je však pravdepodobné, že v tanci bude pokračovať, keďže mala na sebe veľmi štýlový outfit a pri odchode z budovy vyzerala veľmi šik.

Záver

Shiloh Jolie-Pitt vyzerala úžasne, keď odchádzala z tanečnej triedy v Los Angeles. Oblečené mala biele tričko, čierne nohavice a biele tenisky. Vlasy mala zopnuté do copu a na očiach mala slnečné okuliare. Aký štýl tanca sa naučila, nie je známe, no je pravdepodobné, že v tanci bude pokračovať.