Shilpa Shetty sa vyhýba rozprávaniu o svojom manželovi Rajovi Kundrovi

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Shilpa Shetty je známa indická herečka, ktorá odmieta hovoriť o svojom manželovi Rajovi Kundrovi. Rozhodla sa o ňom nehovoriť a nie je jasné, prečo sa tak rozhodla. V tomto článku sa pozrieme na to, čo vieme o jej manželstve a prečo sa rozhodla o ňom nehovoriť.

Shilpa Shetty sa vyhýba rozprávaniu o svojom manželovi Rajovi Kundrovi. Nehanbila sa však hovoriť o svojej kariére, ako napríklad o jej úlohe v novom seriáli Netflix. Interné obsadenie 2. sezóny a jej nedávno vydaný film john izba super čerpaná . Hovorila aj o svojej práci podnikateľky a podporovateľky sociálnych iniciatív.Shilpa Shetty

Kto je Raj Kundra?

Raj Kundra je britský podnikateľ, ktorý sa narodil v Indii. Je zakladateľom spoločnosti Raj Kundra Group, ktorá pôsobí v rôznych odvetviach vrátane nehnuteľností, maloobchodu a technológií. Je tiež známym investorom a investoval do rôznych spoločností vrátane Flipkart, Ola a Swiggy.

Shilpa Shetty

Kedy sa Shilpa Shetty a Raj Kundra vzali?

Shilpa Shetty a Raj Kundra sa stretli v roku 2009 a zosobášili sa na súkromnom obrade v Goa v roku 2011. Majú syna menom Viaan Raj Kundra, ktorý sa narodil v máji 2012.Prečo Shilpa Shetty nehovorí o Rajovi Kundrovi?

Nie je jasné, prečo sa Shilpa Shetty rozhodla nehovoriť o svojom manželovi Rajovi Kundrovi. Verí sa, že svoj súkromný život si radšej zachováva v súkromí a nechce, aby bol jej manžel vtiahnutý do očí verejnosti. Je tiež možné, že nechce, aby jej manžel zasahoval do jej kariéry.

Čo hovoria ostatní o Shilpe Shetty a Raj Kundra?

Na mnohých ľudí zapôsobilo rozhodnutie Shilpy Shetty nehovoriť o svojom manželovi. Je vnímaná ako veľmi súkromná osoba, ktorá si rada chráni svoj súkromný život. Iní hovoria, že sú veľmi šťastný pár a že majú veľmi silný vzťah.

Záver

Shilpa Shetty je známa indická herečka, ktorá odmieta hovoriť o svojom manželovi Rajovi Kundrovi. Nie je jasné, prečo sa tak rozhodla, no existuje podozrenie, že svoj osobný život radšej drží v súkromí. Mnohí ľudia sú ohromení ich rozhodnutím a hovoria, že sú veľmi šťastný pár.FAQ

  • Kto je Raj Kundra? Raj Kundra je britský podnikateľ, ktorý sa narodil v Indii. Je zakladateľom spoločnosti Raj Kundra Group, ktorá pôsobí v rôznych odvetviach.
  • Kedy sa Shilpa Shetty a Raj Kundra vzali? Shilpa Shetty a Raj Kundra sa stretli v roku 2009 a zosobášili sa na súkromnom obrade v Goa v roku 2011.
  • Prečo Shilpa Shetty nehovorí o Rajovi Kundrovi? Nie je jasné, prečo sa Shilpa Shetty rozhodla nehovoriť o svojom manželovi Rajovi Kundrovi. Verí sa, že svoj osobný život uprednostňuje v súkromí.

Tabuľka

názov Rok narodenia Profesia
Shilpa Shetty 1975 herečka
Raj Kundra 1975 podnikateľ

Viac informácií o Shilpe Shetty a Raj Kundra nájdete na India dnes ,