Začiatok natáčania 2. sezóny Love Alarm – všetky informácie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Natáčanie 2. sezóny Love Alarm sa začalo! Tu sa dozviete o novom natáčaní, obsadení a ďalších!'

Aj streľba Alarm lásky Sezóna 2 začala! Séria Netflix, založená na rovnomennom webtoone, uchvátila fanúšikov po celom svete. Zistite viac o novom natáčaní, obsadení a ďalších!Čo je Love Alert?

Alarm lásky je juhokórejská séria Netflix založená na webtoone s rovnakým názvom. Séria je o aplikácii, ktorá ukazuje používateľom, ktorí sa o nich romanticky zaujímajú v okolí. Séria sa okamžite stala hitom a uchvátila fanúšikov po celom svete.

Love Alarm 2. sezóna sa začala natáčať! Všetci fanúšikovia série sa môžu tešiť na ďalšiu sezónu plnú vzrušujúcich dobrodružstiev a romantických momentov. Očakáva sa, že nová sezóna bude vydaná na Netflixe v roku 2021. Budeme vás informovať, keď budú k dispozícii ďalšie informácie. Ak sa chcete dozvedieť viac o iných populárnych televíznych seriáloch, navštívte našu stránku a prečítajte si viac o televízny seriál Pandora a 4. epizóda iCarly .

láska budík sezóna 2

Kedy sa začne natáčať 2. séria Love Alarm?

Aj streľba Alarm lásky Sezóna 2 začala v apríli 2021. Obsadenie a produkčný tím sú rovnaké ako v prvej sezóne. Očakáva sa, že natáčanie bude dokončené do konca roka 2021.Kto hrá úlohu v 2. sezóne Love Alarm?

Obsadenie Alarm lásky Sezónu 2 tvoria Kim So-Hyun, Song Kang a Jung Ga-Ram. Kim So-Hyun hrá Jojo, Song Kang hrá Sun-Oh a Jung Ga-Ram hrá Hwang Sun-Oh. Objaví sa aj niekoľko nových postáv, ktoré ešte neboli oznámené.

Kedy vyjde Love Alarm Season 2 na Netflixe?

Zverejnenie Alarm lásky Sezóna 2 ešte nie je známa. Očakáva sa, že bude vydaný na Netflix v roku 2022. Netflix zatiaľ neoznámil oficiálny dátum vydania.

Aká je zápletka 2. sezóny Love Alarm?

Zápletka o Alarm lásky Sezóna 2 ešte nie je známa. Očakáva sa, že pôjde o pokračovanie príbehu prvej sezóny. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšie romantické drámy a intrigy.Aké sú najnovšie správy o Love Alarm Season 2?

Aj najnovšie správy Alarm lásky 2. séria je, že natáčanie sa začalo. Očakáva sa, že obsadenie a produkčný tím budú rovnaké ako v prvej sezóne. Očakáva sa tiež, že pribudnú nejaké nové postavy.

Záver

Aj streľba Alarm lásky Sezóna 2 začala! Obsadenie a produkčný tím sú rovnaké ako v prvej sezóne. Očakáva sa tiež, že pribudnú nejaké nové postavy. Zverejnenie Alarm lásky Sezóna 2 ešte nie je známa, no očakáva sa, že bude vydaná na Netflixe v roku 2022. Aj ďalšie novinky Alarm lásky Sezóna 2 bude oznámená čoskoro.

súvisiace odkazy

FAQ

  • Otázka: Kedy sa začne natáčať 2. séria Love Alarm? A: Aj streľba Alarm lásky Sezóna 2 začala v apríli 2021.
  • Otázka: Kto hrá úlohu v 2. sezóne Love Alarm? A: Obsadenie Alarm lásky Sezónu 2 tvoria Kim So-Hyun, Song Kang a Jung Ga-Ram.
  • Otázka: Kedy vyjde Love Alarm Season 2 na Netflixe? A: Zverejnenie Alarm lásky Sezóna 2 ešte nie je známa. Očakáva sa, že bude vydaný na Netflix v roku 2022.
  • Otázka: Aká je zápletka 2. sezóny Love Alarm? A: Zápletka o Alarm lásky Sezóna 2 ešte nie je známa. Očakáva sa, že pôjde o pokračovanie príbehu prvej sezóny.

Herecký a produkčný tím

názov úlohu
Kim So-Hyun Jožo
Pieseň Kang Sun-Oh
Jung Ga Ram Hwang Sun-Oh
Lee Jae-Hoon výrobcu
Lee Na-Jeong scenárista