Tichý svedok sezóna 24: Nové informácie o dátume vydania, obsadení a traileri

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

24. séria krimiseriálu BBC Tichý svedok sa čoskoro objaví na našich obrazovkách. Fanúšikovia série netrpezlivo očakávajú nový dátum vydania, herecké obsadenie a informácie o traileri. V tomto článku sa pozrieme na najnovšie informácie o Tichý svedok Pozrite si 24. sériu a zostavte zoznam častých otázok o kľúčových slovách.

24. séria kriminálneho seriálu BBC 'Silent Witness' sa čoskoro dostane na naše obrazovky. Nový dátum vydania, obsadenie a informácie o traileri sú teraz k dispozícii. Očakáva sa, že nová sezóna bude vysielaná na BBC One v januári 2021. Herecké obsadenie novej sezóny vedie niekoľko známych tvárí vrátane Emilie Fox, Richarda Linterna, Liz Carr a Davida Cavesa. Oficiálny trailer zatiaľ nie je k dispozícii, no očakáva sa, že bude čoskoro zverejnený. Ak sa chcete dozvedieť viac o obsadení, pozrite si naše články na rušný súkromný život a p Valley Casting Call 2021 .Tichý svedok sezóna 24

Dátum publikácie

24. sezóna Tichý svedok sa očakáva odvysielanie na BBC One v januári 2021. Presné dátumy však nebudú oznámené, kým sa séria nepriblíži.

Tichý svedok sezóna 24

povolanie

24. sezóna Tichý svedok sa predstavia známe tváre. Emilia Fox si zahrá Dr. Nikki Alexander sa vráti, zatiaľ čo Richard Lintern bude hrať Dr. Thomas Chamberlain a Liz Carr sa predstavia ako Clarissa Mullery. Objaví sa aj niekoľko nových tvárí vrátane Davida Cavesa ako Jacka Hodgsona a Liz Whiteovej ako Dr. Grace Dasari.Trailer

Oficiálny trailer na 24. sezónu Tichý svedok ešte nebol zverejnený. Hneď ako bude zverejnený, zverejníme ho tu.

často kladené otázky

  • Kedy sa bude vysielať 24. séria Tichého svedka?
    Sezóna 24 Silent Witness je naplánovaná na vysielanie na BBC One v januári 2021.
  • Kto bude hrať v 24. sezóne Tichého svedka?
    V 24. sezóne Silent Witness sa predstavia niektoré známe tváre vrátane Emilie Fox ako Dr. Nikki Alexander, Richard Lintern ako Dr. Thomas Chamberlain a Liz Carr ako Clarissa Mullery. Objaví sa aj niekoľko nových tvárí vrátane Davida Cavesa ako Jacka Hodgsona a Liz Whiteovej ako Dr. Grace Dasari.
  • Existuje trailer na 24. sezónu Tichého svedka?
    Oficiálny trailer na 24. sezónu Tichého svedka ešte nebol zverejnený. Hneď ako bude zverejnený, zverejníme ho tu.

Záver

24. sezóna Tichý svedok sa očakáva odvysielanie na BBC One v januári 2021. V obsadení sa predstavia niektoré známe tváre vrátane Emilie Fox ako Dr. Nikki Alexander, Richard Lintern ako Dr. Thomas Chamberlain a Liz Carr ako Clarissa Mullery. Oficiálny trailer na 24. sezónu Tichý svedok ešte nebol zverejnený. Zverejníme to tu hneď, ako to vyjde. Viac informácií o 24. sezóne r Tichý svedok pozri ďalej BBC a IMDb .