Vzhľadom k neustálemu rastu popularity, dostávajú šípky v televízií stále väčší priestor. V súčasnosti tak už nie je problém sledovať akýkoľvek turnaj PDC vysielaný naživo.  Prinášame vám preto prehľad možností, ako a kde si môžete vychutnať súperenie najlepších svetových hráčov.

Nova Sport 2

Televízna stanica Nova Sport 2 je vlastníkom televíznych práv pre turnaje PDC na území českej a slovenskej republiky. Diváci tak majú možnosť sledovať všetky turnaje kategórie Major, celú sériu World Series of Darts a aj populárny World Cup of Darts.

VOYO

Ak je je pre vás televízny kanál Nova Sport 2 nedostupný, máte možnosť predplatiť si internetovú službu VOYO, ktorá vám ponúka okrem filmov aj vybrané živé vysielanie ako aj priame prenosy športových udalostí. Všetky videá si môžete spustiť priamo vo vašom internetovom prehliadači. Služba je dostupná v Českej republike i na Slovensku.

PDCTV-HD

Online streamovacia služba PDC, vďaka ktorej dostanete prístup ku všetkým turnajom. Okrem turnajov z kategórie Major môžete naživo sledovať aj „floorové“ turnaje European Tour a Players Championship.

Predplatitelia navyše získavajú prednostné právo pri kúpe vstupeniek na najvýznamnejšie podujatia PDC.

Mesačné predplatné služby PDCTV-HD vás vyjde na 9,99 libry a za 59,99 si službu zabezpečíte na celý rok.

European Tour

European Tour nepatrí medzi televízne turnaje, preto je aj jej sledovanie obmedzené. Turnaje tejto série sú dostupné pre predplatiteľov PDCTV-HD. Okrem toho je možné European Tour sledovať ZADARMO prostredníctvom rakúskej streamovacej služby laola1.tv. Ďalšou možnosťou sú weby rôznych stávkových spoločností, ktoré vysielajú priame prenosy z mnohých športových podujatí.

Vlastníci televíznych práv

Zoznam všetkých vlastníkov televíznych práv pre turnaje PDC.

Sky Sports – Veľká Británia a Írsko
RTL7 – Holandsko
Sport1 – Nemecko
DAZN – Nemecko, Japonsko, Kanada
Fox Sports – Austrália
Sky – Nový Zéland
Nova – Česká republika a Slovensko
Viasat – Dánsko, Nórsko, Švédsko, Fínsko, Bulharsko
Pragosport – Maďarsko
OSN – Stredný východ a Severná Afrika
Kwese – Južná Afrika
Eleven Sports – Belgicko
BBC America – Severná Amerika (s výnimkou Kanady)
Fox – Taliansko, Grécko, Turecko, Malta, Izrael
TVP – Poľsko
CCTV – Čína
RTL – Chorvátsko
Eurosport – Francúzsko, Rumunsko, Španielsko
Eurosport Player – Andora, Estónsko, Francúzsko a Monaco, Gruzínsko, Izrael, Lotyšsko, Portugalsko, Rumunsko, Španielso, Turecko a SNŠ (Arménsko, Azerbajdžan, Bielorusko, Kazachstan, Kirgizsko, Moldavsko, Rusko, Tadžikistan, Turkménsko, Ukrajina, Uzbekistan.

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.